2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım faydasını gördüm çok şükür. Ben her gün duşa girip sıcak suyla masaj yapmaya çalışıyorum. Dr tavsiye etmişti. Bol bol su iç demişti. Eksik bir şey yapmıyorsun canım gayet normal. Bebek emerken akıyordur yine bol bol sen fark etmiyorsundur. Bazen bende de oluyor. Stres yapma sütüm iyi de güven ver kendine. Süt işi psikolojiden çok etkileniyor söyleyim:)
Sağ ol canım teşekkür ederim Bazen yetmediği zamanlarda uyumuyor oradan anlıyorum yetmediğini Tavsiyelerine uyucam bol günler olsun hepimize :)

Gunaydin kizlar nasilsiniz? Guzel haftasonu diliyorum bizlere bebek aglamasiz , hamillelerede bol keyifler ,tedavide olanlarada sagliklar:KK68:(buarada yeni kk guzel olmamis sanki kim hamile gozukmuyor)
Bencede karışık olmuş hiç bir şey belli değil gibi. Alışması zor olacak. Bu arada sana da güzel haftasonları kuzum Allahım yüzünü hep güldürsün💕

Merhaba hanımlar
Sitede kim hamile belli değil takvimler yok
Alışamadım bu haline sitenin

begonyas begonyas nasılsıniz pasa ile

Avalon80 Avalon80 sen nasılsın kizcen ile

tugken tugken nasılsın canım paşam nasıl.

becidina becidina sen ve kuzuların nasıl canim

Hamile arkadaşlar sizler nasılsınız

Tedavide olan arkadaşlar tedaviler ne aşamada test günü bekleyen varmi

Merhaba hanımlar
Sitede kim hamile belli değil takvimler yok
Alışamadım bu haline sitenin

begonyas begonyas nasılsıniz pasa ile

Avalon80 Avalon80 sen nasılsın kizcen ile

tugken tugken nasılsın canım paşam nasıl.

becidina becidina sen ve kuzuların nasıl canim

Hamile arkadaşlar sizler nasılsınız

Tedavide olan arkadaşlar tedaviler ne aşamada test günü bekleyen varmi

İyiyim canım teşekkür ederim sen nasılsın? Baba grip oldu, yaklaşmıyor bize, maske takıyor, inşallah bulaşmaz, arada boğazım yanıyor geçiyo... Saat başı emişiyoruz biz, 2 saati beklemiyoruz artık, saatte bir emiyoruz, gaz çıkarma, alt değiştirme derken 2. saatimiz geliyor. 😕 Geceler biraz zorlu geçiyor, 12-5 arası çok aktif ve memnuniyetsiz oluyor. Ama 40 ına kadar her şey serbest kızçeme. Sonra programa başlıcam inşallah alışır. :dua: Dün ilk banyomuzu yaptık. :emir_bebek:

Merhaba arkadaşlar başka bir topiğe yazmıştım aslında ama tugken tugken arkadaşım saolsun sizlerin yardımcı olabileceğini söyledi

Bir sorum olacaktı. Benim kaliteli embriyolarım oluşmasına rağmen 3 negatif tüp bebek sürecim oldu .

en son CD 56 testi yaptırdım sonucum yeni belli oldu doktorla tel de görüştük ama detay konuşamadık bu hafta için görüşmeye gidicez inş ama içim içimi yiyor doğru düzgün bişeylerde bulamadım bu konuyla ilgili

Rahimden biyopsi yapıldı bana kan testi değil sonucun 5 ten yukarı çıkmaması gerekiyormuş benim 15 çıktı rahimde bebeğin tutmasını engelleyen katil hücreler varmış. Serum tedavisi dedi ama aranızda yada çevresinde duyan var mı bu tedavi işe yarıyor mu ? Serumla hamile kalan var mı?
Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle.Bende pıhtılaşma var ileri düzeyde değil ama yaklasık 2 3 senedir bacaklarımda morarmalar olurdu birkaç aydır morluklar arttı.Kan oturmus gıbı oluyor ve 1 aya anca duzelıyor.Dolasım sıstemımde sıkıntı oldugu cıktı genetık testte.Bu ayın 14 ünde serum uygulayacaklar bana işe yarar mı bılmem bu ayın sonunda sonuc bellı olacak.Olumlu olumsuz yazarım butaya canım.

