2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

hm hayırlısı olsun artk cnm. bende corasprin folibol crınone estrofen kullaniyorum hıbor igne kullllaniyorum bide bugun bikerelik kalçadan igne vurulcaam
Bende seninle aynilarini kullanıyorum cnm toplama gününden beri de gobek ten clexane iğne oluyorum 1 kutu bitirdim 2.yi aldım şimdi

smdi tedavi görüyormusun? tze transfer ne pki?
Evet yine tedavideyim. Taze transfer yumurta toplandıktan 2 3 4 ya da 5 gun sonra embriyo dondurulmadan direkt transfer ediliyorsa taze transfer oluyor.Ya da embriyo dondurulup sonraki ay ya da başka bir zaman transfer ediliyorsa o da dondurulmuş transfer oluyor zaten canm.

Tedavin pozitif sonuçlanır inşallah Allah yardımcın olsun

Kızlar çatlarla iğnelerimi aldım 3 adet ama bunların hepsini aynı tarafa mi vurucam yoksa sağ sol karışık mi yardımcı olur musunuz bilenler

Çok teşekkür ederim canım hemşirenin numarasını kaybettim arayamadim da hayırlısı olur inşallah pazartesi 12 de toplamam var
Hadi bakalım ptesi güzel haberlerini alırız inşallah herşey hayrılısıyla güzel güzel sonuçlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…