2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sonuc 1000 küsürlerde fln çıksa ben anca inanacaktım sanırım.Hastaneye geri gidip testi karıştırmış olabılır mısınız dıye sordum bır de. Üstüne idrar tahlılı yaptım ınanmak ıcın. Iyıce kafayı yedım sanırım.Ne zormus allahım

Ben 50 li gebelik testi almıştım internetten. O kadar uzun seneler bunun hayalini kurmuştum ki, hamileliğimde 4-5 aya kadar o testleri harcadım, sırf o pozitifi görünce hissettiğim duyguyu tekrar tekrar hatırlamak için. Delilik işte :eek:

Günaydın kızlar
Ben şuan serumdayım çok yazamıyorum embriyolog geldi şimdi yanıma. Döllenen 4 ten 3 ü bölünmeye devam etmiş. Onların da 2 si iyi kalite de gözüküyor dedi. Yarın transfer 11:30. Dondurulacak embriyom kalsın istiyordum 😔 inşAllah gerek kalmaz 🙏🏻
Boşver dondurulacak embriyoyu kuzum ona takılma. Benim de 2 tane kalmıştı hatta ben hiç umutlu değildim bak nasip oldu. İnşallah transferin de kolayca gerçekleşir inşallah sende olumlu sonuç alırsın. Embriyolog çok iyi işinin de ehli bu arada. Rabbim dualarımızı kabul etsin sende hamile kalırsın inşallah🤲❤️❤️

Ben 50 li gebelik testi almıştım internetten. O kadar uzun seneler bunun hayalini kurmuştum ki, hamileliğimde 4-5 aya kadar o testleri harcadım, sırf o pozitifi görünce hissettiğim duyguyu tekrar tekrar hatırlamak için. Delilik işte :eek:
Çok iyi yaa:)) iyi ki yapmışsın ohh tadını çıkarmışsın hiç olmazsa:KK49:

Boşver dondurulacak embriyoyu kuzum ona takılma. Benim de 2 tane kalmıştı hatta ben hiç umutlu değildim bak nasip oldu. İnşallah transferin de kolayca gerçekleşir inşallah sende olumlu sonuç alırsın. Embriyolog çok iyi işinin de ehli bu arada. Rabbim dualarımızı kabul etsin sende hamile kalırsın inşallah🤲❤️❤️
Tatlı bir kdın ama soru işaretlerim vardı lakin Sen öyle diyorsan öyledir canım, olmazsa Sil baştan yaşamayım istiyordum süreci. Nasip böyleymiş. Şimdi Benim şişkinliğim henüz geçmedi korkudan yemeği bile temkinli yiyorum az daha şişince karnım ağrıyor çünkü. Yarına da sıkışık olmam lazım kara kara onu düşünüyorum şimdi 🤔

İnan her birimiz o ikinci çizgi için o kadar acı çektik ve hala çekiyoruz ki; kimse bu durumu yadırgamamıştır eminim. Çok iyi yapmışsın 👏🏻👏🏻👏🏻

İnşallah canım ya başım ağrıdı stresten.Başka doktora gideriz heralde eşim dayanamaz😊
Bende dayanamamıştım kuzum 😊
Gene allah bilir canım tabi ki sağlıklı olsun önemli olan o ama eşim kız istiyor senelerdir adı bile hazır🙈 ne olursa olsun kabulümüz tabi ki ama kız olursa tadından yenmez😅
Sağlığı sıhhati yerinde olsun canım ilk önceliğimiz o yönde ama kız diyor içimden bir his 😍 Rabbim hayırlı sağlıklı evlat olmasını nasip etsin inşallah 🤗
Benden çok yaşayacaksın valla haberi aldığımdan beridir benimde içime öyle doğuyor hatta onu yazmak için girdim şimdide 🤣 bende kutunda kız görüyorum canım 🥰
Demekki kalbimiz birmiş canım aynı hissetmişiz 😍

https://i.hizliresim.com/LlWOWa.jpg

[url=https://hizliresim.com/LlWOWa][/URL]

Hayırlı Sabahlar canımmm.

