2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Amin cnm tskler. Bebişin sancilari en kisa surede geçsin inşallah. 40 i bitirince rahatlarsin biraz daha. Nedense ilk sezaryen de daha çabuk toparlanıyorsun ikincide daha zor diyorlar. Sende biran önce toparlarsin inş cnm. Gerçekten sen demiştin asıl gebelik 30 dan sonra başlıyor 38 de doğursam diye gezer sin diye :KK48: dediğin gibi oldu valla yatakta ters donmus kaplumbağa gibiyim :KK70:bebek aşağıya indikce yürümek de zorlaşıyor.
Benim sozume geldiniz dimi :)) Allah kuvvet versin gerçekten zor son bir ay ama o uykusuzluk bebek doğduktan sonrası için antrenman haberiniz ola :KK66: sağlıkla kavuş yavruna canım

Biz de dün mevlid okuttuk kızıma. Baya kalabalıktı. Allah kabul eder inşallah :dua: Geçen hafta 2.ayımızı doldurduk. Zaman ne çabuk geçti. Darısı sizlerin başına :KK200:

Allah kabul etsin canım mAsallah iki ay doldu bizde 28 ocakta bir aylık olacağız rabbim güzel bir ömür nasip etsin inşallah kuzulara

Aynen ben de öyle yaptım canm. Herkes gelmek istediğini söylüyordu. Ben de hepsini mevlide eve davet ettim. 40 kişi falan vardı. Aradan çıkmış oldu:) mevlid şekerinin kutularını makkase diye bir siteden yaptırdım. İçine de kendim şeker alıp doldurdum.
Cnim mevlidiniz hayirli olsun:KK66: kuzum sen kızını kaç saat aralıklarla besliyirdun? birde mama veriyormuydun?

Canım benim memelerden süt akması ilk oğlumda işte iken olurdu şimdi ise gece uykuda oluyor bir iki gecedir uyanıyorum Ömer arkasından ağlıyor senin sütun mu akıyor
Evet canim akiyor hep
Emzirirken diger meme akiyor. Gecede cok doluyorlarya kalkinca akiyor herturlu akiyor yani surekli ped degistiriyorum ama yinede ustum islaniyor

A anneveoglusu , tugken tugken , ruhum_mavi ruhum_mavi kızlar siz kasılma yasadiniz mı 30.haftalarda ? İki üç gündür karnımın sağ tarafı tümsek oluyor bir anda sertleşiyor nefesim kesiliyor 1 dakikadan az sürüyor . Böyle olduğu zamanlarda bebek haraketlerini de az ve aşağıda hissediyorum. Biraz araştırdım rahim kendini doğuma hazırlıyor vs yazıyor ama bilemedim

A anneveoglusu , tugken tugken , ruhum_mavi ruhum_mavi kızlar siz kasılma yasadiniz mı 30.haftalarda ? İki üç gündür karnımın sağ tarafı tümsek oluyor bir anda sertleşiyor nefesim kesiliyor 1 dakikadan az sürüyor . Böyle olduğu zamanlarda bebek haraketlerini de az ve aşağıda hissediyorum. Biraz araştırdım rahim kendini doğuma hazırlıyor vs yazıyor ama bilemedim
Normal canım bu kasılma 5 dkda bir ve daha sık oluyorsa doğum sancısı arkadaşım şuan yalancı sancıları yaşıyorsun

Evet canim akiyor hep
Emzirirken diger meme akiyor. Gecede cok doluyorlarya kalkinca akiyor herturlu akiyor yani surekli ped degistiriyorum ama yinede ustum islaniyor
Maşallah sütüne canım akması iyi çocuğun emmedi kısım memede tıkanıklık yapar oda sende ateş yapar Allah korusun .

Normal canım bu kasılma 5 dkda bir ve daha sık oluyorsa doğum sancısı arkadaşım şuan yalancı sancıları yaşıyorsun
Ahh tecrubesizlik kötü birşey canım , normal olduğunu düşünsem de neden oluyor erken doğum belirtisi mi diye düşünmekten uyuyamadım gece. Doğuma kadar devam eder mi peki yoksa belirli dönemlerde mi oluyor

Evet canim normal duzenli olmadigi surece zaten dogum kasilmalari olsa farkini anlarsin hemen daha siddettli oluyor :)))

X