2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

KoncuyUmay S sinemis25 kizlar insallah tedaviniz olumlu sonuclanir saglikla hayirla 9 ay gecirip kucaginiza alirsini Eneaciz canim insallah seninkide dogal yoldan olur dr.gitmeye gerek olmadan
Tam bende seni etiketlicektim
Benim 2 gündür kasılmam sık olmaya başladı canım,yalancı kasılma olduğunu duştan çıkınca fark ettim. Bu haftaya gelene kadar hiç yoktu varsada ben fark edemiyodum
Kasılma anında veya normalde karnımda acı bıçakla deşiliyormuş gibi sızlama ağrı oluyor canım normal mi tüm bunlar.

KoncuyUmay S sinemis25 kizlar insallah tedaviniz olumlu sonuclanir saglikla hayirla 9 ay gecirip kucaginiza alirsini Eneaciz canim insallah seninkide dogal yoldan olur dr.gitmeye gerek olmadan

Allah razı olsun kuzummm yaaaaa. Ben bugün test yaptım silik çıktı ama yinede güvenemiyorum adet gelir bir kaç güne

Kızlar hastaneden test yaptırmamı ıstedıler bugün 179 çıktı sonuc hamıleyım galiba soka gırdım oturdum kaldım hastanenın onunde

Ayyyy kalbimmm küt kütttt şuannnnnnn. Çoook mutluu oldummmmm yaaaaaa. Rabbimmmm hayırlaaa ilerlemesini ve hayırla doğummm nasip etsinnn güzel arkadaşımmm yaaa

Kızlar hastaneden test yaptırmamı ıstedıler bugün 179 çıktı sonuc hamıleyım galiba soka gırdım oturdum kaldım hastanenın onunde
Çok sevindim :) Rabbim tamamına erdirsin inşallah canım. 9 aylık bir maceraya başladın hiç şoka girme :)

Ayy kendimi gördüm sende gözlerim doldu gitti
Rabbim sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤

Normal canim yatinca dinlenince gecmiyorsa agrilarin artarak ve cok duzenli devam ediyorsa su gekmesi yada kanama olirsa hic bekleme doktoruna git canim. Yalanci kasilmalardan farki bu ssekilde de anlarsin

Allah razı olsun kuzummm yaaaaa. Ben bugün test yaptım silik çıktı ama yinede güvenemiyorum adet gelir bir kaç güne
Insallah seninkide guzelce ilerler gelmezz o kirmizilar tatlim umutsiz olma lutfen rabbim nasip edecek sana insallah ogun bu gundur

Insallah seninkide guzelce ilerler gelmezz o kirmizilar tatlim umutsiz olma lutfen rabbim nasip edecek sana insallah ogun bu gundur

Ahhh inşaAllah canımmm yaaa... Çok istiyorum hayırlısıyla... Ara ara adet ağrısı oluyor, ara ara kasık batması oluyor ve çok fazla üşüme var...

Canım hatırlarsan benim çok kasilmam vardı. Doğum yaptığım gün sabah sancim oldu kasılmalar sıklaştı nst de bile belirli bir düzenle geliyordu. Hatta evde uzandım yürüdüm geçmedi. Zaten doğum sancisiymis. Kasılmaları böyle ayırt edebilirsin belirli aralıklarla geliyor ve geçmiyor.

Hayırlı olsun, sağlıkla kucağına al inşallah. Okuyunca benim test sonucumu aldığım an geldi aklıma gözlerim doldu

Sevin tabi canım maşallah, 4 tane de güzel bir sayı zaten Rabbim nasip ederse tek yumurta bile yeter. Benim de 8 demişti, 7 tane alındı en son 4 tane kaldı biri transfer edildi
hepsi kalırsa 4 e sevineceğim tabi çünkü çok kalırsa onları don bırakmak içimden gelmiyordu hiç inşALlah 3. Güne ya da 5. Güne ilerler dördüde
4 gayet güzel canım kaçıncı güne kadar bekleyeceğiniz belli mi? yani bazı merkezler hemen 3.günde transfer yapıyor öyle bir uygulama var mı yoksa 5.güne kadar bekleyecekler mi?
Canım bizim merkez 3. Günü yapıyor genelde anan seçimden dolayı 5. Günü bekleyebiliriz demişti hocam yarın belli olacak sanırım bende yarı şaşkın yarı depresif bekleme modundayım
amiiiiin inŞAllah canım Redbull ü sordum idrar atmaya yarıyormuş şuan çok şişliğim var muhtemelen siz yaşamadığınız için size verilmemiş
Çok haklısın canım 4 ü de ilerlerse hiç üzülmeyeceğim korkum tutmazsa sil baştan yaşamak herşeyi. İlaçların yan etkisini maksimumda yaşıyorum hayattan soğutuyor beni . Hayırlısı bakalım duş İşen bekliyoruz
yehhuuuuuuuu hastaneden yeni geldim serum vermişlerdi yazamadım canım gözün aydın, sağlıkla ilerlesin de kucağında gör inşallah sağlıklı sıhhatli Tam bi duygu seli yaşıyorum şuan

Son düzenleme:
Ayyyy kalbimmm küt kütttt şuannnnnnn. Çoook mutluu oldummmmm yaaaaaa. Rabbimmmm hayırlaaa ilerlemesini ve hayırla doğummm nasip etsinnn güzel arkadaşımmm yaaa
Allah razı olsun cnm kendime gelemedım hala.Devam edecek mi sağlıklı olacak mı diye şimdiden gerginim çok nasıl dayanıcam bakalım. Rabbim herkesin gönlündekini ömrüne hayırlı edip versin inşallah

Hayırlı olsun, sağlıkla kucağına al inşallah. Okuyunca benim test sonucumu aldığım an geldi aklıma gözlerim doldu
Sonuc 1000 küsürlerde fln çıksa ben anca inanacaktım sanırım.Hastaneye geri gidip testi karıştırmış olabılır mısınız dıye sordum bır de. Üstüne idrar tahlılı yaptım ınanmak ıcın. Iyıce kafayı yedım sanırım.Ne zormus allahım

Normal canim yatinca dinlenince gecmiyorsa agrilarin artarak ve cok duzenli devam ediyorsa su gekmesi yada kanama olirsa hic bekleme doktoruna git canim. Yalanci kasilmalardan farki bu ssekilde de anlarsin
Dün tamda tarif ettiğin gibi geçmemişti canım duştan sonra rahatladım geçmişti. Acaba iyice yakın mı ki doğum
Hatırlıyorum canım söylemiştin o zaman yalancı sancı diye düşünmüştük ☺
4 gün var benim kontrole acaba önce mi gitsem 2 gündür bazen nefesimi kesicek gibi oluyor sancılar sonra geçiyor
Hiç korkma canım Allahın izniyle çok güzel ilerliyecekler. Sen elinden geleni yaptın nasibinde varsa 4 taneden 1 tanesi seneye bu zamanlar kucağında olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…