2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar yine hastanedeyim ben yatış yapıldı.
Öğleden sonra 2 gibi ani bir kanama başladı yine koştuk hastaneye, çok şükür rahim ağzı kapalı bebekler iyi. Kanama var takip edelim dediler yatırdılar. Azaldı ilk gelişine göre çok az yok gibi nerdeyse. Yarına tamamen geçer inşallah çıkarız.
Gecmis olsun canim hay allah insallah sifa versin rabbim minnoslarini sana bagislasin. Zamani gelince dogsunlar

Kızlar bugün su gibi bir akıntım vardı hastaneye geldim. 1-2 cm açılmam var. Şuan suyun yeterli ama azalabilir dediler. Ciğer geliştirici yaptılar. Yatış verdiler. Bebekte bir sıkıntı yok 2 haftada 440 gram almış 2.200 gr şuan. Ama çok küçük daha:KK43: inşallah açılmam artmaz ve doğum olmaz dua edin benim için.
Aaaa canım allah yardımcın olsun inşallah. Vaktinde gelsin bebisin sağlıkla

Of valla bu kanama hepimizi bitirdi. Allah hepimize güç versin. Dua edecez bol bol çok şükür azalmış bir daha bir damla bile gelmesin inşallah. Canım acaba senin de plesentayla ilgili bir durum olabilir mi ne dedi dr
Canim hala geliyor mu senden kanama yada leke

Merhaba arkadaşlar. Bugün transferimin dokuzuncu günü kasıklarım da aşırı ağrı var sağ göğüsümde şişkinlik ve acı var gün içerisinde iki defa leke geldi sizce bu neye işaret bilgilendirirseniz sevinirim
İlaçların etkisi olabilir göğüslerde kasıkta bunlar normal. Adet sancısı çekiyor olabilirsin zamanıdır muhtemel ilk birkaç ay bunlar gebelerde bile devam ediyor. Kahverengi leke ise çok sorun edilmez, progesteron içeren bir iğne oluyor olmalısın. Direk şuna ya da buna işaret ediyor diyemeyiz zaten test yapılsa var ise çıkabilir su anda

Öğleden sonra 2 gibi ani bir kanama başladı yine koştuk hastaneye, çok şükür rahim ağzı kapalı bebekler iyi. Kanama var takip edelim dediler yatırdılar. Azaldı ilk gelişine göre çok az yok gibi nerdeyse. Yarına tamamen geçer inşalah çıkarız.
Çok geçmiş olsun çabucak atlatırsınız insallah

Kızlar bugün su gibi bir akıntım vardı hastaneye geldim. 1-2 cm açılmam var. Şuan suyun yeterli ama azalabilir dediler. Ciğer geliştirici yaptılar. Yatış verdiler. Bebekte bir sıkıntı yok 2 haftada 440 gram almış 2.200 gr şuan. Ama çok küçük daha:KK43: inşallah açılmam artmaz ve doğum olmaz dua edin benim için.
Cnm geçmiş olsun.bunuda atlatacaksin bebisin zamanında gelir inşallah. Kendini üzme bebişini de . Dua edicem kuzum sana. Allah yardimcin olsun.

Gecmis olsun canim hay allah insallah sifa versin rabbim minnoslarini sana bagislasin. Zamani gelince dogsunlar
Sağol canım Allah razı olsun. Senin doğurmani beklerken bizler hastaneye düştük. İnşallah zamanında doğar bütün bebeklerimiz
Çok geçmiş olsun çabucak atlatırsınız insallah
Sağol canım inşallah çabucak geçer iyi hissediyorum çok şükür.

