2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar merhaba.9. Günü gördüm çok şükür 2 3 gündür giderek artan kasık ağrım var aşırı basınç var gibi sanki bomba gibi patlayıp regli olucam gibi ayaga kalkınca daha da fazla ağrım oluyor.Bu sabah vajinal gel wc ye çıktıgımda pembemsi bi renkle geri geldi.Yerlesme kanaması degıldır heralde 9 gün oldu transfer olalı.Hemşireye sordum jel kullanırken tahriş oluyor ondan olmustur dedı ama tırstım biraz eşim şehir dışında evde yalnızım.Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda ne yapsam bilemedim😔

Kızlar merhaba.9. Günü gördüm çok şükür 2 3 gündür giderek artan kasık ağrım var aşırı basınç var gibi sanki bomba gibi patlayıp regli olucam gibi ayaga kalkınca daha da fazla ağrım oluyor.Bu sabah vajinal gel wc ye çıktıgımda pembemsi bi renkle geri geldi.Yerlesme kanaması degıldır heralde 9 gün oldu transfer olalı.Hemşireye sordum jel kullanırken tahriş oluyor ondan olmustur dedı ama tırstım biraz eşim şehir dışında evde yalnızım.Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda ne yapsam bilemedim😔
Canm pembe akıntım olmadı ama ben de aşırı şiş gibi hissediyordum ve regl sancılarım vardı. Pozitif sonuç alan çok kişiden de duydum bunu. Seninki de benim içime pozitif gibi doğuyor :) kaçıncı günde yapacaksın test?

Canm pembe akıntım olmadı ama ben de aşırı şiş gibi hissediyordum ve regl sancılarım vardı. Pozitif sonuç alan çok kişiden de duydum bunu. Seninki de benim içime pozitif gibi doğuyor :) kaçıncı günde yapacaksın test?
Cumartesi yapıcam canım testi erken yapmak istemiyorum hatta hiç yapmak istemiyorum da mecbur yapıcam😔 ilk gebeliğim dış gebelikti çok sıkıntı yaşadım onda, ilk tüp bebekte de değerler az arttı fln dış gebelik mi diye ecel teri dökmüştüm 1 hafta, şimdi gene o korkular su yüzüne çıktı sanırım çok kötü hissediyorum kendimi. Çok istiyorum pozitif olsun ama sanırım ben doğurup kucagıma almadan rahata eremicem.

Birşey daha soracağım kızlar aynı merkezden olduğumuz için kinalikadin kinalikadin ve tugken tugken i etiketliyorum ama bilen varsa söylerse sevinirim. E2 yüksek doktorum dün estrofem reçete etmişti ama o iptal edildi, bugün lasix ve dostinex diye biri ilaç eklendi. Lasix i kullanmadan 1 saat önce redbull içeceksin dediler, yarı uykuluydum sormamışım. Redbull ne alaka bilen var mı 🙈
Hic duymadim canim neden acaba 😊😊her tedavide farkli seyler ogreniyoruz. Yanlis anlamis olabilirmisin tekrar sor bence arayip uykuluymussunya

Cumartesi yapıcam canım testi erken yapmak istemiyorum hatta hiç yapmak istemiyorum da mecbur yapıcam😔 ilk gebeliğim dış gebelikti çok sıkıntı yaşadım onda, ilk tüp bebekte de değerler az arttı fln dış gebelik mi diye ecel teri dökmüştüm 1 hafta, şimdi gene o korkular su yüzüne çıktı sanırım çok kötü hissediyorum kendimi. Çok istiyorum pozitif olsun ama sanırım ben doğurup kucagıma almadan rahata eremicem.
Gününden önce yapma zaten kuzum. Hepimiz aynı stresi yaşadık. Kucağıma almadan ben de inanamamıştım. Hala da rüyada gibiyim ☺️ Sürekli minik kızıma bakıp mucizesin sen diyorum. Darısı başına inşallah ♥️

