2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ultrasona girdim bebekler iyi dediler ama neden lekelenme oluyo ona bi açıklama yapmadidoktorum. Bizde endişe ediyoruz. Inşallah herşey güzel gider

Bugün ilk defa kucağıma aldım canım, emzirme eğitimine çağırdılar. Yarın tekrar gideceğim . Sonra inşallah taburcu ederler diye ümit ediyorum. Orada bırakıp gelmek insanın içini acıtıyor. Görsen bir avuç ama gözler açıldı mı etrafa bir bakışlar atıyor :)
Bende tansiyon la uğraşıyorum, sürekli ölçüm yapıyorum. Yediğim herşey tuzsuz. Dikkat etmezsen üzerinde kalır diyorlar. Gebelik zehirlenmesi gerçekten çok ciddi bir durummuş Rabbim kimseye vermesin inşallah

Cok sukur iyiyiz bizde canim. Sutun icin hergun sicak dus goguslere ozellikle tut suyu ,dereotu rezene cayi ve uyumak sirt ustu 10 dk da olsa yat dinlen cok faydasi olacak birde streslenme sutum yok diye emin ol k3ndi kendine motive edersen tasar gogusler. Olmamasi icin nedenin yok cunku.

A anneveoglusu iyiyiz canim cok sukur. Havalar guzellesirse artik haftasonu cikalim diyoruz parklara falan temiz hava guzel gelecektir barlas a ve bana.
Sen nasilsin omer nasil

A anneveoglusu iyiyiz canim cok sukur. Havalar guzellesirse artik haftasonu cikalim diyoruz parklara falan temiz hava guzel gelecektir barlas a ve bana.
Sen nasilsin omer nasil
Bizde haftasonu kendimizi dışarı atalım diyoruz Ömer daha iyi canım Paşa'nın gaz sancısı ne durumda

Orda bırakıp gelmek ne demek çok iyi biliyorum 14 gün kaldı orda oğlum kilo alımı var mı sen emzirdin mi daha önce inşallah tez zamanda alırsın kuzuyu evine götürürsün canım
Rabbim sanada şifa versin bebeğini sana senide ona bağışlasın

Evet canım sen aklıma geldin zaten hemen şimdi çok iyi anlıyorum bizimde bugün 13.gunumuz.
İki gündür Emzirme ye gidiyorum ve bugün baya emdi alıştı . Sağlık sorunu kalmadı şükür en son tahlilleri temiz çıktı. Kilo da bir verip bir alıyor bugün almıştı mesela şu an 2 kilo 40 Gr ama kilo için takip etmeye devam edeceğiz diyorlar. Taburcu olmakla ilgili kesin bilgi veren yok. Bizimde canımız sıkıldı bu duruma

hilal1907 canım naptın yazmaz oldun nasıl gidiyor hamilelik iyi misiniz
İyiyim canim cok sukurr oyle zaman geciriyorumm. İkili testim de yuksek risk cikti biraz ona takildik. Ultrasonda sorun cikmadi. Gogsen hoca fetal dna yapalim dedi. Esim basta yaptircak gibiydi ama simdi hic sesi cikmiyo. %90 kizim olcakmis cok mutluyumm hemen battaniye ormeye basladim pembis. Karma karisikim ne hissetcemi bilmiyorumm

Hamilelik takvimi siteye geri gelmiş çok sevindim:) hayırlı olsun kızınız olacakmış sağlıklı olsun gerisi önemli değil mutlaka ama kız bebek gerçekten çok ayrı ikili taramaya da çok kafanızı takmayın adı üstünde sadece tarama testi, hiç güvenilir bir test değil. İkinci kez hamile kalırsam tarama testlerinin hiç birini yaptırmam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…