2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

filizim26 filizim26 kinalikadin kinalikadin arkadaşlar dünki konuşmalarınızı okudum gerçekten çok kötü oldum çok duygulandım ve de çok dua ettim inşallah allahım dularımızı kabul eder ve gönlünüze göre verir sizlerin bu azmi ve gücü çok hoşuma gitti Allahım sizlerede bizlerede nasip eder evlatlarımızı en kısa zamanda inşallah :dua:
Amin inşallah canım senin şu yazdıklarında beni çok etkiledi teşekkür ederim:110: Maalesef biz insanoğlu acı çekmeden sınavdan geçmeden bişeylerin kıymetini bilmiyoruz şükür sebebimiz o kadar çok ki...

filizim26 filizim26 kinalikadin kinalikadin arkadaşlar dünki konuşmalarınızı okudum gerçekten çok kötü oldum çok duygulandım ve de çok dua ettim inşallah allahım dularımızı kabul eder ve gönlünüze göre verir sizlerin bu azmi ve gücü çok hoşuma gitti Allahım sizlerede bizlerede nasip eder evlatlarımızı en kısa zamanda inşallah :dua:
Çabalamadan olmuyor biz elimizden geleni yapalım da verecek olan Allah sabır acıdır meyvesi tatlı

Kızlar hepinize günaydın bu arada bugün kontrolüm çok güzel geçti doktor herşey çok güzel dedi çatlatma iğnelerimide aldım pazartesi toplamam olacak ne olur dua edin rabbim hayırlısını versin heyecanım giderek artmaya devam ediyor :KK54::KK17:
Allahım yardımcın olsun inşallah herşey böyle güzel gider sonunda anneliği tadarsın lütfen olumlu düşün hiç stres yapma bol bol dua

Amin inşallah canım senin şu yazdıklarında beni çok etkiledi teşekkür ederim:110: Maalesef biz insanoğlu acı çekmeden sınavdan geçmeden bişeylerin kıymetini bilmiyoruz şükür sebebimiz o kadar çok ki...

Çok doğru söylüyorsun yinede her halimize şükrediyoruz Allahım elbet bu şükürlerin karşılığını verecektir sabredelim inşallah bunların hepsine unutturacak evlatlarınız :KK36:

Allahım yardımcın olsun inşallah herşey böyle güzel gider sonunda anneliği tadarsın lütfen olumlu düşün hiç stres yapma bol bol dua

Çok teşekkür ederim amin inşallah Allah razı olsun iyiki varsınız. Olumlu düşünmeye çalışıyorum sürekli evet insanı tek rahatlatan şey dua. Allahım kabul etsin dualarımızı hayırlısını versin herşeyin inşallah :KK54:

bnmki hıbor ismi ama çok yakıyo ya :-( bide bikerelogine vurulmasi için kalcadan igne verdiler bugn vurulcam tek
Hibor u duymadım ama büyük ihtimal kan sulandırıcıdır clexane gibi. O pıhtı oluşmasını engellemek için verilmiş olabilir. Kan sulandırıcı iğne yakar genelde hemde çok bilirim benim kollarım fena olmuştu:olamaz:

Hibor u duymadım ama büyük ihtimal kan sulandırıcıdır clexane gibi. O pıhtı oluşmasını engellemek için verilmiş olabilir. Kan sulandırıcı iğne yakar genelde hemde çok bilirim benim kollarım fena olmuştu:olamaz:
evet kan sonlandırıcı igne ama baya yakıyor allahm yaardm etsinn hepimze çektiğimiz acılara karşı rabbim bize evllat nasipp etsin

X