2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar bir şey soracağım. Şimdi gebelik testlerim pozitif çıkıyor. Kanda da 67.7 çıkmıştı pazartesi günü.

Ben hala idrar testi yapıyorum meraktan 🤭 Aklıma takılan ikinci çizgi ilk biraz kalın çıkıyo ama kaldıkça neden ince çizgiye dönüşebiliyor. Bilen var mı acaba yaaa
Sen onu ne yapcan be yaa, bir daha kan testi versene 🙃 zaman geçtikçe testin güvenirliliği de bitiyor zaten kullandığın teste göre de değişir. Sen onu hiç kafaya takma ama Bir kan testi daha ver.

Kızlar yarın ilaç yazdırmam gerekiyor.Hibor, crinone jel,progestan iğne, prograf, corasprin, estrofem, vitamin vs. Herhangi bir özel hastaneye gitsem doktor bu ilaçları yazabilir mi sgk öder mi bilgisi olan var mı acaba? Yoksa devlet hastanesine mi gitmem lazım?

Kızlar yarın ilaç yazdırmam gerekiyor.Hibor, crinone jel,progestan iğne, prograf, corasprin, estrofem, vitamin vs. Herhangi bir özel hastaneye gitsem doktor bu ilaçları yazabilir mi sgk öder mi bilgisi olan var mı acaba? Yoksa devlet hastanesine mi gitmem lazım?
Canım sgk anlaşmalı özeller var oralarda yazılanları da devlet karşılıyor. Gideceğin yeri arayıp sorabilirsin.

Sen onu ne yapcan be yaa, bir daha kan testi versene 🙃 zaman geçtikçe testin güvenirliliği de bitiyor zaten kullandığın teste göre de değişir. Sen onu hiç kafaya takma ama Bir kan testi daha ver.

Ayyyy 6 sene sonra çift çizgi görünce kafayı yedim heralde 🤭🤣 Yarın vericem tekrar inşaAllah canım. En son pazartesi verdim

İyiyiz canım sen nasılsın? Sol üste kadınlar kulübünün solunda menü çizgisine tıkla, Forum sekmesinin altında Takip ettiğiniz konular sekmesini göreceksin 😉
Çok sağol canım benim.. bulamadım bu topigi kaç zamandır.. benim yarın kontrol var çok heyecanlıyim

Maşallah sübhanallah canım ne ara 11 haftalık olduk dün gibi 😍
Rabbim sağ salim sağlıkla evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah :dua:
Valla oyle canim ben de şaşırıyorum bazen cok sukur ogrendik bide ustune buyuyoruz gun gectikce Rabbim cumlesini nasip etsin insallah 🙏 sen nasilsin dogum yakin galiba kac aylik oldu seninkiler de ikizdi dimi yanlis hatirlamiyorsam 😍

Selam kızlar nasılsınız bir sorum olacak sizlere benim 1 haftadır çok fena miğdem yanıyor ne yapsam geçmedi en son ilaç verdi dr mecbur içmeye başladım aranızda ilaç kullanan varmı bir sıkıntı olmaz inşallah ama evham yapıyorum işte bütün gece evi dolanıyorum gözler kapalı uykusuzluk şimdiden başladı

Iyiyim canim cok sukur. Nisan 16 da ultrason randevum var minigi gormek icin gun sayiyorum. Sen nasilsin?
Sağlıkla güzel haberlerini bekliyorum canım çok bekledin çok sevindim senin adına

Bende sütumü arttırmak için uğraşıyorum canım çok şükür bu günümüze

Selam kızlar nasılsınız bir sorum olacak sizlere benim 1 haftadır çok fena miğdem yanıyor ne yapsam geçmedi en son ilaç verdi dr mecbur içmeye başladım aranızda ilaç kullanan varmı bir sıkıntı olmaz inşallah ama evham yapıyorum işte bütün gece evi dolanıyorum gözler kapalı uykusuzluk şimdiden başladı
Canım doktorun verdiği ilacı iç ben de ilk oğlum da içmiştim bir sıkıntı olmadı artık uykularını düzene olmaması normal üzülerek söylüyorum doğuma kadar böyle gidecek

saglikla kucağına al ìnşallah yavrunu

Canım doktorun verdiği ilacı iç ben de ilk oğlum da içmiştim bir sıkıntı olmadı artık uykularını düzene olmaması normal üzülerek söylüyorum doğuma kadar böyle gidecek

saglikla kucağına al ìnşallah yavrunu
Allah razı olsun canım cevabın için teşekkür ederim içim rahatladı rabbim bütün yavruları korusun inşallah

Kızlar bir şey soracağım. Şimdi gebelik testlerim pozitif çıkıyor. Kanda da 67.7 çıkmıştı pazartesi günü.

Ben hala idrar testi yapıyorum meraktan 🤭 Aklıma takılan ikinci çizgi ilk biraz kalın çıkıyo ama kaldıkça neden ince çizgiye dönüşebiliyor. Bilen var mı acaba yaaa
Canım sende hamilesin çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla sende epeyidir bekliyorsun gözün aydın

X