Bu sabah yine yaptım test. Dün grimsiydi bugün hafif pembe ama yine silik çıktı
Maşallah sübhanallah Rabbim sonunu daim etsin inşallah😇
Yakin tabiki dogumun :KK73::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Heyecanla bekliyoruz sağ salim gelsin inşallah 😍😍 senin oğluş gibi yapar mı bizim kızda :KK70::KK68:
😁😁😁 evet bendim canim .allahtan transfer sonrasi yavas yavas baslmaisti benimki.kese gormeye gittik gorduk sonraki aksam pat lekelenme basladi. Hemen yatis vermislerdi yumurtalar sonradan buyumeye devam ediyorya benimkide cosmustu😊 amann gecip gidiyor iste.hayirliai ne ise o olsun insallh ertelensede ertelenmesede pozitifi al canim
Canım sen hamile kaldığın için ohss oluşmuş heralde. Hikayeni tam bilmiyorum ☺
1.denemem de 60 tane yumurta toplanmıştı beni gören herkes şok oluyordu hoplayıp zıplayıp duruyodum :KK48:
çok teşekkür ederim gerçekten çok açık ve net anlatmışsınız, benim iki yumurtalığımda da çikolata kisti var 1.5 yıldır hamile kalamıyorum. hsg çektirdim tüplerim açık doktor sanırım aşılama deneyecekti ama gitmedim, daha şimdiden o kadar çok yıprandım ki..
aşılamanın tutması çok düşük ihtimal zaman kaybetmeyin deniliyor. tüp bebek için çalıştığım iş hiç müsait değil kaç defa izin alabileceğim ki?
gittiğim doktor ameliyat konusunda çok başarılı asla zarar vermiyormuş.. ameliyat mı olsam direkt? o kadar kararsızım ki ne zor durumlarmış bunlar..
Rica ederim canım ne demek :)
Çikolata kisti konusunda bir bilgim yok canım,olan arkadaşlar doğru bilgilendirmeyi yaparlar.
4 tüp denemesinden önce 3 defa aşılama denedik canım,2si tuttu düşükle sonuçlandı.

Tüp bebek için 3.gün başlasan tedaviye Opunun olacağı günle beraber 6-7 defa falan gitmiş olursun canım. Bu süreçi senin yumurtalıklarının ilaça verdiği tepki belirlicek,belki dahada az gidebilirsin veya dahada fazla.

Heyecanla bekliyoruz sağ salim gelsin inşallah 😍😍 senin oğluş gibi yapar mı bizim kızda :KK70::KK68:

1.denemem de 60 tane yumurta toplanmıştı beni gören herkes şok oluyordu hoplayıp zıplayıp duruyodum :KK48:

Çikolata kisti konusunda bir bilgim yok canım,olan arkadaşlar doğru bilgilendirmeyi yaparlar.
4 tüp denemesinden önce 3 defa aşılama denedik canım,2si tuttu düşükle sonuçlandı.

Tüp bebek için 3.gün başlasan tedaviye Opunun olacağı günle beraber 6-7 defa falan gitmiş olursun canım. Bu süreçi senin yumurtalıklarının ilaça verdiği tepki belirlicek,belki dahada az gidebilirsin veya dahada fazla.

Yaaa Allah razı olsunnn. Bir de kanda görebilirsem rahatlayacağım inşaAllah 🙈🙈🙈

Belkide yapar canim hic belli olmaz ❤ saglikla gelsin insallah senden sonrada arka arkaya yine kizlarin dogumlari cok sukir

60 yumurtami masalllaaahhhhhh canim 😁😁😁 7 tane toplandi bende ama 10 gun hastanede yatirdi 😊 kalp atisini karsimda 3 prof.2 uzman dr. 4 asistan 2 ultrason hemsiresi esliginde vajinal muayene yapilip asistanlara ders anlatilirken atiyormu baslamismi dedim evet dediler oyle ogrendim😂😂

60 yumurta mı ben şok 🙈 hay maŞAllah 🧿
60 yumurtami masalllaaahhhhhh canim 😁😁😁 7 tane toplandi bende ama 10 gun hastanede yatirdi 😊 kalp atisini karsimda 3 prof.2 uzman dr. 4 asistan 2 ultrason hemsiresi esliginde vajinal muayene yapilip asistanlara ders anlatilirken atiyormu baslamismi dedim evet dediler oyle ogrendim😂😂
Utku paşa törenle gelmiş bildiğin 👏🏻👏🏻👏🏻

Günaydın kızlar
Ben şuan serumdayım çok yazamıyorum embriyolog geldi şimdi yanıma. Döllenen 4 ten 3 ü bölünmeye devam etmiş. Onların da 2 si iyi kalite de gözüküyor dedi. Yarın transfer 11:30. Dondurulacak embriyom kalsın istiyordum 😔 inşAllah gerek kalmaz 🙏🏻
Hayırlısı olsun canm inşallah, sımsıkı tutunsunlar sana ♥️

Tatlı bir kdın ama soru işaretlerim vardı lakin Sen öyle diyorsan öyledir canım, olmazsa Sil baştan yaşamayım istiyordum süreci. Nasip böyleymiş. Şimdi Benim şişkinliğim henüz geçmedi korkudan yemeği bile temkinli yiyorum az daha şişince karnım ağrıyor çünkü. Yarına da sıkışık olmam lazım kara kara onu düşünüyorum şimdi 🤔
Suyu yavaş yavaş iç, benim tavsiyem bu olur. Hızlı içince aniden fazla sıkışıyosun. Hayırlısı olsun..

X