2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İki koyunca ikisi de tutunacak diye bir şey yok ki

Merhabalar arkadaslar. Nasilsiniz? Benim kizim da 9 mayis sabahi dunyaya geldi vok şükür. Sezeryan oldugu icin de 3 gunde ancak indi sütum lakin emzirmeyi dogru yapmaya cok dikkat ettigim halde meme uclari yara oldu. Lansinih krem hicbirnise yaramiyor kantaron yagi onerdiler o yine fena degil ama daha erken iyileşmesini saglayan onerileriniz var mi?

Canim tebrik ederim gözünüzaydin olsun saglikla büyütün insallah

Âmin canım Allah razı olsun rabbim tüm bekleyenlere hayırlı bir evlat nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah ❤

Hayırlı olsun canım sağlıkla büyüsün. Garnastan pomad diye bir krem var inanılmaz harikaa lansinih bende de hiçbir işe yaramadı bu garmastan pomadı aksam sürdüm sabah faydasını gördüm şiddetle ravsiye ederim

Neden doktor sıcak bakmıyor onu anlamadım. Ngs’li mi embriyolar? Yani ikiz olursa vücudunun taşımakta zorlanacağı bir sorun mu var?bi ihtimal İkizi de kabul ediyorsan çift transfer en doğrusu olur.
Yok canım bir sorun yok vücudumda, embriyolar da ngsli, bana özel değil de düşük riski oluyor çift olunca diyor, 3 kere tutmayan embriyoların ikisinin birden tutma ihtimali düşük gibi geliyor bana da

Merhaba.ben laboratuvarları araştırırken senin gelişim laboratuvarında test yaptığını gördüm.bende hormon,eşim de spermiogram testleri yapmamız gerekiyor.o laboratuvar güvenli mi?
Evet güvenli, eski bi laboratuvar. Benim orda doktor indirimim var. Yani önden fiyatları öğrenin, yüksek çıkabilir.

Evet güvenli, eski bi laboratuvar. Benim orda doktor indirimim var. Yani önden fiyatları öğrenin, yüksek çıkabilir.

Cevabın için çok çok teşekürler.doktor 2 hafta arayla 2 tane test yapmamızı söyledi.sence ikisini bunda mı yapayım yoksa birini burda diğerini başkasındamı? Başka güvenli bi yer varsa ikisinde de yaptıralım mı?

Kızım 3035 gr, oğlum 3020 gr olarak 39. haftanın ilk günü dünyaya geldiler. Ama ben dünyada mıyım, uzayda mıyım bilmiyorum :)
Herkese sevgilerr
Caniiiiimmmm çok duygulandım. Bu kadar emeğin bu kadar çilenin sonunda biliyordum mutlu olacağını. Inş anneleri babaları icin ülkemiz icin hayırlı birer evlat olurlar.

Kızım 3035 gr, oğlum 3020 gr olarak 39. haftanın ilk günü dünyaya geldiler. Ama ben dünyada mıyım, uzayda mıyım bilmiyorum :)
Herkese sevgilerr
Saglikla sevgiyle buyutmeyi nasip etsin rabbim hosgeldin canim anneler kervanina. Insallah siradaki aekadaslarin basina isteyen herkes saglikla yasasin insallah bu duyguyu

Kizlar 6 günüm test yaptim dayanamadim
Canım taze transfer değil dimi çatlatma iğnesi için soruyorum
Dondurulmuş embriyo ise gözün aydın minigin /miniklerin burdayiz diyor sana çok sevindim Allah sağlıkla kucağında göstersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…