2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kizlar birşey soracağım dondurulmuş embriyolar çözüldüğü zaman kalitesinin bozulma olasılığı vardı değil mi? Yoksa yanlış mı hatirliyorum

Rabbim yardımcın olsun canım, bu bayram senin hanene güzel haberler getirsin inşallah. Bu aralar uykusuzluk yorgunluk hepsi bir arada ama ne olduysa bir anda aklıma sen geldin ve oruç ağız dua ettim inşallah rabbim kabul eder herseyde vardır bir hayır..

Allah razı olsun arkadaşım, dua edip beklemekten başka birşeyim yok malesef. Sizler de duanızı eksik etmeyin, inşallah güzel haberler vereceğim gün de gelir.

Canım iyi akşamlar. Hatirlarsan biz ilk denemede negatif sonuçları aynı anda almıştık. Sen ikinci olumsuzdan sonra cd56 testi yaptırıp ona gore 3uncu denemen olacak diye okumuştum. Yanlış hatırlamıyosam. Noldu bagisiklikla ilgili serum ise yaramadimi. Süreç nasıl gelişti merak ettim. Bende 3uncu denemeyi yaptim şuan transferimin 2inci gunundeyim

Evet canım hatırlıyorum, inşallah güzel haberleri verirsin bu sefer. CD 56 oldum %3 çıktı yine de serum verdi doktorum ama bu sefer de kimyasal oldu.

Kizlar birşey soracağım dondurulmuş embriyolar çözüldüğü zaman kalitesinin bozulma olasılığı vardı değil mi? Yoksa yanlış mı hatirliyorum

Evet canım risk var ama benim 3 transferimde de herhangi bir bozulma olmamıştı çok sık rastlan bir durum değil diye biliyorum

Evet canım hatırlıyorum, inşallah güzel haberleri verirsin bu sefer. CD 56 oldum %3 çıktı yine de serum verdi doktorum ama bu sefer de kimyasal oldu.
Canım inşallah sende bana güzel haberlerini verirsin. Ben buralardayim. Dualarımda seninle. Vakti zamanı inş gelmiştir bu sefer. Ben çok heyecanliyim. Sanki yine olmadi mi. Düşünmemeye calisiyorum

Canım inşallah sende bana güzel haberlerini verirsin. Ben buralardayim. Dualarımda seninle. Vakti zamanı inş gelmiştir bu sefer. Ben çok heyecanliyim. Sanki yine olmadi mi. Düşünmemeye calisiyorum

Hiç öyle şeyler düşünme, bu sefer olmuştur inşallah. Güzel güzel dinlen, haberlerini bekliyoruz

Arkadaşlar deneyimli anneler anne adayları olacak birşey danışacağım size, 3 negatiften sonra acaba 2 embriyo mu transfer ettirsem diyorum, doktorum çok sıcak bakmıyor ama değiştireceğimiz birşey de kalmadı şans artık diyor. Siz ne dersiniz?
Tabiki çift embriyo neden karşı ki benim ilkinde bile koyacaktı riskli olanlarda bakmıyor çoğu yer prosedüre

Tabiki çift embriyo neden karşı ki benim ilkinde bile koyacaktı riskli olanlarda bakmıyor çoğu yer prosedüre

Çift koydurma hakkım var o sorun değil de, düşük riski oluyor önemli olan bebek sahibi olmak 1-2 değil dedi. Ama ben de ikiz olsun diye değil ama tek tek denemektense 2 tane koyup ikisini birden denersem şansım artar diye düşünüyorum artık.

Arkadaşlar deneyimli anneler anne adayları olacak birşey danışacağım size, 3 negatiften sonra acaba 2 embriyo mu transfer ettirsem diyorum, doktorum çok sıcak bakmıyor ama değiştireceğimiz birşey de kalmadı şans artık diyor. Siz ne dersiniz?
Canım evet riskli bir gebelik süreci oluyor ama 3 negatiften sonra şansını arttırmak adına değer bence. Aramızda bir sürü ikiz annesi oldu bir şekilde mutlu sona ulaştılar.

Çok şükür canım kuzularımla eve geldim buraya yazmak çok istedim ama inan fırsat olmadı tam girip yazıyorum biri uyanıyor 🙈rabbim isteyen herkese nasip etsin tarifsiz duygular şükür şükür şükür diyorum ❤🤗
maşallah canım upuzun sağlıklı yılları olsun :nazar: :nazar:

Çift koydurma hakkım var o sorun değil de, düşük riski oluyor önemli olan bebek sahibi olmak 1-2 değil dedi. Ama ben de ikiz olsun diye değil ama tek tek denemektense 2 tane koyup ikisini birden denersem şansım artar diye düşünüyorum artık.
Canım nacizane benimde fikrim çift embriyo koydurmandan ve şansını ıkiye katlamandan yana. Rabbim yardımcın olsun

Evet tutma olasılığınin daha yüksek olduğunu duymuştum

Bende 8. Gün yapicam 3.gun embriyosu mu senin
Merhaba, Allah göstermesin ama kimyasal gebelik olma durumunda 10. gün yüksek çıkıp 12. gün düşebiliyor o durumlar için 5. gün embriyosu konulsa bile 12. gün test isteniyor. Ben son transferimde bu durumu yaşadım.

Allah'a çok şükür kavuştuk canım 😍amin rabbim burada uğraşan bekleyen dileyen herkese nasip etsin inşallah uyku mu ?o da ne 😂 bütün gece gündüz sırayla emzirme alt değiştirme gaz çıkarma sıfır uyku ama tarifsiz mutluluk herşeye değer şikayetim yok çok şükür 🤲🤗😘
Cok sukir canim benim zman okadar hizli geciyor ki o ilk emzirme ilk dokunis koklayis pahabicilemez allah herkese nasip etsin

X