2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

@Korbaykus , @tugken , A anneveoglusu Selam kızlar bayadır takip ediyorum ama yazmıyordum unutulmuş olabilirim . Valla ne ara doğum haftasına geldiniz anlamadım inşallah güzel geçmiştir. Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız hayırlı doğumlar diliyorum hepinize . Rabbim bana da yaşatır en kısa zaman da inşallah :dua:
kinalikadin kinalikadin sana da çok geçmiş olsun hayırlısıyla atlatacaksın zor zamanları Rabbim yardımcın olsun canım.
canım merak etmişsin allah razı olsun bir tanem
rabbim hayırlısı ile sana ve tüm isteyen arkadaşlara nasip etsin inşallah

Ohh gozunaydin canim.bende ciktim simdi kontrolden bebis keyifli cok sukur. Rahim agzi kapali evde arada da olsa olan kasilmalar nst de tik yok :KK66:) 40 a kadar yolu var dedi dr. Heranda olabilir kismet bakalim
Plates hurma iliski yuruyus yer silme hepsini yapacagim.cicim ayi bitti :))))
Bir arkadaş doğuma yakın ev taşımıştı kimse iş yaptırmamış ama bütün gün kapı açtım dışarı içeri giren çıkan çok oldu dedi. Dalga geçtik bugün dogurmayasin herkes çok yoruldu diye . O gece doğurdu :) kapıya git gel yürüyüş ten oldu herhalde

Sık sık lavabo için kalkiyorsundur canım kontrol edersin zaten body uzun uyku yok her şekilde bir şey için uyanıyoruz. Emsan kendini yorma şunu da yerden aldım deme yatacaksin yapacak bir şey yok. Ben başından beri yatıyorum zaten esim ilgileniyor diye. Ilık su hızlı duş bende genelde öyle yapıyorum. Namazı bile oturarak kılıyorum korkudan. Öğle namazını kıldım kalktım üç beş adım attım tuvalete gidiyordum kapısından girerken bir sıcaklık hissettim öyle başladı. Olacak olana çare yok Rabbim şifa versin hepimize canım benim.

Allah razı olsun canım evet iyiler çok şükür. Neden direk su demiyorlar zaten önemli şeyler kontrol ediliyor onlarda sıkıntı yoksa takip ediyor dr lar.

Allah razı olsun canım, ikiz zorluğu mu başka bir şey mi bilemiyorum artık bugünümuze çok şükür diyoruz. Dr lar direk bir şey demiyorlar bebekler iyi ise rahim ağzı kapalı üst takip yapıyorlar genelde. Kendi doktorum da baktı iyi görünüyor takip edelim dedi. Zaten azalmış kanama iyi dedi.
Ohh çok şükür canım
İnşallah bir daha hiç olmaz sorunsuz sıkıntısız evine çıkar
Vaktinde sağlıkla kucağına alırsın inşallah ikizlerini

Ohh çok şükür canım
İnşallah bir daha hiç olmaz sorunsuz sıkıntısız evine çıkar
Vaktinde sağlıkla kucağına alırsın inşallah ikizlerini
İnşallah canım, hepimiz sağlıkla kavuşalim yavrularimiza. Hala hastanedeyim bugüne kaldık leke kırmızı diye devam dedi dr. Yarına Allah Kerim. Senin nasıl gidiyor

İnşallah canım, hepimiz sağlıkla kavuşalim yavrularimiza. Hala hastanedeyim bugüne kaldık leke kırmızı diye devam dedi dr. Yarına Allah Kerim. Senin nasıl gidiyor
Amin canım inşallah inşallah
Kontrol altında olman iyi olur canım Allahın izniyle lekende biter biran önce inşallah
Bugünümüze çok şükür canım mantar dışında bir şikayetim yok

Kızlar bizde son durum şu. Suyum geldiği için en geç 24 saat içinde doğum yapacağım. Ciğer geliştiricinin etki etmesini bekliyorlar. Açıklığım 3 cm. Doğumdan sonra haber veririm size dualarınıza ihtiyacım var.
Canım sabırsızlıkla senden gelecek güzel haberleri bekliyoruz
Rabbim senin ve minik kızının yardımcısı olsun
Bol bool sütün olsun şifa olsun kızına

