2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Selam canım, iyi olmaya çalışıyorum. 3. Negatifimi de aldım, 4. İçin gün sayıyorum. Şimdiden bayramın stresini yaşamaya başladım. Sen nasılsın?
Rabbim yardımcın olsun canım, bu bayram senin hanene güzel haberler getirsin inşallah. Bu aralar uykusuzluk yorgunluk hepsi bir arada ama ne olduysa bir anda aklıma sen geldin ve oruç ağız dua ettim inşallah rabbim kabul eder herseyde vardır bir hayır..

Canım nasılsın kuzular nasıl kavustunuz sağlıkla inşallah
Çok şükür canım kuzularımla eve geldim buraya yazmak çok istedim ama inan fırsat olmadı tam girip yazıyorum biri uyanıyor rabbim isteyen herkese nasip etsin tarifsiz duygular şükür şükür şükür diyorum ❤

Kizlar transferim oldu odada dinleniyorum şuan. Dualarınızı esirgemeyin. Inş zaman bu zamandır. Inş rabbim ol der ve olur
Canım rabbim hayırlı eylesin sımsıkı tutunur inşallah sana ve 9 ay bırakmaz seni rabbim güzel kalbine göre versin inşallah stres yapma sakın uzak dur en yakının bile olsa rabbim ol desin yeter ki güzel düşün hep güzel olsun herşey ❤

Çok şükür canımmm

Çok sevindim canım Allah analı ve babalı büyütsün inşallah kuzuları

Burnunu guzelce temizle damlayi damlattiktan sonra cek. Yan yatir canim. Yastiksiz yattiklari icin bir de tam sirtustu yatinca tikaniyorlar ister istemez. Anne sutu aliyorsa eger alerji geldi aklima senin tukettigin sut urunleri nedeni ile. Odasini havalandir hee gun.havalanirken polenlerde giriyor ister istemez onlarda etikiliyordur aklima bunlar geldi canim dr.mutlaka danis gittiginde gecmis olsun

Cok sukir canim kavusmussunuz ❤❤ sagliklisiniz darisi digerlerinin basina.hos geldin uykusuz anneler kulubune

Sağol canım sadece mama ile besleniyor , burnunda evet biraz tıkanıklık var ama bu boğazdan gelen birşey sanki. Yatmadığı zamanlardada oluyor bazen gazını çıkarırken, mama yerken vs. Doktora mutlaka soracağım kontrolü yaklaştı onu bekliyorum

4 456578 Canım kavuşmuşsunuz bebislere tebrik ederim:) Rabbim sağlıklı huzurlu güzel bir ömür nasip etsin hem yavrulara hem annelerine babalarına inşallah.
Zaman hem hızlı hem yavaş geçiyor sanki :) biri kimler test günü bekliyor demişti bende senin beklediğini yazmıştım daha dun gibi..

Cok sukir canim kavusmussunuz ❤❤ sagliklisiniz darisi digerlerinin basina.hos geldin uykusuz anneler kulubune
Allah'a çok şükür kavuştuk canım amin rabbim burada uğraşan bekleyen dileyen herkese nasip etsin inşallah uyku mu ?o da ne bütün gece gündüz sırayla emzirme alt değiştirme gaz çıkarma sıfır uyku ama tarifsiz mutluluk herşeye değer şikayetim yok çok şükür

Selam canım, iyi olmaya çalışıyorum. 3. Negatifimi de aldım, 4. İçin gün sayıyorum. Şimdiden bayramın stresini yaşamaya başladım. Sen nasılsın?
Canim kimsenin ne dediğine hic aldiris etme biliyorum sendeki duygulari bende bayramlarin gelmesini istemezdim sirf o sorular yuzunden ama sen sakin kendini birakma seninde guzel haberlerini alacaz yakindir
Canim transferin hayirli olsun hic stres yapmaa bu kez olumlu dusun Allahin izniyle olacak de
Canim yavrularina kavusmussun cok sevindim saglikla buyut insallah darisi tum bekleyenlere insallah sirada en yakin Turkuazvesari var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…