Merhaba kizlar uzun zamandir yoktum dogum yapanlar olmus hepsini tebrik ediyorum Rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah. Bu arada kizlar benim proluton depot igneye ihtiyacim var ama piyadada hic yokmus bulamadik elinde olan varsa bana ulasabilir mi acaba
Canım bende iki tane var adresini özelden yaz sana yarına göndereyim hamilemisin

İyiyim canım teşekkür ederim sen nasılsın? Baba grip oldu, yaklaşmıyor bize, maske takıyor, inşallah bulaşmaz, arada boğazım yanıyor geçiyo... Saat başı emişiyoruz biz, 2 saati beklemiyoruz artık, saatte bir emiyoruz, gaz çıkarma, alt değiştirme derken 2. saatimiz geliyor. 😕 Geceler biraz zorlu geçiyor, 12-5 arası çok aktif ve memnuniyetsiz oluyor. Ama 40 ına kadar her şey serbest kızçeme. Sonra programa başlıcam inşallah alışır. :dua: Dün ilk banyomuzu yaptık. :emir_bebek:
İlk haftalar zorlu geçiyor ama sonra düzene giriyor
İnşallah sana ve kizcene bulaşmaz geçmiş olsun Eşine

Miss gibi olmuştur prenses 😍

Merhaba arkadaşlar. Ben 19 haftalık ikizlere hamileyim tüp bebek yöntemiyle olmuştu. Bi kaç gündür leke geliyor ve kasıklarımda ağrı var. Böyle problem yaşayan oldu mu. Bide leke gelmesine rağmen bebeklerine kavuşan var mı aramizda

İlk haftalar zorlu geçiyor ama sonra düzene giriyor
İnşallah sana ve kizcene bulaşmaz geçmiş olsun Eşine

Miss gibi olmuştur prenses 😍

Mis oldu valla teyzesi. 10 günde ne kadar değişiyor bebişler. Daha uzun zaman uyanık kalıyor artık, gülmeye başladı içimin yağları eriyor. Biraz daha ele gelse bir an önce keşke. :KK200::anne::nazar: Senin paşa nasıl, gaz yok değil mi arık?

Merhaba arkadaşlar. Ben 19 haftalık ikizlere hamileyim tüp bebek yöntemiyle olmuştu. Bi kaç gündür leke geliyor ve kasıklarımda ağrı var. Böyle problem yaşayan oldu mu. Bide leke gelmesine rağmen bebeklerine kavuşan var mı aramizda

Canım neredeyse hepimizde zaman zaman lekelenme oldu, hatta bazılarımızda şakır şakır kanama da oldu, sağlıkla doğurduk şükürler olsun. İnşallah önemli bir durum değildir. Ama gene de Dr una danışmalı ve bir an önce ultrasona girmelisin ki, kanamanın yeri ve nedeni anlaşılsın. :KK66:

Brave and beautiful Brave and beautiful nasil geciyor gunlerin canim emzorme sorununu cozdunuzmu bebis nasil cok merak ediyorum seni.
melike222 melike222 canim seninde sesin cikmaz oldu hersey yolundadir umarim.
Cnm uzun zamandır giremiyorum siteye. Butun günüm bebisle geçiyor. Annem gitti yalnız kaldım 😢 hala sütüm az malesef mama veriyorum. Onun dışında sağlığımız yerinde çok şükür. Sen nasılsın ? hepinizi çok özledim.

Dün gibi hamilelik haberini verdiğin canım Dr ile giriş bilgilendir sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah yavrularini

Mis oldu valla teyzesi. 10 günde ne kadar değişiyor bebişler. Daha uzun zaman uyanık kalıyor artık, gülmeye başladı içimin yağları eriyor. Biraz daha ele gelse bir an önce keşke. :KK200::anne::nazar: Senin paşa nasıl, gaz yok değil mi arık?
Canım bu guzel duyguyu rabbim isteyen herkese sağlıkla ve hayırlısı ile nasip etsin inşallah iki ayı dolsun daha bir güzel gülüyor kuzular rabbim gulen yüzlerini hiç soldurmasin gaz oldukça azaldı canım

X