2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

kinalikadin canimm bu gun kan verdim 8.gun 64,5 cikti degerim cumartesi tekrar yaptircam. Bisi sorcam sana kuzum bu leucositim i kullanmaya ne kadar daha devam edicem. Pozitiften sonra devam ediliyorsa cumartesi almaya gidicem
Maşallah çok iyi kuzum şükürler olsun ya değerin çok iyi çok sevindim sağlıkla devam etsin inşallah Rabbim korusun sizi leucositim devam etmiştim bende 10.gün test yapılmıştı hocaya yazmıştım 3.defa kan testini tekrar etmiştim yazmıştı devam leucostim diye. Kese falan görmeye gittiğimde de kullanıyordum. 9.haftada falan bıraktım sanki.
Zaten dr a yazacaksın test sonucunu ya o açıklar hangisine devam edeceğini. Belki sende erken bıraktırır. Ayy nasıl sevindim anlatamam şükürler olsun

anladim canim cok tesekkur ederimm. Esim cumartesi gitcek gorev yerine bende o gitmeden alayim gotursun beni diye sorayim dedimm

Sabah buluşuyoruz canım :) saat 10 a randevulaştik beyfendiyle ..
Aylık kontrolumuz var şeker yüklemesi ile ilgili de görüşmüş olacağım doktorla yapalım derse yarın onu da yaptıracağız bakalim

Yemek ihtiyacini karsilarsa senin icin iyi olur canim kayinvaliden eger bos bos konusan can sikan biri degilse.
Benim annem 10 gun kaldi dogum basladiginda aradik geldi mutfak ve tem8zlik isini halletti. Bnm odamda yatti esim salona gecti bn emzirirken fln hp uyanik kalmami sagladi .bebegi salladi besige yatirinca fln.
K.valide 4 gun fln kaldi o sadece mutfaga bakti yemek hazirladi toparladi
Bebek zaten sadece sana muhtac . Ilk gunler gelip senin yemegini temizligini yapacaksa gelsin.

Sabah buluşuyoruz canım :) saat 10 a randevulaştik beyfendiyle ..
Aylık kontrolumuz var şeker yüklemesi ile ilgili de görüşmüş olacağım doktorla yapalım derse yarın onu da yaptıracağız bakalim
Hadi özlem giderdiniz kuzum :)
Nasılmış durumu şeker için ne dedi
Benimde bugün kontrolüm vardı keyfim biraz kaçtı

Canım kayınvalidem iyidir hoştur annemden daha fazla anlaşırız.
Ama gel görki benim dememle yapar yemeği daha çok bebek için kalmak istiyor,bende bu yüzden kalmana gerek yok bebeğin bütün ihtiyaçları bana ait olucak,benim işimi yapıcak insan lazım bana dedim.
Hay hay sen çocukla ilgilen ben yaparımda demedi.
Annemlede konuşmuyoruz nasıl olucak bilmiyorum

Hadi özlem giderdiniz kuzum :)
Nasılmış durumu şeker için ne dedi
Benimde bugün kontrolüm vardı keyfim biraz kaçtı
Benim de kaçtı biraz canım bebiş iyi kilosu ve boyu önde çıktı iri bir bebek olacak dedi . Şükür ondan yana problem yok ama şeker yüksek çıktı.
50 mg yükleme yapıldı sinir 140 miş benimki 154 çıktı. Salı günü tekrar çağırdı bu defa 100 mg yükleme yapılacak ona göre karar verecekmiş doktor..

Senin niye canin sıkıldı inşallah önemli birşey degildir

Maşallah canım oğluna
Şekerin ilk saati mi 140 çıktı 2.saati mi
İlk saat sınırı 180 o yüzden sordum.

Bende şekerden korkuyordum o normal çıktı.
Bebeğin karın çevresindeki fark git gide açılmaya başladı
16.haftada 4gün,22.haftada 9gün,26.haftada fark 13e çıkmış
Doktor minyon bir bebekte olabilir,gelişme geriliğide olabilir.
2 haftada 1 takip edicez fark açılmaya devam eder gelişimi durursa erken doğumla alırım bebeği dedi

Şekerin ilk saati 154 çıktı canım sınırın üzerindeymiş, 100 mg lik yüklemeden sonra diyet yapıp yapmayacağıma karar verecek..

Minyon bir bebek olabilir canım , sadece karın bölgesinde mı fark var ? Haftasıyla uyumu nasıl ? Kızlar daha geriden geliyor erkeklere göre öyle duymuştum. Sadece öyle birseydir bence.

Anladım canım demekki yanlış biliyormuşum.
İnşallah gerek kalmaz diyet yapmana

Minyonda olabilir dedi canım takipleri sıkılaştırdı.
En çok fark karın bölgesinde var canım diğer ölçümleride geriden geliyor.
Aradaki fark git gide açılıyor kuzum dahada açılmasından korkuyorum

Korkma canım , Allah'a emanet edeceğiz yapacak birşey yok. Elini karnına koy bolca dua et.. ben sadece minyon olacağını düşünüyorum inşallah zamanında sağlıklı bir doğum yaparsın kafana takma bunları stres iyi degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…