2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

benim 3,gün embriyosuydu canım bugün 11.gundeyiz aslında sabah gidecektim test için eşim 1 gün daha bekle dedi

Hım anladım canım benim olsun o kadar beklemişsin 1 güncük daha beklersin geç olsunda güç olmasın hayırlı haberler olur inşallah

İnşallah canım dua et benim için önce transferden sonra ilk testi bekliyosun sonra kan değerleri takibi heyecan dorukta günler geçmiyo inan ki inşallah en kısa zamanda sağlıkla senin de transferin gerçekleşir
Gelişimleri güzelce devam etsin kaliteli bi şekilde şu günleri tamamlasınlar canım sana çok dua ediyorum herkese ayrı ayrı dua ediyorum

yarın pozitifi göreyim adağım var zaten çatlıyorum.su an evde herşeye sinirleniyorum,,evlenirken bu.kadar heyecanlı değildim hayatımda bu kadar heyecan stres yaptığımı hatırlamıyorum

Sabah erkenden git bende gitcem doğru ancak 2-2.5 saatte çıkıyor hayırlı haberlerni alırız inşallah
İnan varya ben hiç varmış gibi gitmedim bi gün önce idrarda nefatifi görünce umut kalmamıştı
Senin o halini çok iyi anlıyorum ama inşallah hayırlara çıkar dua et bol bol dua et

benim her adet öncesi bi kaç gün öncesi yani şiddetli başım ağrır midem bulanır bütün gün geçmez anlarim.ki bi.kac gün sonra adetim olacak,,ilk kez bu ay o baş ağrısı olmadı migren diyor arklar bazılarında oluo mus,,çok hareket edince hertarafim ağrıyor normalde hiç oturmam canım yanmaz,,değişik bi.hal.icindeyim hiç test yapmadım 3,gün embriyosu çıkmaz diye umudum yok sanki ne bileyim.onceden eve 3 5 test alırdım arada şüphelenir yapardım hep tek tek hayal kırıklığı şimdide hiç yapmak istemedim,,ne kadar çok zormuş sonucu beklemek,,,o tedavi iğne muayeneler hiç koymuyor inan beklemek beni yıprattı

Allah razı olsun canım benim aminnn inşallah rabbim herkese tatdırsın inşallah o güzel duyguyu yarın kan verince mutlaka yaz bize de olacak inşallah kat kat artacak değerlerin

yarın pozitifi göreyim adağım var zaten çatlıyorum.su an evde herşeye sinirleniyorum,,evlenirken bu.kadar heyecanlı değildim hayatımda bu kadar heyecan stres yaptığımı hatırlamıyorum

Tahmin edebiliyorum çok güzel heyecanlar bunlar küçücük bir minnoş gelecek eve inşallah heyecanlı olur tabi insan Allahım inşallah ağlatacaksada sevinçten ağlatsın Rabbim isteyen herkese versin

Çok haklısın beklemek zaten en zor kısmı beklemek sabretmek ben sabredemedim iyice kendimi üzdüm sakın yapma şurda saatler kalmış böylesi hayırlı olandır belki bu sefer bu günlerde geçicek inşallah yarın pozitifi görücez sende
benim son gün hiç umudum yoktu hiçbir belirti yoktu buda tutmadı dedim dün bütün gün şaşkınlığı üzerimden atamadım
vücudum çok farklı reaksiyonlar gösterdi genel olarak ama tutunmaya bağlıyamam bu benim vücudum çünkü burnum kanadı, tansiyonum yükseldi sonraki günler hep bi baş ağrısı oldu, akşamları üşüdüm geceleri yandım, grip hali gibi
Bütün kemiklerim kırılmış gibiydi kasık ağrılarım vardı ama sürekli değil son iki gün hiçbişeyim yoktu kasık ağrısı anlamında

Allah razı olsun canım benim aminnn inşallah rabbim herkese tatdırsın inşallah o güzel duyguyu yarın kan verince mutlaka yaz bize de olacak inşallah kat kat artacak değerlerin

inşallah canım saatleri zor geçiriyorum yiğenimin yanına geldim okuldan gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum ki gelsin oynayalım biraz zaman geçsin böyle saatleri sayacağım hiç aklıma gelmezdi
Sana tavsiyem bol bol su iç ve transfer gününe kadar her gün bir saat tempolu yürüyüş yap çünkü vücud hareketli olsun tutunma açısından daha iyi olacağını önermişti doktorum

allah ne yazdıysa onu göreceğiz canım hayırlısını diliyorum inşallah hepimizin yüzü güler

Geçer canım geçer bu kadar zaman beklemişsin 1 gün daha beklersin hayırlısı olur inşallah Tamam canım benim tavsiyelerine uycağım suyla çok aram yok ama baya çoğalttım içmeyi Evet canım yürümek ve hafif işler yapmak tutunmayı daha arttırıyormuş Allahım isteyen herkese nasip eder inşallah

Amin canım inşallah suyla aranı mümkün olduğunca düzeltmelisin çünkü kabız olmamak transferde çok önemli normalde olmayan insanlar bile ilaçların ve çok hareket edememenin etkisiyle kabızlığa yakalanabiliyor
Su bu konuda kurtarıcın olur

Anladım canım Allah razı olsun çok teşekkür ederim

S sma903 İnşallah güzel haber verirsin bize dualarla bekliyorum Rabbim yardımcın olsun
amin canım.tahlili verdim en fazla 2 saate çıkar dediler hastanede bekliyorum sonucu eve gitmek canım.istemedi elim ayağım titrio bugün adet normalde hiç belirti yok bilmiyorum neyi neye yoracağımi dokunsalar ağlayacağım

Kıyamam ya off çok heyecanlı bir durum dualarım seninle canım benim inşallah müjdeyi alacaksın Allahın izniyle

İnşallah guzel haberını alırız canım bende senın adına cok mutlu olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…