2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Cevap yazdın için çok teşekkür ederim tebrik ederim rabbim tamamına erdirsin inşallah

cevap yazdın içim çok teşekkür ediyorum

İnşallah canım pazar günü 2. testi yapıcam devamı gelir inşallah stres hiç bitmiyor.Doğru dürüst sevinemedim.
Sevin annesi sevin hatirliyorsam ayniydi test gunlerimiz kahip yasadin sabrettin nedenini arastrdin bak rabbim tekrara nasip etti insallah saglikla kucagina al goz yasin dinsin

Yakin tabiki dogumun

evet bendim canim .allahtan transfer sonrasi yavas yavas baslmaisti benimki.kese gormeye gittik gorduk sonraki aksam pat lekelenme basladi. Hemen yatis vermislerdi yumurtalar sonradan buyumeye devam ediyorya benimkide cosmustu amann gecip gidiyor iste.hayirliai ne ise o olsun insallh ertelensede ertelenmesede pozitifi al canim

Sahi mi yaaaaa. Şaka gibi geliyo bana. Yıllardır böylesini bile görmedim hiç
Geecekten canim bilirsin hic cikmaz o gicik kirmizi renk olmamis olsa insallah ya saglikla buyusun gelissin insallahhhhhh❤ gec dollenmedir yavas yavas kendini belli ediyordur insallah allah dualarini kabul etsin eskilerde bir kac kisi kaldi rabbim yuzunuzu guldursun

Allah razı olsun canımm yaaa. Şaşkın bi haldeyimmmm

Bata 3 kaldı. Bakalım Rabbim bu ay neler yazmış kaderime. Çörekotu bal tarçın kürü yapmıştım vesile mi oldu ki yaaaa

çok teşekkür ederim gerçekten çok açık ve net anlatmışsınız, benim iki yumurtalığımda da çikolata kisti var 1.5 yıldır hamile kalamıyorum. hsg çektirdim tüplerim açık doktor sanırım aşılama deneyecekti ama gitmedim, daha şimdiden o kadar çok yıprandım ki..
aşılamanın tutması çok düşük ihtimal zaman kaybetmeyin deniliyor. tüp bebek için çalıştığım iş hiç müsait değil kaç defa izin alabileceğim ki?
gittiğim doktor ameliyat konusunda çok başarılı asla zarar vermiyormuş.. ameliyat mı olsam direkt? o kadar kararsızım ki ne zor durumlarmış bunlar..

Canim cok guzel haber bence gerek kalmiycak insallah tutunacak aslinda hemen transver olman daha iyi benim ki dondurulmusdu ama insan beklemek istemiyor 2 ay kadar beklemistim

Çikolata kisti bende de vardı sol tarafta iki tane , son ana kadar çikolata dediler sonra dermoit kist dedi bir doktor. Ameliyat olmadım sol tupumde tıkalı. Aşılama için benim doktorum boşa hormon yükleriz sana hiç gerek yok tüp bebek deneyin yüzde seksen tutar demişti. Gerçekten de ilk denemede tuttu Allah'a hamd olsun.

Ameliyat yumurtaliklarina zarar verebilir arkadaşım imkanın varsa öncelikle tüp bebek denemeni tavsiye ederim

tüp bebekte stresten uzak durmak gerekiyor ama benim hayatım stres üzerine kurulu diyebilirim, uzun süreli izin de alamam o yüzden bi bocalıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…