2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Cok sukur iyiyiz bizde canim. Sutun icin hergun sicak dus goguslere ozellikle tut suyu ,dereotu rezene cayi ve uyumak sirt ustu 10 dk da olsa yat dinlen cok faydasi olacak birde streslenme sutum yok diye emin ol k3ndi kendine motive edersen tasar gogusler. Olmamasi icin nedenin yok cunku.
Tsk ederim cnm. Dediklerinin bikacini uyguluyorum diğerlerini de yapayım. Bugün hepatit b aşımız vardı çok huzursuz hala uyumadi kaç saattir . Sabahliycagiz gibi

Eminiz eminiz benim dönemden Dlk2606 Dlk2606 iyidir inşAllah :KK200: tanısanız neden kinalikadin kinalikadin ın sürekli sayıkladığını sizde anlardınız :) Hayırlı kandiller herkese :KK24:
En başından bu zamana kadar her yazılanı okudum bu konunun ve dlk’nin tüm sevgi dolu yazılarını da okudum. Foruma girdiği halde bir anda buraya yazmaması bana sahte kullanıcı izlenimi verdi. Belki de yanılıyorumdur tabi ama bence normal değil..

İyiyim canim cok sukurr oyle zaman geciriyorumm. İkili testim de yuksek risk cikti biraz ona takildik. Ultrasonda sorun cikmadi. Gogsen hoca fetal dna yapalim dedi. Esim basta yaptircak gibiydi ama simdi hic sesi cikmiyo. %90 kizim olcakmis cok mutluyumm 🥰 hemen battaniye ormeye basladim pembis. Karma karisikim ne hissetcemi bilmiyorumm 🙃
Kız demek, çok sevindim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Ultrason önemli canım burun kemiği(nazal) varsa ense kalınlığı normal ise hiç korkma. Kanda çıkan sonuç yanıltıcı oluyor. Sen iyi düşün hep minik kızın üzülmesin sağlıkla doğacak inşallah prenses. Tadını çıkar kuzum çok güzel duygular:KK36::emir_bebek:

Tsk ederim cnm. Dediklerinin bikacini uyguluyorum diğerlerini de yapayım. Bugün hepatit b aşımız vardı çok huzursuz hala uyumadi kaç saattir . Sabahliycagiz gibi
Bizde aşı sonrası geceyi zor geçirdik ertesi gün iyiydi. Kuzucum özlendin ya yazmaz oldun sende. Vay be nerden nereye hamilelik bitti iyi kötü, şimdi de bebek bakımına geçtik. Rabbim herkese nasip etsin inşallah sağlıkla

Hersey onlarin sagligi icin. 3. Ay asi biraz zorlu gecyr hep ates olcmekle faln. Allah yardim etsin yenu doganin ilk 3 ayi cok zor ama 3 ay sonrasi gecmesin zzaman diye dua edyr insan cok cok baska keyfi

En başından bu zamana kadar her yazılanı okudum bu konunun ve dlk’nin tüm sevgi dolu yazılarını da okudum. Foruma girdiği halde bir anda buraya yazmaması bana sahte kullanıcı izlenimi verdi. Belki de yanılıyorumdur tabi ama bence normal değil..
Canım psikolojik bir durum bence birde maşAllah, ALLAH nazardan saklasın hepiniz doğurdunuz ya da hamilesiniz. Kayıplarla yahut negatiflerle uğraşan insanların pek yazası gelmiyor eskisi gibi tabi bu benim kişisel çıkarımım birazda kendimden biliyorum lütfen yanlış anlamayın. Yani topic tüp deneyenlerden ziyade hamiş ya da taze annişlerin topiği oldu. O yüzden Dlk2606 Dlk2606 özlendiğini bilsin de bırakın yazmazsa yazmasın :KK68:

Merhaba hanımlar
Hayırlı cumalar

Nasılsınız bakalım
Hayırlı cumalar canım. Ben bugün işe başladım. 16:30’da işten çıkıp eve koştum. Kavuştuk kızımla keyfimiz yerinde ♥️

Eklentiler

• C98BA1DD-BCFD-43FF-A2D9-D7F7BAB67C0C.jpeg
    C98BA1DD-BCFD-43FF-A2D9-D7F7BAB67C0C.jpeg
    1,2 MB · Görüntüleme: 64
Hayırlı cumalar canım. Ben bugün işe başladım. 16:30’da işten çıkıp eve koştum. Kavuştuk kızımla keyfimiz yerinde ♥
maşallah berakallah rabbim nazardan korusun rabbim size bağışlasın. ben bebeklerin yanaklarından öpmem ceneden öperim benim yerine ceneden öp :-)

Merhaba kizlar gecenlerde bi kanama gecirmistim ve erken dogum riskim oldugu icin bazi ilaclara basladim ama adalat crono ve proluton depot bulamiyoruz suanda piyasalarda yok malasef elinde fazladan olup da gondermek isteyen olur mu acaba? Yardimci olan olursa cok sevinirim simdiden tesekkurler.

X