2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

biz transferin yapılacağı gün ameliyathaneye girmeden odasında görüştük esimle birlikte kabul etti sende telde falan degil yuz yüze fikrini şöyle kabul eder zaten

Ha çok iyimiş canım bencede yüz yüze eşimle beraber görüşmem daha iyi olur transfer öncesi konuşalım bizde o zaman ayy inşallah kabul eder

Evet bende çok memnunum şükür doğru söylüyorsun aslında o zaman ben cuma günü kendi doktorumu arayıp söylesem telefonda doğru olur mu ki yoksa merkeze mi gitmem gerekir kafam karıştı bilemedim
Bence Yarin are belki zaten 2 tane yapacaktir epeydir dusunuyorsun sen bu konuyu Bir an evvel rahatla gitsin

Canim tüm dediklerine katılıyorum
çok haklısın

Sma903 nin dedigi gibi bencede Kabul Eder doktorun sen 2 transfer gibi dusun rahatla Vucut hazir hormon bombardimaniyla yorulmusken sansi arttiriyor madem Neden olmasin

Dimi ya evet ben şimdiden öyle düşüneyim canımı sıkmayın düşünüp doğru dedin canım benim ayy inşallah hayırlısı olur her şeyin

Amin hepimizin inşallah sende mi başladın tedaviye canım nerde yaptiriyorsun asilaman negatif mi olmuştu
Ben ilkini orda denedim negatifti 2senelik bir aranin ardindan bu sene Tekrar asilamayla devam. Bugun 3.asilamami oldum. Asilama haklarim bitince siradaki asama malum 2. Ve 3. Asilamam zubeyde hanimda oldu

Ben ilkini orda denedim negatifti 2senelik bir aranin ardindan bu sene Tekrar asilamayla devam. Bugun 3.asilamami oldum. Asilama haklarim bitince siradaki asama malum

Anladım canım hayırlısı olur inşallah tüp bebeğe geçmeden son olur bu sefer güzel haberler alırsın Allahin izniyle bu acer farklı hastanede yaptırıyorsun sanırım memnun kalmadın mı ordan canım

2 ay dinlenmen yeterli sonra tekrar başlayabilirsin herşey yolundaysa kuzum benim üzülme desemde işe yaramıyor kendimden biliyorum ama kendini bırakma stres iyi değil bir an önce toparlan tekrar hazırlan bu yaşadıklarımız bizim sınavımız ne kadar üzülsekte çırpınsakta nasipte yoksa elden bişey gelmez dua edecez yalvaracaz olacaksa zaten olur bende üzgünüm artık umutlarım azaldı ama dua etmekten vazgeçmicem Allah yardımcımız olsun inş bir dahaki tedavinde sonuca ulaşırsın

Yok canım gayet memnundum sadece yaptırdığımda sanki yumurta takibini daha sık yapabilirler diye düşündüm çok yoğunlar ondan mı acaba böyle yapıyorlar dedim ama normali oymuş sanırım çoğu yerde onların baktığı sıklıkla bakılıyor. Tamamiyle maddi nedenlerden dolayı devleti tercih ediyorum yoksa merkezle alakalı bir sıkıntım yoktu. Ama pişmanlığım var hocalardan daha fazla yararlanabilirdim diye düşünüyorum sormadan pek ayrıntı vermiyorlar çünkü. Bana sebepsiz infertilite denildi tüm testler yapıldı mı bilmiyorum

Anladım canım inşallah hakkında hayırlısı olur evet baya yoğunlar ama her soruya cevap veriyorlar az konuşuyorlar ama öz konuşuyorlar insanı rahatlatiyorlar güven veriyorlar inşallah sende tüp bebeğe başlamadan pozitif sonuç alirsi n hayırlısıyla canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…