2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım benim oglanda öyle aman aman kilo almıyor
700-700-400-600 kg kilo aldı oğlum biz hipp mama kullanıyoruz ilk üç ay Aptamil kullandım bir aydır hipp kullaniyorum ben %80 anne sütü %20 mama alıyor günlük
Cnm dr 500 _ 600 gr daha alması lazım dedi. Bebelac gold aldık bakalım haftaya takibe gittiğimizde ne diyecek almış olacak mi aptamil e göre. Sen hip mamadan memnun kalırsan bana da bilgi verirsen sevinirim. Bikac kişi o mamadan memnun olduğunu söylüyor ama tabi bebeğe göre de değişiyor durum sevip sevmemesine de bağlı. Anne sütü alıyor olması avantaj cnm. Bm sadece mama verebiliyorum.

Kızlar benim oğlan uyurken tikaniyor gibi oluyor :KK43: burnu biraz tıkalı damla kullandım önce ondan oluyor sandım. Ama sanki boğazdan oluyor kesik kesik tıkanıp sonra derin bir nefes alıyor. Hırıltı, öksürük gibi şikayetlerimiz yok. Doktora gidince soracağım video falan çekiyorum uyurken göstereyim diye. Ama merak ettim bebeklerde normal olabilir mi internette birkaç yerde öyle okudum

Çok geçmiş olsun canım :KK43: bebek varken abisi de hasta olunca epey zorlanıyorsundur Allah yardımcın olsun.

Gaz bizi mahfetti canım ne eşimde hâl kaldı ne bende, bugün 4.damlamızı aldım artık almayacağım diyordum baya övmüş eşimin arkadaşları alalım dedik. Hiç umudum yok ama kullanalım bakalım. Bir yandan hastane ve doktor arastiyoruz ameliyatı için hakkımızda hayırlısı
Canım ballı kimyon ye sen

Kızlar benim oğlan uyurken tikaniyor gibi oluyor :KK43: burnu biraz tıkalı damla kullandım önce ondan oluyor sandım. Ama sanki boğazdan oluyor kesik kesik tıkanıp sonra derin bir nefes alıyor. Hırıltı, öksürük gibi şikayetlerimiz yok. Doktora gidince soracağım video falan çekiyorum uyurken göstereyim diye. Ama merak ettim bebeklerde normal olabilir mi internette birkaç yerde öyle okudum
Canım benim ki de aynı oluyor, çok tükürüğü var onu yutamıyor bazen, o yüzden oluyor. 24 saat gözümün önünden ayırmıyorum ben, çünkü 3 defasında tıkandı toparlayamadı müdahele etmek zorunda kaldım.

Eklentiler

• 7438C669-772E-450C-8758-FFB240AF9B13.jpeg
    7438C669-772E-450C-8758-FFB240AF9B13.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 35
Canım benim ki de aynı oluyor, çok tükürüğü var onu yutamıyor bazen, o yüzden oluyor. 24 saat gözümün önünden ayırmıyorum ben, çünkü 3 defasında tıkandı toparlayamadı müdahele etmek zorunda kaldım.
Doktora danıştın mi peki canım? Ben korktum bir yandan da doktor kötü birşey derse diye korkuyor insan :KK43:

Benim kizimin da oyle. Ozellikle altini actigimda sirt ustu yatirdigimda tukmugunu yutamiyor bogazina kaciyor bu sefer de nefes alamiyor :KK43: Mamasini yerken bile surekli tetikteyim yutamayip bogazina kacirdigindan

Doktora danıştın mi peki canım? Ben korktum bir yandan da doktor kötü birşey derse diye korkuyor insan :KK43:
Danıştım canım normal, bir şey olmaz dedi, hatta boğazına kaçmadığı zamanlarda, numaradan da yapabilir dedi. Tıkanma sesi değil de, numaradan öksürük yapıyor arada. Gece zaten yan yatıyor, gündüzde hep aynı odada tutuyorum.

A anidefteri canım sen bugün düştün aklıma. Nasılsın , hayat nasıl gidiyor

Selam canım, iyi olmaya çalışıyorum. 3. Negatifimi de aldım, 4. İçin gün sayıyorum. Şimdiden bayramın stresini yaşamaya başladım. Sen nasılsın?

Selam canım, iyi olmaya çalışıyorum. 3. Negatifimi de aldım, 4. İçin gün sayıyorum. Şimdiden bayramın stresini yaşamaya başladım. Sen nasılsın?
Canım iyi akşamlar. Hatirlarsan biz ilk denemede negatif sonuçları aynı anda almıştık. Sen ikinci olumsuzdan sonra cd56 testi yaptırıp ona gore 3uncu denemen olacak diye okumuştum. Yanlış hatırlamıyosam. Noldu bagisiklikla ilgili serum ise yaramadimi. Süreç nasıl gelişti merak ettim. Bende 3uncu denemeyi yaptim şuan transferimin 2inci gunundeyim

X