😂😂çok tatlı ya bende de gözlüksüzü var😅 Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim canım. Ben dokunsan ağlayacak ,saflık derecesinde iyi bir insanken şimdi dönüştüğüm kadınla kendimle gurur duyuyorum.Bu da kolay olmuyor yaşanılan her şey insanı şekillendiriyor. 8 sene önce babamı kaybettim, o zmn değişim sürecim başladı.Çok sıkıntı yaşadım, çok hastalık yaşadım 1.5 sene evde bildiğin yatalak hasta gibi yattım bana çok ağır geldi yaşadıklarım.Ama diyorlar ya en dibe vurunca yukarı çıkmak daha kolay diye.Yaşadığım hiçbir şey için isyan etmemeye çalısıyorum ve diyorum ki iyi ki olmuş bugun olmam gereken kişi olmamı sağladı yasadıklarım.Rabbım dermansız dert vermesın.Bebeklı aıle görünce içim gidiyor çok üzülüyorum ama Rabbim vermıyorsa da bunda da bir hayır vardır artık anlıyorum❤ hayırlı geceler canım😘🥰
Canımm ne zor şeyler yaşamışsın. Allah rahmet eğlesin. Gerçekten senle ilgili daha da emin oldum. İnsanı yaşadığı acılar güçlendiriyor sende yaşadıkların sebebiyle güçlü bir kadın olmuşsun. Bende bir çok sıkıntı çektim ve anladım ki her zorlukta deneyim kazanıyorum bu da sabretmemi güçlü durmamı kolaylaştırıyor. Tam olmayacak tamam dediğim dönemde evlat sahibi olacağımı öğrendim ve çok zorlu bir gebelik geçirdim özellikle psikolojik olarak tükendim kimse yanımızda olmadı. Halimize şükür yinede beterin beteri var. Rabbim inşallah o güzel kalbini feraha erdirsin inşallah üzüntülerin son bulsun canım arkadaşım kalpten diliyorum❤️

Ben bi kere bir hastanede denk geldim 10 kadar çocuğu sırayla aldılar çocukların çıkışı felaketti o yüzden hep korkuyordum çocuğum olursa ne yapacam diye Allah denk getirdi ve çevremde kime sorsam Vedat beye yaptırmış ve herkes çok memnun dikiş olayının olmaması müthiş bişey internette videoları var Vedat Ali canoğlu
Saol arkadaşım benim bilgi için. Nettem bakacam şimdi bende. İnan içim gitti okuyunca dayanamam sanırım o duruma. Ne zordur of yazık.

kinalikadin kinalikadin canım bugün opum vardı çok ağrım var, şansıma Hulusi hoca yurt dışındaydı bugün Aytaç hoca da toplantıdaydı. Çıkınca kimseyle görüşemedim. Sizde kalitesinden falan bahsettiler mi o gün? Birde 2 gün serum için gidecek mişim. E2 im çok yüksek onun için sanırım . Yumurtalarım dan bi kaçı çatlamış ziyan olmuş gibi hissediyorum bunun belirtisi var mı canım , dün yumurta akı gibi akıntım vardı birde sabah batmalarım oldu.
Canım Allah bol bol kaliteli embriyolar nasip etsin inşallah ❤
Benimde opudan önce akıntım olmuştu seninki gibi aldığımız ilaçlardan kaynaklandığını düşünüyorum. Aşılama yapan bir arkadaşım daha demişti aşılama öncesi akıntım çok olmuştu diye hatta doktoru normal karşılamış

Canım anlattığın tüm belirtilerin lekelenme hariç aynısını bende yaşadım. Benim içimede senin için çok güzel şeyler doğuyor 😍
Test günü hatta öyle bir ağrım oldu ki. Bu seferde olmadı nasıl olsa şu sonuçu alayım,ilaçları bırakayım söküleyim vücudumda rahatlasın bende rahatlayayım diye düşündüm. Hiçte düşündüğüm gibi olmadı kızıma kavuşmak için şimdi gün sayıyorum Rabbim inşallah bu güzel mutluluğu sana ve isteyen herkese yaşatır ❤

kinalikadin kinalikadin canım bugün opum vardı çok ağrım var, şansıma Hulusi hoca yurt dışındaydı bugün Aytaç hoca da toplantıdaydı. Çıkınca kimseyle görüşemedim. Sizde kalitesinden falan bahsettiler mi o gün? Birde 2 gün serum için gidecek mişim. E2 im çok yüksek onun için sanırım . Yumurtalarım dan bi kaçı çatlamış ziyan olmuş gibi hissediyorum bunun belirtisi var mı canım , dün yumurta akı gibi akıntım vardı birde sabah batmalarım oldu.
Canım akıntı çoğalması norml yumurtaların büyümesine işarettir. Ama sen opu olmuşsun zaten. Merak etme ziyan olmamıştır toplamıştır hepsini. E2 çok yüksek dediğine göre çok mu yumurtan vardı senin? Yumurta akı gibi akıntı tamamen normal hiç soru işaretin olmasın. Hulusi hoca opu sonrası odasında kalite ve sayı hakkında bilgi veriyordu herkese ama yurtdışındaymış. Batmalar akıntılar olması gereken durum merak etme kuzucum

