2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bende her hafta devam edeceğim bu gidişle proluton iğneye. Rabbim büyük inşallah bugüne kadar getirdi bizleri sağlıkla da kavuşturacak ben inanıyorum kuzum.

ruhum_mavi ruhum_mavi yi de merak ettim inşallah kötü bir şey yoktur. Güzel haberlerini duysakta rahatlasak.
İnşallah be canım inşallah. O kadar emek acı sabır.. Allah beterinden esirgesin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Bende hep devam edecekmişim. Kafama en çok takılan kan sulandırıcı iğneyi bırakmak zorunda kalmam. İnşallah bir zararı olmaz.

ruhum_mavi ruhum_mavi den iyi haber bekliyorum bende

Kızlar benim 4 genimde bozukluk var kan sulandırıcı kullanıyorum
Hergün aynı saatte olması gerek
Dün uyumuş kalmışım alarm çalmış uyku sersemi kapatıp tekrar uyumuşum
Normalde hergün 20.45de olmam gerekiyor
23.15de yaptım bir sorun olur mu çok korktum :KK43:
Şükür bebeğimin hareketlerini dün gecede bugünde hissediyorum
Hiç bir sorun olmaz kuzum. Çoğu dr aynı saatte yapmana gerek görmüyor bile. Merak etme hiç. Benimde tek gen heterozigot maalesef kanama yüzünden bıraktırdı iğneyi. Sürekli diken üstündeyim Allah yardım etsin

Hiç bir sorun olmaz kuzum. Çoğu dr aynı saatte yapmana gerek görmüyor bile. Merak etme hiç. Benimde tek gen heterozigot maalesef kanama yüzünden bıraktırdı iğneyi. Sürekli diken üstündeyim Allah yardım etsin
İnşallah kuzum bu zamana kadar hiç aksatmadığım için ve en büyük korkum bu olduğu için korktum
Allah korusun cümlemizin evladını
Şuan için en uygunu senin iğneyi bırakman canım
4 genimde bozukluk olduğu halde kimi doktor iğneye gerek yok bile dediler
O yüzden doktoruna güven Allaha emanet canım bebeklerimiz
Kanaman olmasa gün içinde 1 bardak suyun içine yarım limon sıkıp içmeni tavsiye ederdim ama kanaman oluyor canım daha kötüye sebep olurum bide Allah korusun

İnşallah kuzum bu zamana kadar hiç aksatmadığım için ve en büyük korkum bu olduğu için korktum
Allah korusun cümlemizin evladını
Şuan için en uygunu senin iğneyi bırakman canım
4 genimde bozukluk olduğu halde kimi doktor iğneye gerek yok bile dediler
O yüzden doktoruna güven Allaha emanet canım bebeklerimiz
Kanaman olmasa gün içinde 1 bardak suyun içine yarım limon sıkıp içmeni tavsiye ederdim ama kanaman oluyor canım daha kötüye sebep olurum bide Allah korusun
Onu okumuştum bende limonda işe yarıyormuş. Sürekli soru işareti işte. Zor elde edilen gebelikler her şey kafada büyüyor her an korku. Allah yardımcımız olsun. Allaha emanetiz canım arkadaşım

Kızlar benim 4 genimde bozukluk var kan sulandırıcı kullanıyorum
Hergün aynı saatte olması gerek
Dün uyumuş kalmışım alarm çalmış uyku sersemi kapatıp tekrar uyumuşum
Normalde hergün 20.45de olmam gerekiyor
23.15de yaptım bir sorun olur mu çok korktum :KK43:
Şükür bebeğimin hareketlerini dün gecede bugünde hissediyorum
Hiç bişi olmaz, rahat ol..

Bir arkadaş doğuma yakın ev taşımıştı kimse iş yaptırmamış ama bütün gün kapı açtım dışarı içeri giren çıkan çok oldu dedi. Dalga geçtik bugün dogurmayasin herkes çok yoruldu diye . O gece doğurdu :) kapıya git gel yürüyüş ten oldu herhalde
:))) ne zman isterse o zaman geliyorlar.yuruyus cok onemli artik son haftalarda .bende bugun avm de gezdim 2 saat:63: yatmak cok rahatti oysaki :KK48::KK48:
Yarinda artik ankaranin baglari tepeleri daglari esim kosturur beni :-):-)

:))) ne zman isterse o zaman geliyorlar.yuruyus cok onemli artik son haftalarda .bende bugun avm de gezdim 2 saat:63: yatmak cok rahatti oysaki :KK48::KK48:
Ankara'nın bağlarıni okuyunca bir an seni eşinle karşılıklı çiftetelli oynuyor gibi hayal ettim canim:halay:

Canım doğum yapmaya da halin kalsın malum biraz enerji lazım. Bir avazda inşallah sağlıkla gelecek.

Onu okumuştum bende limonda işe yarıyormuş. Sürekli soru işareti işte. Zor elde edilen gebelikler her şey kafada büyüyor her an korku. Allah yardımcımız olsun. Allaha emanetiz canım arkadaşım
Amin kuzum inşallah inşallah
Aynen canım şöyle saldım çayıra mevlam kayıra diyemiyoruz her zaman kötü yöne gidiyor düşüncelerimiz
Hiç bişi olmaz, rahat ol..
İnşallah birşey olmaz canım Allaha emanetler
Canım yürüyüş son aylarda önemli demişsin ya
Bu hafta kan akışı düzgün olsun diye 30dk-45dk arası yürüyüş yapıyorum
Bizler için sakıncalı mı o_O

Amin kuzum inşallah inşallah
Aynen canım şöyle saldım çayıra mevlam kayıra diyemiyoruz her zaman kötü yöne gidiyor düşüncelerimiz

İnşallah birşey olmaz canım Allaha emanetler

Canım yürüyüş son aylarda önemli demişsin ya
Bu hafta kan akışı düzgün olsun diye 30dk-45dk arası yürüyüş yapıyorum
Bizler için sakıncalı mı o_O
Erkek dogum riskin yoksa yap tabiki canim. Vucudun zinde kalir
Agrilarin olmaz..

Erkek dogum riskin yoksa yap tabiki canim. Vucudun zinde kalir
Agrilarin olmaz..
Allaha şükür şuanda yok canım ilerleyen aylarda nolur bilemem tabi :)
Kız dediğin doğru bak nerdeyse 1 haftadır bel ağrım yok gibi sen söyleyince fark ettim :KK48:

Kızlar Ankarada olanınız var mı
Bir arkadaşım için ayrıntılı için perinatolog arıyorum
Fiyatlar ve doktor hakkında bilgi almak istiyorum :)
Ben Etlik Zübeyde riskli gebelik bölümüne gittim istemeden haftası gelmiş ayrıntılı yapalım dediler 5 gün sonrasına gün verildi radyolog baktı iyi dedi her şey ücretsiz.
Kendi dr um Hacettepe de perinatolog ekstra ücret almıyor bildiğim kadarıyla ama dışardan randevu da zor alınıyor özgür özyüncü haftaya Perşembe olacak onda. Muayenesi 122 tl.

X