2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İnşAllah canım saolasın. Aynen hocalar öyle sorun bende tamamiyle ; hastanede apatikleşme durumu var ne soracağımı unutuyorum çok geriliyorum sanırım . O zaman birde kabullenememiştim durumu onunla alakalı sanırım .

Evet canım ondandır bende de oluyor bazen unutuyorum soracaklarimi ilk denemede kabullenme sikintisida oluyor dediğin gibi hayırlısı olsun hakkımızda

3.gun embriyosu bile belli.oluyor 5,gün embriyosu 7,gün belli.olmqya başlıyormuş bazılarında
Ben de tam şimdi bir paylaşım okuyordum doktor bir hastasını 10.günde arayıp hadi git bir baktır merak ediyorum demiş, demek ki belli oluyor. İnşAllah çıkar hemde pozitif çıkar

Evet bende çok memnunum şükür doğru söylüyorsun aslında o zaman ben cuma günü kendi doktorumu arayıp söylesem telefonda doğru olur mu ki yoksa merkeze mi gitmem gerekir kafam karıştı bilemedim
Kuzu sorarsan haber et bana bende 2 ıstıyorum

Kızlar ya kabızlık için başka neler yapabilirim ki başka ya kuru kayısı yiyorum sürekli bol bol su da içiyorum günlük çorbada içiyorum hep ama geçmiyor ya cumartesi transferim var bide nasıl geçecek ne zor birşeymiş hiç olmazdım

Ananas yiyebilirsin. Bende ceviz fındık falanda çok işe yarıyor kabızlık için yani

Ananas yiyebilirsin. Bende ceviz fındık falanda çok işe yarıyor kabızlık için yani

Akşamları ananas da yiyorum canım yatmadan, akşam yemeğinden sonra fındık badem cevizde yiyorum neden bir faydası dokunmadı anlamadım acaba aç karnına ilk başta bunlar mı yemeliyim ki farkeder mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…