Canım Allah bol bol kaliteli embriyolar nasip etsin inşallah ❤
Benimde opudan önce akıntım olmuştu seninki gibi aldığımız ilaçlardan kaynaklandığını düşünüyorum. Aşılama yapan bir arkadaşım daha demişti aşılama öncesi akıntım çok olmuştu diye hatta doktoru normal karşılamış

Çok sevindim inşAllah normaldir canım, saolasın 😘

Canım akıntı çoğalması norml yumurtaların büyümesine işarettir. Ama sen opu olmuşsun zaten. Merak etme ziyan olmamıştır toplamıştır hepsini. E2 çok yüksek dediğine göre çok mu yumurtan vardı senin? Yumurta akı gibi akıntı tamamen normal hiç soru işaretin olmasın. Hulusi hoca opu sonrası odasında kalite ve sayı hakkında bilgi veriyordu herkese ama yurtdışındaymış. Batmalar akıntılar olması gereken durum merak etme kuzucum
Canımm ya akıntı noktasında içimi rahatlattınız saolun 😘 E2 3000 küsür canım karnım git gide şişmeye başladı. Yumurtam ohss olacak kadar çok değil aslında 10 tane toplandı. Hoca sürekli ilaç dozunu da düşürdü ama belirtiler orta derece ohss gibi duruyor galiba. Yemek yerken karnım az daha şişti birden nefesim kesildi.

Canım anlattığın tüm belirtilerin lekelenme hariç aynısını bende yaşadım. Benim içimede senin için çok güzel şeyler doğuyor 😍
Test günü hatta öyle bir ağrım oldu ki. Bu seferde olmadı nasıl olsa şu sonuçu alayım,ilaçları bırakayım söküleyim vücudumda rahatlasın bende rahatlayayım diye düşündüm. Hiçte düşündüğüm gibi olmadı kızıma kavuşmak için şimdi gün sayıyorum Rabbim inşallah bu güzel mutluluğu sana ve isteyen herkese yaşatır ❤
. Bugün senin dediklerinin aynısını dedim canım ilaçları bırakıp rahatlamak istiyorum.7 farklı ilaç kullanıyorum midem de harap oldu artık. Ben hiç heveslenmek istemiyorum ne olacak hiç belli olmuyor çünkü.Sadece çok yoruldum her şeyden herkesten Allah biliyor.Bekleyen herkes için Rabbim hayırlısını versin canım senin de Rabbim yardımcın olsun sağlıkla kızını kucağına alırsın inşallah.Bana hamile kalmak karnımın büyümesi falan hayal gibi geliyor şimdi, ben de o günleri görürüm inşallah🥰

Canımm ne zor şeyler yaşamışsın. Allah rahmet eğlesin. Gerçekten senle ilgili daha da emin oldum. İnsanı yaşadığı acılar güçlendiriyor sende yaşadıkların sebebiyle güçlü bir kadın olmuşsun. Bende bir çok sıkıntı çektim ve anladım ki her zorlukta deneyim kazanıyorum bu da sabretmemi güçlü durmamı kolaylaştırıyor. Tam olmayacak tamam dediğim dönemde evlat sahibi olacağımı öğrendim ve çok zorlu bir gebelik geçirdim özellikle psikolojik olarak tükendim kimse yanımızda olmadı. Halimize şükür yinede beterin beteri var. Rabbim inşallah o güzel kalbini feraha erdirsin inşallah üzüntülerin son bulsun canım arkadaşım kalpten diliyorum❤
Amin canım çok sağol.Hepimiz kendimize göre sıkıntı çekiyoruz, bizim biraz burnumuzdan geldi sanırım farkımız bu😅 Bu devirde kimse kimsenin yanında olmuyor zaten anne baba diyorsun ama kimsenin umrunda değil.Eşimin ailesinin umrunda bile değil destek olmalarını çok bekledim ne yalan söyleyeyim babam öldü gitti.Kayınpederimden çok bekledim bana babalık yapsın sevsin diye ama olmadı.Kayınvalidem de keza öyle.Kendi oğullarına değer vermiyorlar ki bana versinler. 2 tane kayıp yasadım bi geçmiş olsun bile demediler ki ben 2 ay k.pederım ameliyat oldıgunda kendı evıme aldım ıkısıne de baktım kendı babama bakmamısımdır o kdr ama bosunaymıs o yüzden içim cok rahat ben elımden gelen her şeyi yaptım ama olmayınca olmuyor. Sen de önüne bak canım sen cok sabrettın çok sıkıntı cektın ama allah mükafatını verdi bundan sonra da sana destek olmayan uzak olsun ztn iyi gününde yanına olsalar ne olur.Ne dolmusum yalnız patlayıverdım😂 Rabbım agzımının tadını bozmasın onemlı olan o bı de ben gebe olayım artık fenalık geldi beklemekten😂😂