Canım sabırsızlıkla senden gelecek güzel haberleri bekliyoruz
Rabbim senin ve minik kızının yardımcısı olsun
Bol bool sütün olsun şifa olsun kızına
Bende girip girip bakıyorum aklımda hep. ruhum_mavi ruhum_mavi inşallah iyisinizdir:dua:

Amin canım inşallah inşallah
Kontrol altında olman iyi olur canım Allahın izniyle lekende biter biran önce inşallah
Bugünümüze çok şükür canım mantar dışında bir şikayetim yok
İnşallah canım. Mantar enfeksiyon çok sık oluyormuş gebelikte bol su tüketmeye çalış. Benimde hastaneye ilk yatisımda enfeksiyon çıkmıştı antibiyotik verdiler damardan şimdi iyi sanırım. İdrar tetkiki yapıldı sorun var demediler. Sağlıkla kavuşalim miniklere de artık onlarin yemesi içmesini sıkıntı edelim inşallah

Çok heyecanlı bir bekleyiş
Rabbim bizlerede sağ salim göstersin o günleri
Canım sen nasılsın
Leken her gün mü geliyor ara ara mı geliyor
Ara ara geliyor canım iğne yapılıyor haftada bir. Hergün progestan alıyorum ayrıca. Benim de erken doğum riski var. Allah yardımcımız olsun inşallah canım

Ara ara geliyor canım iğne yapılıyor haftada bir. Hergün progestan alıyorum ayrıca. Benim de erken doğum riski var. Allah yardımcımız olsun inşallah canım
Bende her hafta devam edeceğim bu gidişle proluton iğneye. Rabbim büyük inşallah bugüne kadar getirdi bizleri sağlıkla da kavuşturacak ben inanıyorum kuzum.

ruhum_mavi ruhum_mavi yi de merak ettim inşallah kötü bir şey yoktur. Güzel haberlerini duysakta rahatlasak.

İnşallah canım. Mantar enfeksiyon çok sık oluyormuş gebelikte bol su tüketmeye çalış. Benimde hastaneye ilk yatisımda enfeksiyon çıkmıştı antibiyotik verdiler damardan şimdi iyi sanırım. İdrar tetkiki yapıldı sorun var demediler. Sağlıkla kavuşalim miniklere de artık onlarin yemesi içmesini sıkıntı edelim inşallah
Aslında banada iğne falan verse doktor iyi olcak mantar için
16.haftada tek kullanımlık fitil kullandım fayda etmedi
Ara ara yine geliyor yeşil sarı akıntı
Amin canım inşallah inşallah sağ salim gelsinler
Allahtan hergün değil canım korkma Allahın izniyle sağ salim gününde kavuşacaksın bebeğine
Başından beri içime doğan hep o yönde
Amin inşallah canım cümle kulunun yardımcısı olsun

Kızlar benim 4 genimde bozukluk var kan sulandırıcı kullanıyorum
Hergün aynı saatte olması gerek
Dün uyumuş kalmışım alarm çalmış uyku sersemi kapatıp tekrar uyumuşum
Normalde hergün 20.45de olmam gerekiyor
23.15de yaptım bir sorun olur mu çok korktum :KK43:
Şükür bebeğimin hareketlerini dün gecede bugünde hissediyorum

Kızlar benim 4 genimde bozukluk var kan sulandırıcı kullanıyorum
Hergün aynı saatte olması gerek
Dün uyumuş kalmışım alarm çalmış uyku sersemi kapatıp tekrar uyumuşum
Normalde hergün 20.45de olmam gerekiyor
23.15de yaptım bir sorun olur mu çok korktum :KK43:
Şükür bebeğimin hareketlerini dün gecede bugünde hissediyorum
Bir şey olmaz o kadar zamandan canım zaten kan sulandırıcı iğneler hemen etkisi geçmiyor ameliyat yapamıyorlar mesela alan kişiye belli süre geçmesi için bekliyorlar. Sen gönlünü ferah tut

Bir şey olmaz o kadar zamandan canım zaten kan sulandırıcı iğneler hemen etkisi geçmiyor ameliyat yapamıyorlar mesela alan kişiye belli süre geçmesi için bekliyorlar. Sen gönlünü ferah tut
İnşallah canım çok korktum bu durumdan
Allaha emanet bebeklerimiz
Resmen rüyamda gördüm aklım başıma geldi yataktan nasıl fırladım hala düşündükçe bi tuhaf oluyorum

X