2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canim benim allah sendende razi olsun herbirimiz zorlu surecten gectik halada geciyoruz omur boyu surecek bu kaygili kalp carpintisi :)) annelik cok guzel cok zorlu. Herkes kucahina saglikla alsin insallah hep dualarimdasiniz. Dogum sonrasi sudan cikmis balik gibi oluyor insan ne kadarda okusa egitimlerede katilsa pratik baska bisey. Birde okadar yogun geciyor ki gunler eminim dogum yapan kimse bukdr yogun olacagini uykusuz kalacagini tahmin edemezdi cok sukur uykusuzlugada

Canimsin ❤

Amin canım inşallah inşallah
Allah razı olsun güzel kalbin duan için
Bebeginde hazirlaniyor suan sana kavusmak icin annesi bol bol dua et sakin kal. Agrilarin cok normal Unutma kizin suan dunyanin en uzun zorlu yolculuguna cikmaya hazurlaniyor sagsaglim kavusun.

Canım geceden beri sancım var tam hastaneye gitmeye niyetleniyorum düzensizleşiyor.
Nişanım gelmeye devam ediyor,ağrım çok fazla bekliyorum öyle

Canım bence geceden beri sancın varsa çok evde geçirme git hastaneye hem rahat edersin, hem bebişi periodik olarak nst yle kontrol ediyorlar. Evde çekme sancılarını

Bebeginde hazirlaniyor suan sana kavusmak icin annesi bol bol dua et sakin kal. Agrilarin cok normal Unutma kizin suan dunyanin en uzun zorlu yolculuguna cikmaya hazurlaniyor sagsaglim kavusun.
Elimden geldiğince süreçi sakin karşılıyorum canım.
Tüm doğum boyunca aklıma senin bu sözünü getiricem
Canım bence geceden beri sancın varsa çok evde geçirme git hastaneye hem rahat edersin, hem bebişi periodik olarak nst yle kontrol ediyorlar. Evde çekme sancılarını
Öğlenden sonra gidicez canım düzenli olarak 5dk ya bir geliyor dahada sıklaşmadı

Öğlenden sonra gidicez canım düzenli olarak 5dk ya bir geliyor dahada sıklaşmadı
Canım sürekli girip bakıyorum senin için hayırlı haberlerle gel inşallah rabbim bi avazda doğum nasip etsin bizleri de heyecanlandirdin

Rabbim yardimcin olsun bir avazda kurtarsin ins sagsaglim bebisini kucagina almani nasip etsin

becidina kinalikadin @tuğken kızlar bhcg ti başkent te mi verdiniz? Doktorla görüşebildiniz mi o gün? Tekrarla gel falan mı dediler?
Canim saglikocaginda verdim 2 gune yakin anca ciktisonuc . Ogrendikten sonra gogsen beyi aradim haber verdim tekrar istemedi 121 cikmisti ilk degerim

becidina kinalikadin @tuğken kızlar bhcg ti başkent te mi verdiniz? Doktorla görüşebildiniz mi o gün? Tekrarla gel falan mı dediler?
Başka bir hastanede verdim canım beklemek istemedim. Hulusi hoca 2 güne bir tekrarlattı 3 kere istedi sonrada kese için çağırdı

Kızlar 4cm açıklık ile yatışım yapıldı
Doktor çok güzel ilerlemiş geceye kalmadan gelir bebeğimiz dedi
Dualarınızı bekliyorum
Oyy maşallah. Girip yazamadım kuzum kusura bakma ya dua edicem bende Rabbim kolaylaştırsın. Çok şükür her şey yolunda gitti bu zamana kadar kuzum senin kızın çok akıllı sağlıkla al kucağına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…