2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Cnm rabbim sifa versin ins onlar kucukler ama dayaniklilar dayanir rabbim yardimciniz olsun

arkadaslar merhaba öncelikle doğum yapmıs arkadaslarımıza hayırlı olsun tedavı olan arkadaslarımıza Rabbım tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasıp etsın. size bir sorum olacaktı arkadasım tüp bebek ile doğum yaptı fakat 2,5 ay oldu kanaması devam edıyormus arada kesılıp adet gıbı baslıyormus. doktoru olabilir demiş aranızda bu şekşilde olan var mı acaba?

benm kanamamın bitmesi 2 ayı buldu. 40. gün kesilmişti 10 gün sonra tekrar başladı falan. Olabiliyor yani sanırım.

Cok sukur canim insallah darisi bize kiz 1200 oglanda 1600 kilo olarak doğdu

Allah razi olsun canim sut sagmaya basladim smdilik yok sutum ama insallah oda gelir bu surecde dua edip sabredicez elden baska birsey gelmez
Özeldende yazdım okursun canım buradan ayrıca yazmak istedim.süt benim için çok hassas bir konuydu birçoğumuz gibi.etraftan konuşan çok olur.sen sadece bebeklerine odaklan sütüne odaklan.şuan 5 cc süt bile onlara yeter.süt hemen gelmez ama bir kaç gün içinde çoğalarak arttığını göreceksin.sen evde bebek varmış gibi saat kur 3 saatte bir sağ.mümkünse hasttane tipi sağma makinası kirala onlar çok daha kuvvetli.ilk kolostrum gelecek bebeklerin için çok kıymetli iyi muhafaza et ve bebeklerbe ulaştır.benim ilk günler hiç gelmedi ama yılmadan sağdım göğüsümü.süt gelsin diye sıkıp göğüsünü sakın yara yapma.en düşük ayardada sağsan o süt gelecek.lüffen bu konuya hiç takılma.bebeklerini düşün sağarken sütün coşacak.aklıma gelen birşey olursa sor.aynı süreçten geçtim bir nebze faydam olsun

Kızlar nasılsınız neler yaptınız. Eskiden uzun uzun muhabbetler ederdik özledim o günleri.
Evet canim eskiden cok uzun sohbetler olurdu smdi artik sessiz bir forum oldu . ben her gun bebislerimi gormeye gidiyorum canim onlara sut goturuyorum cok sukur durumlari iyi sen neler yapiyorsun

Evet canim eskiden cok uzun sohbetler olurdu smdi artik sessiz bir forum oldu . ben her gun bebislerimi gormeye gidiyorum canim onlara sut goturuyorum cok sukur durumlari iyi sen neler yapiyorsun
Maşallah onlara Hep iyi olsunlar inşallah kuzum. Ben de alp sayesinde hep yoğun günler geçiriyorum tüm günümü alıyor sağolsun

Kızlar nasılsınız neler yaptınız. Eskiden uzun uzun muhabbetler ederdik özledim o günleri.
evet ben de çok özlüyorum. Ben iyiyim canım 3 günlük tatili fırsat bilip yine bir akdeniz kaçamağı yaptık döndük. Bugün işe geldim. serra da iyi. 9,5 aylık olduk hala diş çıkaramadık bazı günler huzursuzluğu oluyor. siz nasılsınız Alp nasıl?

Herkese merhaba kızlar
Tedavi sürecindeki arkadaşlarım Rabbim yardımcınız olsun , doğum yapanlar olmuş tebrik ederim Umreci58 bebislerin iyidir inşallah:) Rabbim sana babalarına bagislasin canım

Bize gelirsek iyiyiz şükür, oğlusum büyüyor erken doğduğu için yumurtalıkları inmemişti ama bu ay indi şükür. Kasik fıtığı ameliyatına da gerek görmedi doktorlar. 1700 gr doğmuştu 6700 gr oldu hamd olsun bugunlerimize

Cok teşekkür ederim canim sukur iyiler masallah senin oglusunda cok guzel kilo almis Rabbim saglikla devam ettirsin kuzum benim oglusda suan 1700 oldu kizimda 1400 insallah dahada alirlar erken dogum gercekten zor bir surec

Cok teşekkür ederim canim sukur iyiler masallah senin oglusunda cok guzel kilo almis Rabbim saglikla devam ettirsin kuzum benim oglusda suan 1700 oldu kizimda 1400 insallah dahada alirlar erken dogum gercekten zor bir surec
Evet zor bir süreç ama canları sağolsun da geçip gidiyor canım. Mama ile mi besleniyorlar, yoksa emziriyo musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…