2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sizin tek sorun yumurta azlığımıydı

Sizin tek sorun yumurta azlığımıydı
Fsh da yüksekti en son on beşti ama doktorum yumurta olması yeter diyor bir yumurta görünce başladık üç yumurtayla başladığım ay iptal olmuştu altı ay tedaviye başlama ve bitme sürdü nerdeyse farklı bir protokol uygulandı benim gibiler içinmiş biri kondu diğeri dondurulmuş duruyor kaliteli dedi ya bakalım nasip

Yazdıkların umut oluyor inanki bazı dr lar insanın tüm umudunu yok ediyor seninki iyiymiş

Bu işler nasip öncelikle biraz da iyi bir merkez ve doktora bağlı bence iki yıl bu civarın en ünlü profesörüne gittim meğer bizi kullanmış adam saçma sapan yöntemler uygulamış en son olmayınca senin çocuğun var zaten deyip bizi sepetledi hiç beni tanımamış o zaman çocuğum hiç yoktu oysa neler çektim herkesi dolandırmış mahkemelik oldu ifade bile istediler davacı olmadım Allah'ın bulsun dedim

3 aydır kullanıyorum. Önce safını kullanıyordum, şimdi bal,polen,arı sütü karışımı olarak kullanıyorum. Açıkçası arı sütü ile 3 ayda doğal yoldan hamilelik olur diye umut etmiştik ama olmadı. Tüp bebeğe geçtik.

Pillar canım arı sutu nu ne kadar kullandın bende de varda daha yumurtalarım buyume asamasında kullansammı bılemedım

Çok teşekkürler. İnşallah sizin de süreciniz sorunsuz geçer pozitifi görürsünüz.

antalyada misin canım.sen hangi prof du o dr soysal mi

Çok teşekkürler. İnşallah sizin de süreciniz sorunsuz geçer pozitifi görürsünüz.
inslhhhh :) bir şey daha şırnak istiyorum dün ilk recetemi alıp iğneli vurdum , banada 225 fostimon verdi, daha önce gonal f kullanmıştım bu iki ilaç arasında ne fark var bilgin var mı?

İkisinin de içeriği aynı. Gonal f sentetik fsh hormonu, Fostimon doğal olarak insandan (menopoz sürecindeki kadınlardan) elde edilen fsh hormonu, öyle okudum.

inslhhhh :) bir şey daha şırnak istiyorum dün ilk recetemi alıp iğneli vurdum , banada 225 fostimon verdi, daha önce gonal f kullanmıştım bu iki ilaç arasında ne fark var bilgin var mı?

filizim26 kinalikadin arkadaşlar dünki konuşmalarınızı okudum gerçekten çok kötü oldum çok duygulandım ve de çok dua ettim inşallah allahım dularımızı kabul eder ve gönlünüze göre verir sizlerin bu azmi ve gücü çok hoşuma gitti Allahım sizlerede bizlerede nasip eder evlatlarımızı en kısa zamanda inşallah

Kızlar hepinize günaydın bu arada bugün kontrolüm çok güzel geçti doktor herşey çok güzel dedi çatlatma iğnelerimide aldım pazartesi toplamam olacak ne olur dua edin rabbim hayırlısını versin heyecanım giderek artmaya devam ediyor

Kime nasıl güvenecem artık bende ayırt edemez oldum çok araştırdım az çok bilgi sahibiyim konuyla alaka o yüzden bir iğne yazsa bir ilaç verse bu ilaç ne alaka neden bu iğneyi verdi bende işe yaramaz diyebiliyorum ama dr deneme tahtası gibi bakalım deneyelim diyor ee sürekli vakit kaybı ki biz zamanla yarışıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…