2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

kizlar sizlerdede idrar yolu enfeksiyonu oldumu ben iki kez toz kullandim gecmedi asiri yok ama tam gecmedi suda iciyorum boyna
İç çamaşırlarını ayrı bir yerde yıka ve utuleyip giy canım. Sık sık değiştir ayrıca. Bol su iç , ilaçlarını kullan sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle

mrb arkadaslr, benimde p.tesi kese ve kalp atisi icin gidcem cok heyecanliyim acaba bebegimi gorebilecek miyim korkuda var, testi ogrendikten 2 hafta sonraya verdi randevuyu doktor yani p.tesi, halen korku var ya goremezsem keseyi diye ne olur dua edin, bugun icim rahat etmesi için kan testi tekrar versem nasil olut sizce en son 10 gun once yapmistim 3.test 13 gun 318 di

mrb arkadaslr, benimde p.tesi kese ve kalp atisi icin gidcem cok heyecanliyim acaba bebegimi gorebilecek miyim korkuda var, testi ogrendikten 2 hafta sonraya verdi randevuyu doktor yani p.tesi, halen korku var ya goremezsem keseyi diye ne olur dua edin, bugun icim rahat etmesi için kan testi tekrar versem nasil olut sizce en son 10 gun once yapmistim 3.test 13 gun 318 di
Allah hayırlı etsin canım, test yapma tabiki 3 kere yapmışsın zaten. Hem mühim olan kese ve kalp atışı sende biliyorsun. Zaten pazartesiye ne kaldı ki az daha sık dişini

O zman bosver esin her sabah yumurta haslasin yesillik yikasin dereotu ozellikle peynir zeytin vs.kahvaltini hazirlasin . Yemek olarakta makarna tavuk et balik bunkari tuketirsin hazir olarak.
bizde hala oleyiz inan. Yemek yaomaya firsat zaman yok. Bu arada portakal mandalina sut yogurt sogan pirasa eksi seyler tursu aci seyler paket gida bakliyat mercimek yememeye calis ben hic yemiyorum bunlari gaz yaptigindan.dogum sonrasi sende dikkat et.
hayatim tavuk balik et haslama.kuruyemis yumurta makarna yiyerek geciyor:KK66:))
Elinden gelenin fazlasını yapar canım eşimde eti çok seviyo zaten bende ona eşlik ederim :KK48:
İnşallah sağ salim hayırlısıyla o günleri görmek nasip olur canım:dua:

Allah hayırlı etsin canım, test yapma tabiki 3 kere yapmışsın zaten. Hem mühim olan kese ve kalp atışı sende biliyorsun. Zaten pazartesiye ne kaldı ki az daha sık dişini
esim dayanamadi verelim diye kafamo goturdu benden cok o stresli ve heyecanli anlatamadim kan testi verdim yarim saatte cikar

Evet 9244 cikti sonuc ama halen tatmin olamıyorum kese ve kalp atışını gormeden testten sonra 11.gun degerim
Kızlar 3 tane 19 3 tane 13 mm yumurta var.bu gece catlatma vuracagim.pazartesi opu.ama pazartesiye kadar o 13lukler buyur mu acaba.bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Kızlar 3 tane 19 3 tane 13 mm yumurta var.bu gece catlatma vuracagim.pazartesi opu.ama pazartesiye kadar o 13lukler buyur mu acaba.bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
Çıktı mı sonucun

Evet 9244 cikti sonuc ama halen tatmin olamıyorum kese ve kalp atışını gormeden testten sonra 11.gun degerim
Sürekli kan vermene gerek yok cnm. Bn iki kez verdim dr um başka istemedi. Zaten kese ve kalp atışını bekliyceksin o surec de biraz stres li oluyor insan. Ama bol bol dua et ve kendini rahat bırak bence.bu kadar çok düşünme inşallah o gün gelsin rahatlarsin. Ama bi sonraki randevuyu iple çekersin . Acaba bebeğim iyimi düşüncesi insanda herdaim oluyor. Ne kadar büyümüş olursa olsun.

Canım çatlatma iğnesi yapacaksan muhtemelen yetişmeyecek 13 mm olanlar. Bir daha deneme yaparsan ki inşallah yapmazsın uzun protokol uygula. Benim ilk tedavimde böyle oldu 6 yumurta geriden geldi boşa gitti. Bu sene uzun protokolle 12 toplandı. Tabiki kaliteli bir tane bile yeter sayı önemli değil. Ancak aklında olsun diye dedim.

