2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Nette araştırdım biraz şu linkte açıklama buldum kuzum http://tjodistanbul.org/eski/index....w=item&id=336:obstetrikte-dopplerin-kullanimi girip oku.
Anladığım kadarıyla seninkinde söylenen normal kan akımı olduğu. Eğer ters akım derse ya da kan akımı kaybı var yazarsa o zaman sorun var ama seninki normal. Kordondaki kan akışı normal demek
Sen sulandırıcı da kullanıyorsun değil mi korkma canım merak etme yani

Bugün o kadar çok uyumuşum ki nasıl yaptım anlamadım valla öğlen 12 ye kadar yatıp kalktım birşeyler yedim otur kalk falan derken koltukta uyuya kalmışım.. şu an kafam kazan gibi.. hormonlar mı sebep oluyor anlamadım ki

Çok sağol canım Allah razı olsun gerçekten içimi rahatlattın.
Nette doğru düzgün bir yazıda bulamamıştım,tekrardan bu yazıyı okuyunca biraz olsun anladım gibi.
Yarın kontrolüm var tekrardan renkli dopler isticem pıhtılaşma olduğundan bebeğin karın çevresi geri çıktıkça stres oluyorum
Bu arada kan sulandırıcı + aspirin kullanıyorum canım
Hayırlısıyla sağ salim evlatlarımızı kucağımıza alsak başka ne isterim ki

Demirin mi düştü ki acaba canım
Ben ilaca başlamadan önce çok uykuya düşmüştüm ki hala öyle ama eskisi kadar değil.
Demirim düşmüş oda uyku yapıyodu

Allahın izniyle sağlıkla alacaksın inşallah kuzum içini ferah tut. Bazen geriden gelebiliyor bebekler bu normal. Çok şükür ayrıntılıda bir şey çıkmamış. Senin ki de doğunca tombik olsun varsın senin sütünle inşallah:) stres hiç iyi değil inan bebek için. İyi düşün iyi olsun inşallah. Dualarımdasın kuzum..

Bende hala geçmedi o yorgunluk hissi. Hormonlardan tabi ki kuzum gayet normal. Eltim neredeyse bütün gün uyurdu gayette sağlıklı bir gebelik geçirdi bebeği de öyle:)

Kızlar merhaba 3.gün emriyosu transferimin 9.günüm kanda 1.6 çıktı yani negatif 12 gün değişme ihtimali varmı sizce
Canım her zaman dediğim gibi sanada sormak istiyorum neden erken test yaptırdın? Hele 3.gün embriyosu 12.günde net sonucu verirken neden 9.gün. Bazen 5.gün embriyosu bile 9.günde az bir değer de çıkabiliyor. Daha önce burada bir arkadaşımız da aynı hatayı yaptı meğer hamileymiş boşuna üzüldü. İnşallah sende boşuna üzülmüşsündür canım inşallah hamilelik vardır hayırlısı olsun

Kızlar okuyamadım hiç. Çocuklar idare ediyor. Ciğerleri az gelişmiş haftasına göre toparlamaya çalışıyorlar. Bende daha iyiyim. Süt bugün biraz daha iyi geliyor.
cnim seni tanımadığım halde dün gece ruyama geldin senin için siteye girdim özellikle.Allah yardımcınız olsun kimseyi evladiyla sinamadin.

Kızlar okuyamadım hiç. Çocuklar idare ediyor. Ciğerleri az gelişmiş haftasına göre toparlamaya çalışıyorlar. Bende daha iyiyim. Süt bugün biraz daha iyi geliyor.
Maşallah canım daha da iyi olacaksınız inşallah Allah yardımcınız olsun kuzum benim. Bebekler en kısa zamada toparlanırlar inşallah

Yazdığın için sağol canım insan gerçekten merak ediyor. Allah yardımcınız olsun umarım tez vakitte kucağınıza alıp evinize cikarsiniz

Amin canım kardeşim inşallah inşallah sağ salim sağlıcakla kucağımıza alırız cümlemiz.
Bazen kafama takmıyorum geriden gelmesini.
1.55 civarı benim boyum eşimde 1.65 falan,biz minyonuz kızımızda büyük ihtimal öyle olucak diyorum
Sonrada aklıma pıhtılaşma sorunum geliyo ya yeterli gelmiyosa kan akımı diye kara kara düşünüyorum
İnşallah doğunca bol bol emer canım sütümle beslerim
Çok sağol canım Allah razı olsun sen ve oğlunda benim dualarımdasınız

İlaç kullanıyorum canım bilemedim ki basım yastiktan kalkmadı bütün gün..
Hamileliğin verdiği yorgunluktur kuzum o zaman,oğluşunu görmeye ne kadar kaldı❤
Çok şükür iyi haberini aldık canım
Rabbim inşallah en kısa zamanda taburcu haberinizi almayıda nasip eder
Allah yar ve yardımcısı olsun minik mucizelerinin
Dualarımızdasınız

Canım şimdi gördüm yazını Rabbim size bağışlasın evlatlarınızı kiloları çok kötü değil İnşâAllah çabuk toparlarlar

Senden guzel haberler almak cok sevindirici gercekten Rabbim kolaylastirsin daha da insallah. Buraya her girdigimde acaba senden bi haber var mi diye giriyordum. İnsallah zor gunleri atlatacaksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…