2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar bizde son durum şu. Suyum geldiği için en geç 24 saat içinde doğum yapacağım. Ciğer geliştiricinin etki etmesini bekliyorlar. Açıklığım 3 cm. Doğumdan sonra haber veririm size dualarınıza ihtiyacım var.
Allah yardimcin olsun hic endise etme vardir bir hayir. Saglikla kavusun

Canım tehlikeli dönemi geçtin sağlıkla kavuşun inşallah mesleğine Korbaykus Korbaykus ve tugken tugken i beklerken senin melek atak yaptı korkma Allah'ın izniyle güzel haberlerini alacagiz
Aynen valla .ama iste hep deniyorya o belirleyecek gelecegi gunu. Sabirsiz prenses annesini gormek istedi
Cok sukur ki haftasi guzel.

Günaydınnnn kizlar. Rabbim dogumunu bekleyenlere bir avazda dogurmayi gebe olup acele eden bebisleri iceride sabirli olmayi test gununu bekleyenleri hayirli haberle coşturmayi ellerini acmis heyecanla isteyen bekleyen tum kardrslerime icindede bana hayirli haberlere kavusturmayi su mubarek cumu gununun hatri bereketi icin tum bekleyenleri hayira ulastirmayi Rabbim nasip etsin insalllahhhhhhhhhhh Aminnnn. :KK51::dua:

Günaydınnnn kizlar. Rabbim dogumunu bekleyenlere bir avazda dogurmayi gebe olup acele eden bebisleri iceride sabirli olmayi test gununu bekleyenleri hayirli haberle coşturmayi ellerini acmis heyecanla isteyen bekleyen tum kardrslerime icindede bana hayirli haberlere kavusturmayi su mubarek cumu gununun hatri bereketi icin tum bekleyenleri hayira ulastirmayi Rabbim nasip etsin insalllahhhhhhhhhhh Aminnnn. :KK51::dua:
Gunaydin
amin canim :KK200:

ruhum_mavi ruhum_mavi canim nasilsin?
Saglikla kavustunuz mu sutun gelsin bol bol kizimiz emsin insallah:anne:
Aaa ben kaçırdım orayı ruhum_mavi ruhum_mavi minnos duramadı de mi abisi ablası dururken:) sağlıkla gelsin hayırlısı buymuş demekki. Beniim de annem yolda 1 saat içinde yanımda olacak inşallah sabah da gittim agdami yaptırdım :KK48:tamamen hazırım artık. Sen nasılsın?

Korbaykus Korbaykus , tugken tugken , A anneveoglusu Selam kızlar bayadır takip ediyorum ama yazmıyordum unutulmuş olabilirim . Valla ne ara doğum haftasına geldiniz anlamadım inşallah güzel geçmiştir. Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız hayırlı doğumlar diliyorum hepinize . Rabbim bana da yaşatır en kısa zaman da inşallah :dua:
kinalikadin kinalikadin sana da çok geçmiş olsun hayırlısıyla atlatacaksın zor zamanları Rabbim yardımcın olsun canım.

Aaa ben kaçırdım orayı ruhum_mavi ruhum_mavi minnos duramadı de mi abisi ablası dururken:) sağlıkla gelsin hayırlısı buymuş demekki. Beniim de annem yolda 1 saat içinde yanımda olacak inşallah sabah da gittim agdami yaptırdım :KK48:tamamen hazırım artık. Sen nasılsın?

Hayırlı olsun, sağlıkla kucağına al bebişini inşallah :anne::nazar:

Korbaykus Korbaykus , tugken tugken , A anneveoglusu Selam kızlar bayadır takip ediyorum ama yazmıyordum unutulmuş olabilirim . Valla ne ara doğum haftasına geldiniz anlamadım inşallah güzel geçmiştir. Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız hayırlı doğumlar diliyorum hepinize . Rabbim bana da yaşatır en kısa zaman da inşallah :dua:
kinalikadin kinalikadin sana da çok geçmiş olsun hayırlısıyla atlatacaksın zor zamanları Rabbim yardımcın olsun canım.
Allah razı olsun canım arkadaşım hiç unutulmadın merak etme sende hep dualarımdasın inşallah hepimiz sağlıkla anne oluruz Allah dualarımızı kabul etsin canım inşallah senden de iyi haber gelecek:dua:

Allah razı olsun canım arkadaşım hiç unutulmadın merak etme sende hep dualarımdasın inşallah hepimiz sağlıkla anne oluruz Allah dualarımızı kabul etsin canım inşallah senden de iyi haber gelecek:dua:
Sağol canım Allah razı olsun Amin inşallah . Hayırlısıyla çarşamba transferim olacak inşallah:dua:

Ne kadar soğuk kızlar , çoğu yerde kar yağmış.. ben hâlâ nezleyim. Dikkat edin usutmeyin. Doğuma giden , doğumu yaklaşan herkesin Allah yardımcısı olsun mübarek cuma günü. Gebelere şifa versin. Tedavi sürecindeki arkadaşlarım da emeklerinin karşılığıni alsın inşallah. Bugün bol bol dua edesim geliyor :dua::KK200:

Ohh gozunaydin canim.bende ciktim simdi kontrolden bebis keyifli cok sukur. Rahim agzi kapali evde arada da olsa olan kasilmalar nst de tik yok :KK66:) 40 a kadar yolu var dedi dr. Heranda olabilir kismet bakalim
Plates hurma iliski yuruyus yer silme hepsini yapacagim.cicim ayi bitti :))))

Unuturmuyum canim nasilsin
Nasil gidiyor

X