Öğleden sonra 2 gibi ani bir kanama başladı yine koştuk hastaneye, çok şükür rahim ağzı kapalı bebekler iyi. Kanama var takip edelim dediler yatırdılar. Azaldı ilk gelişine göre çok az yok gibi nerdeyse. Yarına tamamen geçer inşallah çıkarız.
Cnm geçmiş olsun. İyi olmana sevindim daha da iyi olacaksın inşallah sende bebisler de. Kendine dikkat et . Bizi habersiz birakma. Allah a emanet inşallah. Hepimiz yavrularimiza zamanında sağlıkla Kavusuruz:KK200:

Cnm geçmiş olsun. İyi olmana sevindim daha da iyi olacaksın inşallah sende bebisler de. Kendine dikkat et . Bizi habersiz birakma. Allah a emanet inşallah. Hepimiz yavrularimiza zamanında sağlıkla Kavusuruz:KK200:
Sagol canım Allah razı olsun, iyi olacağız inşallah. Hepimiz iyi olalım birimize bir şey olsa hepimiz sıkıntıya dusuyoruz.
İnşallah hepimiz sağlıkla zamanında evlatlarımıza kavuşalim.

Ay canim benim cok gecmis olsun Allah sifa vrsin ucunuze birden mubarek cuma gecesi insallah yarina dahada iyi olursunuz.

Ay canim benim cok gecmis olsun Allah sifa vrsin ucunuze birden mubarek cuma gecesi insallah yarina dahada iyi olursunuz.
Sağol canım benim Allah razı olsun. Amin inşallah hepimize şifa versin Rabbim.
Bol bol dua edeceğiz başka caremiz yok.

Iyi aksamlar bayanlar size sorum benim kocamda azosprem sorunu var varikosel ameliyati onerdi doktor. Aranizda bu ameliyatı yaptiran var mi sonuc ne oldu

Sağol canım benim Allah razı olsun. Amin inşallah hepimize şifa versin Rabbim.
Bol bol dua edeceğiz başka caremiz yok.
Evet canim oyle Rabbim bilir hayirlisini benimde bugun asiri belim kasigim agriyor belim kopcak sanki. Cumartesiye az kaldi bende cok heyecanliyim. Bugun serum takildi smolipid diye 3 bucuk saat surdu :bicak: bu agri ilaclardanmi ya omcekind oluyormuydu unuttum valla ne kdr stresliyiz Allah hepimzie yardim etsin bu tedavi insani ck yipratiyor panik atak oldum arti:KK42:

Evet canim oyle Rabbim bilir hayirlisini benimde bugun asiri belim kasigim agriyor belim kopcak sanki. Cumartesiye az kaldi bende cok heyecanliyim. Bugun serum takildi smolipid diye 3 bucuk saat surdu :bicak: bu agri ilaclardanmi ya omcekind oluyormuydu unuttum valla ne kdr stresliyiz Allah hepimzie yardim etsin bu tedavi insani ck yipratiyor panik atak oldum arti:KK42:
Panik atak falan yok gitme o işlere yoksa gebelikte daha kötü oluyor her şey.
İlaçlardan olabilir adet tarihi yaklaşıyor ondan olabilir kim bilir nedir çok desme yokmuş gibi davran. Pozitif olmaya çalış, bu süreçte en çok ise yarar şey bu bunu anladım.

Panik atak falan yok gitme o işlere yoksa gebelikte daha kötü oluyor her şey.
İlaçlardan olabilir adet tarihi yaklaşıyor ondan olabilir kim bilir nedir çok desme yokmuş gibi davran. Pozitif olmaya çalış, bu süreçte en çok ise yarar şey bu bunu anladım.
Artik hayirlisi olsun canim takdir Allahin Rabbim hayirlisini versi insallah her zaman oyle dua ediyorum.

İlaçların etkisi olabilir göğüslerde kasıkta bunlar normal. Adet sancısı çekiyor olabilirsin zamanıdır muhtemel ilk birkaç ay bunlar gebelerde bile devam ediyor. Kahverengi leke ise çok sorun edilmez, progesteron içeren bir iğne oluyor olmalısın. Direk şuna ya da buna işaret ediyor diyemeyiz zaten test yapılsa var ise çıkabilir su anda
İnşallah güzel şeylere işarettir. Çok teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun canım inşallah tamamen biter kanama en kısa zamanda ben de korkuyorum hep tekrarlar mı diye allah yardımcımız olsun

X