2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Allah korusun canım evlatlarımızı
İnşallah dediğin gibi minyon olur,elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyor kuzum.
İster istemez kafama takılıyor canım ama düzelicek Allahın izniyle inşallah

Kızlar bilgilerinize ihtiyaçım var yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kızımın karın çevresindeki geriliği hafta olarak artmaya devam etmiş.
Diğer ölçümleride geri fakat karın çevresi kadar değil.
Doktor sıkı takip önerdi,minyonluktanda olabilir,gelişimide geri olabilir dedi.
O an kafam durdu hiç birşey sormadım.
Erken doğma ihtimali var
Benim yapabileceğim neler var,çevresinde bu durumda olan tanıdığı bildiği olan var mı.

Canm bizim de kafa ve bacak hep 1-2 hafta önde gidiyordu karın çevresi ise 5-6 gün geride gidiyordu. Hiç bir sorun olmadı. Bolca et-balık ye. protein ağırlıklı beslen. muz, ceviz, kaşar peyniri ve tahin pekmez ye.

Canm bizim de kafa ve bacak hep 1-2 hafta önde gidiyordu karın çevresi ise 5-6 gün geride gidiyordu. Hiç bir sorun olmadı. Bolca et-balık ye. protein ağırlıklı beslen. muz, ceviz, kaşar peyniri ve tahin pekmez ye.
İnşallah bizimde bir sorun olmaz canım bizimde aradaki fark kapanır.
Aslında ben bunları çok tüketiyorum yinede fark açılmaya devam etmiş.
Canım senin erken doğmasının sebebi gelişimi değildi demi

Cnim bugün kontrolum vardı.beni nst bağlayan hemsireyle sohbet ettik biraz oda 34 haftada dogum yapmış onunda kan akışında ve bebeginde gelişim geriliği çıkmış.takip ile 34.haftada sezaryen ile doğum yapmış hiç ciğer geliş.igne yapmamış kuvuzede girmemiş şuan çok saglikliymis. benim eltim 40.haftada 2.400 gr ağırlığında kızını doğurdu , çok saglikli.sol tarafına yat sürekli dinlen

Geçmiş olsun Minyonluktandır inşallah canım sebebi. Omega 3 kullanmanı tavsiye ederim, bebeğin beyin ve fiziksel gelişimini arttırıp doğum ağırlığını arttırıyor, erken doğumu önlüyormuş, loğusa depresyonunu önlüyormuş... Daha bir dünya faydası var. Bak bi google a "omega 3 gebelik" yaz canım.

Serra nasıl canım :) sarı minnoş kız , tam sevilmelik olmuştur simdi
İyi teyzesi çok şükür hızla büyüyor. 1800 gramdan 3500’lere geldik Uslu bir bebek pek yormuyor bizi. Umarım hep böyle gider :) foto atayım size :)

Eklentiler

• 5B0370AF-2A92-44F5-B6C6-913C0CD372A5.jpeg
    146,5 KB · Görüntüleme: 86
İyi teyzesi çok şükür hızla büyüyor. 1800 gramdan 3500’lere geldik Uslu bir bebek pek yormuyor bizi. Umarım hep böyle gider :) foto atayım size :)
Yaa maşallah su prensese bak cicisine bak hele süslü kız. Allah size bağışlasın canım mis kokulu Serrayi , Rabbim herkese nasip etsin inşallah

Çok sağol canım böyle güzel yaşanmışlıkları duydukça gerçekten çok mutlu oluyorum umut oluyor.
İnşallah bizde sorunsuz sıkıntısız o günleri görürüz,hayırlısıyla sağ salim kavuşuruz evlatlarımıza
Çok sağol kuzum Allah razı olsun inşallah minyonluktandır.
Aradaki fark açılmaz kapansın diye dua ediyorum
İmom omega kullanıyorum ayrıca varsa omega 3 onu araştırayım canım çok sağol bilgilendirdiğin için.
Şuan daha çok küçük erken doğma düşüncesi korkutuyo
26 haftalık ama 24 haftayla uyumlu
34+4’te doğum yaptım canm
İnşallah o haftaları görmek bizede hayırlısıyla nasip olur
Pamuk kızına kocaman maşallah canım
Rabbim nazardan korusun

kizlar sizlerdede idrar yolu enfeksiyonu oldumu ben iki kez toz kullandim gecmedi asiri yok ama tam gecmedi suda iciyorum boyna

Ayy maşallah prensese kırmızılarda yakışmış annesi çok şükür sağlıkla kavuştunuz cnm. Zaman ne çabuk geçmiş ama bana suan hiç geçmiyor gibi bizlere de dua et cnm. Hayirlisiyla kavusalim bebislere... serra yi öp bizim için annesi

O zman bosver esin her sabah yumurta haslasin yesillik yikasin dereotu ozellikle peynir zeytin vs.kahvaltini hazirlasin . Yemek olarakta makarna tavuk et balik bunkari tuketirsin hazir olarak.
bizde hala oleyiz inan. Yemek yaomaya firsat zaman yok. Bu arada portakal mandalina sut yogurt sogan pirasa eksi seyler tursu aci seyler paket gida bakliyat mercimek yememeye calis ben hic yemiyorum bunlari gaz yaptigindan.dogum sonrasi sende dikkat et.
hayatim tavuk balik et haslama.kuruyemis yumurta makarna yiyerek geciyor))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…