Sürekli kan vermene gerek yok cnm. Bn iki kez verdim dr um başka istemedi. Zaten kese ve kalp atışını bekliyceksin o surec de biraz stres li oluyor insan. Ama bol bol dua et ve kendini rahat bırak bence.bu kadar çok düşünme inşallah o gün gelsin rahatlarsin. Ama bi sonraki randevuyu iple çekersin . Acaba bebeğim iyimi düşüncesi insanda herdaim oluyor. Ne kadar büyümüş olursa olsun.
evet sende haklisin, ama belirtide yasamayinca icine kurt dusuyo acaba diye, bakiom cogu 5 6 haftalarda belirtilerim olustu bulanti falan kendime bakinca hicbiri bende yok acaba bi sknti mi var diye dusunmuyo degilim, bu 2 hafta bana 2 ay gibi geldi

evet sende haklisin, ama belirtide yasamayinca icine kurt dusuyo acaba diye, bakiom cogu 5 6 haftalarda belirtilerim olustu bulanti falan kendime bakinca hicbiri bende yok acaba bi sknti mi var diye dusunmuyo degilim, bu 2 hafta bana 2 ay gibi geldi
Anlıyorum seni ama herkeste belirtiler aynı zamanda veya aynı şekilde çıkacak diye düşünme. bulantı neyse ama kusma olayı çok kötü oluyor :KK43: yinede onlar iyi olsunda herseye katlanıyor insan. Sağlıkla kavusuruz inşallah.

Merhaba arkadaşlar nasılsınız
Ben hastane ve ev arasında mekik dokuyorum
Her üç saatte bir emisme gidiyorum oğlusun ne zaman kuvezden çıkacağı belli değil çok üzülüyorum onu orda bırakıp eve gelmeye dua ederseniz çok sevinirim kuzum sağlıkla en kısa zamanda taburcu olsun

begonyas begonyas ikinci şeker yüklemesi bende de yapıldı ilkinde 144 idi ikinciyi yaptırdı drum onda bir sorun çıkmadı darısı sana olsun

ruhum_mavi ruhum_mavi maşallah prensesine Allah'ım korusun

tugken tugken o gaz sıkıntısı benim oğlana da başladı yavrum çok kıvranıyor inşallah tez zamanda geçer

kinalikadin kinalikadin nasılsın canım

Brave and beautiful Brave and beautiful benden sonra doğum sırası sende ve @CANIM AZRAM da maşallah size sağlikla kucağınıza alın kuzuları

Kızlar okuyamadım hiç. Çocuklar idare ediyor. Ciğerleri az gelişmiş haftasına göre toparlamaya çalışıyorlar. Bende daha iyiyim. Süt bugün biraz daha iyi geliyor.

Canım seni meleklerini rabbim korusun kuvezde beklemek çok yorucu ve stresli biliyorum kendimden sen buna dönemde bol bol su iç goguslere sıcak su torbası koy ve göğsünü sağ canım ne gelirse kardir Allah yavrularimizi sağlıkla bize bağışlasın inşallah

Merhaba arkadaşlar nasılsınız
Ben hastane ve ev arasında mekik dokuyorum
Her üç saatte bir emisme gidiyorum oğlusun ne zaman kuvezden çıkacağı belli değil çok üzülüyorum onu orda bırakıp eve gelmeye dua ederseniz çok sevinirim kuzum sağlıkla en kısa zamanda taburcu olsun

begonyas begonyas ikinci şeker yüklemesi bende de yapıldı ilkinde 144 idi ikinciyi yaptırdı drum onda bir sorun çıkmadı darısı sana olsun

ruhum_mavi ruhum_mavi maşallah prensesine Allah'ım korusun

tugken tugken o gaz sıkıntısı benim oğlana da başladı yavrum çok kıvranıyor inşallah tez zamanda geçer

kinalikadin kinalikadin nasılsın canım

Brave and beautiful Brave and beautiful benden sonra doğum sırası sende ve @CANIM AZRAM da maşallah size sağlikla kucağınıza alın kuzuları
Canım benim Rabbim yardımcınız olsun inşallah. Her gün dualarımdasınız hiç eksik etmiyorum. Hepimiz sınavlardan geçiyoruz sende oğlunda sağlıkla sabırla atlatacaksınız inşallah bu günleri. Burada birbirimize ettiğimiz dualar çok değerli. Hep iyi olun inşallah evinize de güle oynaya dönün:dua::KK200:

X