2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım benim bundan önceki denememde 12.gün yüksek cikti. 14.gün ikiye katladı hatta. Bir daha kan verme dediler ama hooooppp birkaç gün sonra birden değerim düştü. Kimyasal mi dedim doktoruma. Hayır embriyo sağlıklı olmadığı icin tutunamadı dedi bana.

Kizlar birşey soracağım dondurulmuş embriyolar çözüldüğü zaman kalitesinin bozulma olasılığı vardı değil mi? Yoksa yanlış mı hatirliyorum
İyi bir laboratuvar da olmaz çok az bir ihtimal demişti bahçeli fulyadaki drum

Kizlar birşey soracağım dondurulmuş embriyolar çözüldüğü zaman kalitesinin bozulma olasılığı vardı değil mi? Yoksa yanlış mı hatirliyorum
Evet var ama çok düşük. Bozulmayınca hatta gayet sağlam oldukları için seviniyorsun. Bizim ngs’li 2 embriyonun sağlam çözüldü haberini beklerken nası heyecan basmıştı anlatamam :)

Cift embriyo daha garantili.
Ben cift embriyo koydurmustum. Biri tutmustu digeri tutmamisti.

Tabi ki çift embriyo transferi kabul gördüğü üzere gebe kalma oranını ciddi anlamda yükseltiyor. Dr un 3 negatiften sonra hala neden sıcak bakmıyor çift embriyo transferine anlamadım canım ya. Zaman, maddi manevi kayıp resmen. Kesinlikle iki embriyo transferi yapılmalı benim görüşüm..

Neden doktor sıcak bakmıyor onu anlamadım. Ngs’li mi embriyolar? Yani ikiz olursa vücudunun taşımakta zorlanacağı bir sorun mu var?bi ihtimal İkizi de kabul ediyorsan çift transfer en doğrusu olur.

Bence iki embriyo koydur canım sans artar bence rabbim.bu mübarek Ramazan gününun hürmetine gönlünden geçeni hayirlisi ile nasip etsin

Ben 4 tedavi oldum 4üne de 2 embriyo koydu tutunma şansını artırıyormuş 2 si pozitif olmuştu 1 düşük yaptım çok şükür diğerini kucağıma almak nasip oldu hatta bana ilkinde çift koyuyorum dediğinde çok şaşırmıştım oluyor mu öyle ilkinde diye gülmüştü 3 negatifi olanlara 3 tane koyayım mı diye soruyor isteyene 3 koyuyor senin dr niye öyle demiş şaşkınım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…