2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Evet canim cok guzel bag kurduk baska topiklerde bu duygiyu alamadim hic. Sende saglikla al kucagina dogum hikayeni paylas mutlaka birilerine isik tutacaktir yasadigin tecrubeler. Saglikla kavusup evinize donmeniz dilegiyle.

Amin canım inşallah sanada geçmiş olsun neyin var canım bebişin nasıl iyice büyümüştür

Canım geçmiş olsun inşallah ameliyat su gibi geçer rabbim şifa versin

Canım artışların gayet güzel minik susam tanen ben buradayım anne diyor daha ne olsun inşallah sağlıkla kalp atışını ve keseyi de görürsün stres yapma sakın ben kese kalp atışını duyamam diye çok stres yaptım mideme vurdu çok kötü oldum en güzel an tadını çıkar ağla gül ama stres yapma

Canım haftaya kese göreceksiniz ha maşşallahsende hamilesin yaa çok şükür
İnşAllah canım bende öyle Umut ediyorum Çok şükür RABB im isteyen herkesin hayırlısıyla kucağını boş bırakmasın hayırlısıyla sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin
İnşAllah canım çok saol valla yapmayım yapmayın diyorum ama yönetemiyorum stresi, Elimden geldiğince yıpratmamaya çalışıyorum dua ediyorum işte mercimeğin hatrına çok teşekkür ederim tavsiyen için

Canım göbek fıtığı geçici oluyor . Bizimki nin her iki testis te inmemişti sol taraf indi sağ hala inmedi. Sağ tarafta kasik fıtığı var ayrica. Özeldeki çocuk cerrahiye götürdüm ameliyat dedi , bizde ona güvenmeyip devlette çocuk cerrahiye randevu aldım o da ameliyat dedi. Malesef kasik fıtığı gecici olmuyormus oyle yada böyle ameliyat olması şart dedi doktor. Yürümeye veya emeklemeye başlamadan yaptırmaya karar verdik çünkü ondan sonra daha zor olur. Tabı aciliyet olmazsa..

anladım canm. Arkadaşımın ikiz erkek bebeklerinin birinde de vardı kasık fıtığı. Ameliyat oldu sorunsuzca atlattı. Sizin için de hayırlısı olsun inşallah.

Canım benim kızım olsa adı damla koyacaktim pek severim ismini.. Sana yazdığım gece kanamam vardı minicikti daha bebisim senin previa olduğunu öğrendiğimde çok dua etmiştim.. Hikayelerimiz uzun.. Çok şükür bu günlere geldik bugün nst de bir sorun çıkmadı oglusum 3.700gram olmuş. Kemik yapısı uygun değil diye Sezeryan olacak doğum ama spinal yapıyoruz dedi doktor ben ondan korkuyorum biraz internette kötü yorumlar vardı. Senin oglusun alp yanlış hatırlamıyorsam adı onu mis kokulu öp canım pazartesi sabah 8de bana da dua et ne olur

Canım çok

Rabbim sağlıcakla kucağına almayi da nasip etsin inşallah. Her ne kadar yapmıcam desende her dönemin ayrı bir stresi oluyor maalesef. Zor elde edince surekli diken üstünde oluyoruz ayrıntılı düşünüyoruz. Ama emin ol zaman hic gecmiyormus gibi gelirken bi de bakıyorsun sona gelmissin. Burada acaba ne olur nasıl olur diyenlerin bebekleri 3er 4er aylik bile oldular. Hayırlısıyla tamamına ersin inşallah. Doğum bekleyenlere saglikli doğum bebeği olanlara saglikli günler dilerim.

ayy MaşAllah kilosu çok iyi oğluşunun sağlıcakla kucağında da görürsün inşallah, kolay geçer doğumun
ALLAH razı olsun canım rahatlıyorum bu topiğe geldikçe iyiki varsınız amiiin amiin inşAllah Rabb im isteyenlere nasip etsin , gebelerin hayırlısıyla sıkıntısız kazasız belasız yavrularını kucaklarına almayı , kucaklarına alanlara da sağlıkla mutlu huzurlu büyütmeyi nasip etsin

Allah şifa versin canım

Bugün kontrole gittim, 2600’er gr olmuş kızım ve oğlum. Rahim ağzı uzunluğu hep 4,2 idi.
Bu sefer 3 cm ölçtü. Herkese sevgiler..
Maşallah canım çok iyiler benimde 3.6 ölçtü geçen hafta bakalım bu hafta ne diyecek peki dr sana kısalma oldukça daha erken doğar dedi mi canım ben rüyamda haftaya dogurucam diye görüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…