Gününden önce yapma zaten kuzum. Hepimiz aynı stresi yaşadık. Kucağıma almadan ben de inanamamıştım. Hala da rüyada gibiyim ☺ Sürekli minik kızıma bakıp mucizesin sen diyorum. Darısı başına inşallah ♥
Yok cnm yapmıcam ztn kalmıs 1 gün onu da beklerım. İnanılacak gibi değil ki can cıkıyor içinden olana kadar da bızım canımızdan can gidiyor.Evde kedim var psıkolojım nasıl bozulduysa artık evde 24 saat yastıkla gezıyorum yatarken otururken yastık sureklı gobegımın ustunde bır sey olur carparım kedım ustume atlar dıye( ki 6 senedir benimle bir kere atlamamıstır cok uysal) sanırım kafayı sıyırdım biraz😅 Bi uyusam uyansam da kucagımda olsa çok mutlu olurdum❤️

Birşey daha soracağım kızlar aynı merkezden olduğumuz için kinalikadin kinalikadin ve tugken tugken i etiketliyorum ama bilen varsa söylerse sevinirim. E2 yüksek doktorum dün estrofem reçete etmişti ama o iptal edildi, bugün lasix ve dostinex diye biri ilaç eklendi. Lasix i kullanmadan 1 saat önce redbull içeceksin dediler, yarı uykuluydum sormamışım. Redbull ne alaka bilen var mı 🙈
Bnde duymamıştım enteresan:KK64:

Canımm ya akıntı noktasında içimi rahatlattınız saolun 😘 E2 3000 küsür canım karnım git gide şişmeye başladı. Yumurtam ohss olacak kadar çok değil aslında 10 tane toplandı. Hoca sürekli ilaç dozunu da düşürdü ama belirtiler orta derece ohss gibi duruyor galiba. Yemek yerken karnım az daha şişti birden nefesim kesildi.
E2 normal canım yüksek değil. Şimdi okudum 10 yumurta toplanmış sayı gayet iyi maşallah. Ama e2 gayet normal opu öncesi değer bu değil mi. Hulusi hocanın ilaç ayarlamaları icadları müthiştir soru işaretin olmasın her soru a çare buluyor o bir şekilde:) ayy inşallah hamileyim diye yazarsın buraya:dua::KK200:

Amin canım çok sağol.Hepimiz kendimize göre sıkıntı çekiyoruz, bizim biraz burnumuzdan geldi sanırım farkımız bu😅 Bu devirde kimse kimsenin yanında olmuyor zaten anne baba diyorsun ama kimsenin umrunda değil.Eşimin ailesinin umrunda bile değil destek olmalarını çok bekledim ne yalan söyleyeyim babam öldü gitti.Kayınpederimden çok bekledim bana babalık yapsın sevsin diye ama olmadı.Kayınvalidem de keza öyle.Kendi oğullarına değer vermiyorlar ki bana versinler. 2 tane kayıp yasadım bi geçmiş olsun bile demediler ki ben 2 ay k.pederım ameliyat oldıgunda kendı evıme aldım ıkısıne de baktım kendı babama bakmamısımdır o kdr ama bosunaymıs o yüzden içim cok rahat ben elımden gelen her şeyi yaptım ama olmayınca olmuyor. Sen de önüne bak canım sen cok sabrettın çok sıkıntı cektın ama allah mükafatını verdi bundan sonra da sana destek olmayan uzak olsun ztn iyi gününde yanına olsalar ne olur.Ne dolmusum yalnız patlayıverdım😂 Rabbım agzımının tadını bozmasın onemlı olan o bı de ben gebe olayım artık fenalık geldi beklemekten😂😂
İnşallah hamile kalırsın tüm bu sıkıntıların mutlulukla son bulur. Onlarada yaranılmazmış gerçekten insanlar tuhaf iyi olanın kıymetini bilen yok. Bizden uzak olsunlar boşver. Bende doluyum bir patlasam fena olur ama tutuyorum artık:KK55: insan, evladına nasıl destek olmaz nasıl kayıtsız kalabilir aklım almıyor yazık.
Senden de gebelik haberini alırsam çok çok mutlu olacam inan

X