2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Akşamları ananas da yiyorum canım yatmadan, akşam yemeğinden sonra fındık badem cevizde yiyorum neden bir faydası dokunmadı anlamadım acaba aç karnına ilk başta bunlar mı yemeliyim ki farkeder mi :KK12:
Stres te çok etkiliyormuş onu söyleyeyim. Rahat olmaya çalış. Merkezler transfer sonrası kabızlık durumunda(kayısı..vs yenmesine rağmen) bir şurup var onu yazıyorlar sorun olmuyor yani çok korkacak bişey yok herşeyin çaresi var. Şurubun adını hatırlamıyorum ama genel hayatında sürekli kabızlık çeken arkadaşlara yazmıştı bizim merkezde ki dr.

Stres te çok etkiliyormuş onu söyleyeyim. Rahat olmaya çalış. Merkezler transfer sonrası kabızlık durumunda(kayısı..vs yenmesine rağmen) bir şurup var onu yazıyorlar sorun olmuyor yani çok korkacak bişey yok herşeyin çaresi var. Şurubun adını hatırlamıyorum ama genel hayatında sürekli kabızlık çeken arkadaşlara yazmıştı bizim merkezde ki dr.

Anladım canım benim ayy inşallah devam etmez ama çaresi varmış bu çok mutlu etti beni çok teşekkür ederim rahatladım biraz olsun :KK15::KK54::-)

2 ay dinlenmen yeterli sonra tekrar başlayabilirsin herşey yolundaysa kuzum benim üzülme desemde işe yaramıyor kendimden biliyorum ama kendini bırakma stres iyi değil bir an önce toparlan tekrar hazırlan bu yaşadıklarımız bizim sınavımız ne kadar üzülsekte çırpınsakta nasipte yoksa elden bişey gelmez dua edecez yalvaracaz olacaksa zaten olur bende üzgünüm artık umutlarım azaldı ama dua etmekten vazgeçmicem Allah yardımcımız olsun inş bir dahaki tedavinde sonuca ulaşırsın
Saol canım, inşallah..çok garip bir şekilde sanki tutmuş gibi hissetmiştim, manevi rüyalar görmüştüm falan oyüzden çok inanmıştım..bu rüyaları görmesem bu kadar üzülmezdim..birden 0.5 gelince değer oyüzden bir kendime gelemedim canım.bana da hiç böyle olmazdı genelde bu işaretler hep tutardı bu yüzden bende bir yıkım oldu canım..gördüğüm rüyalarda hep manevi evliyalar vardı, bana cocuğum olacağını söylediler falan. .buyüzden hala çok şaşkınım..demek ki yaşadığım herşey psikolojikti belki..belki de değildi kafam o konuda da çok karıştı..Allah senin de, hatta tüm anne adaylarının yardımcısı olsun canım..bazen sınavlar böyle daha ağır da olabiliyor işte..ama elden birşey gelmiyor dua etmekten başka.

Saol canım, inşallah..çok garip bir şekilde sanki tutmuş gibi hissetmiştim, manevi rüyalar görmüştüm falan oyüzden çok inanmıştım..bu rüyaları görmesem bu kadar üzülmezdim..birden 0.5 gelince değer oyüzden bir kendime gelemedim canım.bana da hiç böyle olmazdı genelde bu işaretler hep tutardı bu yüzden bende bir yıkım oldu canım..gördüğüm rüyalarda hep manevi evliyalar vardı, bana cocuğum olacağını söylediler falan. .buyüzden hala çok şaşkınım..demek ki yaşadığım herşey psikolojikti belki..belki de değildi kafam o konuda da çok karıştı..Allah senin de, hatta tüm anne adaylarının yardımcısı olsun canım..bazen sınavlar böyle daha ağır da olabiliyor işte..ama elden birşey gelmiyor dua etmekten başka.

Rabbim yardımcınız olsun inşallah belkide tedavisiz kendiliğinizden kalırsınız Allahın hikmeti belli olmaz. Herşey gönlünüzce olur inşallah Rabbim hayırlısını versin herşeyin.

Bu gördüğün rüyalar, içinden olacakmış hissi geçirmen belkide gerçek olacaktır bilemezsin illa bu denemende olacak diye birşey yok belkide bir daha ki denemende anne olacaksın bunlarda sana malum oldu. Bizler çok yorucu sürelerden geçiyoruz ve sonuç güzel olsun istiyoruz sabredemiyoruz bende öyleyim ama herşeyin bir zamanı var kabul etsekte etmesekte kendimizi parçalasakta hiç bir şey değişmez. İnşallah seninde benimde ve isteyen tüm kardeşlerimizin de anne olmamız nasip olur ve kaderimizde vardır inşallah..Bende daha önceki denemelerimde hep olacak diye inanmıştım çok dua etmiştim ağlayarak sonra tabi çöküş. Bazen neden neden diye çok ağladım elde değil sonra pişmanlık duydum ben kimim ki hesap soruyorum çok çok üzülyorum her günüm düşünerek geçiyor üzülerek geçiyor ama elden gelen hiç bişey yok.

X