2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Çok geçmiş olsun canım inşallah tamamen biter kanama en kısa zamanda ben de korkuyorum hep tekrarlar mı diye allah yardımcımız olsun
Sağol canım Allah razı olsun, her zaman risk var çok düşünmemek lazım. Olmaz inşallah hiçbirimize.
Kızlar bizde son durum şu. Suyum geldiği için en geç 24 saat içinde doğum yapacağım. Ciğer geliştiricinin etki etmesini bekliyorlar. Açıklığım 3 cm. Doğumdan sonra haber veririm size dualarınıza ihtiyacım var.
Canım çok şükür yine iyi büyüdü bebişin çok şükür bugüne inşallah sağlıkla doğacak. Hiç içini daraltma erken diye Rabbim hayırlı zamanı böyle vermiş daha uzun kalsa belki başka sıkıntılar olacaktı bir de öyle düşün. Hayırlısı ile sağlıkla gelsin minik prenses.

Kızlar yine hastanedeyim ben yatış yapıldı.
Öğleden sonra 2 gibi ani bir kanama başladı yine koştuk hastaneye, çok şükür rahim ağzı kapalı bebekler iyi. Kanama var takip edelim dediler yatırdılar. Azaldı ilk gelişine göre çok az yok gibi nerdeyse. Yarına tamamen geçer inşallah çıkarız.
Canım benim çok geçmiş olsun inşallah hemen biter çıkarsın hastaneden bebislerini de seni de rabbim korusun

Kızlar bugün su gibi bir akıntım vardı hastaneye geldim. 1-2 cm açılmam var. Şuan suyun yeterli ama azalabilir dediler. Ciğer geliştirici yaptılar. Yatış verdiler. Bebekte bir sıkıntı yok 2 haftada 440 gram almış 2.200 gr şuan. Ama çok küçük daha:KK43: inşallah açılmam artmaz ve doğum olmaz dua edin benim için.
Canım geçmiş olsun inşallah açılma daha fazla olmaz rabbim yardımcın olsun

Kızlar bizde son durum şu. Suyum geldiği için en geç 24 saat içinde doğum yapacağım. Ciğer geliştiricinin etki etmesini bekliyorlar. Açıklığım 3 cm. Doğumdan sonra haber veririm size dualarınıza ihtiyacım var.
Canım Allah hayirli saglikli dogumlar yapmak nasip etsin Allahim saglikla kucaginiza aldirsn insallah canim benim. Bebis geliyor şükür dualarimiz seninle canim :KK200:

Günaydın kızlar, hava soğuk çıkmaz kolay kolay o bebekler zorla almadıkça :anneadayı:
Azıcık parmağını uzatıp bakmışlardir disarının havasına :KK51:

Maşallah hepinize iyi olmanıza sevindim. Gece uyuyabilyor musunuz, benim şimdi bile sıkıntılı uyku durumum nolcak halimiz.

İnan o haftalarda yine şükür uyku varmış son bir haftadır uyumak zor yatakta dönmek

Arkadaşlar bugün 7 haftalik hamileyim dün biraz kanamam oldu.kalp atışı için doktora gittik o kadar umitsizdimki kanamadan dolayı. Önceden de düşük yapmıştım. Bir anda kalp atışını duyunca nasıl ağlamaya başladım anlatamam size. Böyle bu his yok hayatta.Allah hepinize nasip etsin sağlıcakla. Dualarim hepinizls Doktor dinlenmemi söyledi yemek bile yapmıyorum evde.bir hafta böyle gececek

Canım o yaşadığıni iki kere yaşadım bu gebelikte iki kere kanama gitti bebek derken o muhteşem kalp atışı sesi ve bende düygu boşalması rabbim sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin inşallah

Kızlar bugün su gibi bir akıntım vardı hastaneye geldim. 1-2 cm açılmam var. Şuan suyun yeterli ama azalabilir dediler. Ciğer geliştirici yaptılar. Yatış verdiler. Bebekte bir sıkıntı yok 2 haftada 440 gram almış 2.200 gr şuan. Ama çok küçük daha:KK43: inşallah açılmam artmaz ve doğum olmaz dua edin benim için.
Canım tehlikeli dönemi geçtin sağlıkla kavuşun inşallah mesleğine Korbaykus Korbaykus ve tugken tugken i beklerken senin melek atak yaptı korkma Allah'ın izniyle güzel haberlerini alacagiz

Öğleden sonra 2 gibi ani bir kanama başladı yine koştuk hastaneye, çok şükür rahim ağzı kapalı bebekler iyi. Kanama var takip edelim dediler yatırdılar. Azaldı ilk gelişine göre çok az yok gibi nerdeyse. Yarına tamamen geçer inşallah çıkarız.
Çok geçmiş olsun canım sağlıkla bunuda atlatin inşallah

Merhaba arkadaşlar. Bugün transferimin dokuzuncu günü kasıklarım da aşırı ağrı var sağ göğüsümde şişkinlik ve acı var gün içerisinde iki defa leke geldi sizce bu neye işaret bilgilendirirseniz sevinirim
Canım hayırlısı ile meleğin geliyor inşallah test yaparsınız çıkar gebe olup olmadığıniz

Çok geçmiş olsun

Merhaba arkadaşlar. Bugün transferimin dokuzuncu günü kasıklarım da aşırı ağrı var sağ göğüsümde şişkinlik ve acı var gün içerisinde iki defa leke geldi sizce bu neye işaret bilgilendirirseniz sevinirim
Bebek tutunduğu için leke gelmiş olabilir yani bu durum herkese göre değişiyor biz iyi düşünelim❤️ İnşallah güzel bir hamileliğin belirtilerini yaşıyorsunuz arkadaşım

hastanede olanlara,sancısı kanaması olan arkadaşların Allah yardımcısı olsun inşallah tez zamanda anneler ve bebişler sağlıcakla bu sıkıntılardan kurtulur❤️ Doğuma hazırlanan arkadaşlarında Allah yardımcısı olsun, rabbim bizede o günleri yaşatsın, sağlıklı bir şekilde kuzularımızı kucağımıza alırız inşallah❤️Amin

Günaydın kızlar. Daha dün gibi hatırlıyorum şu gün transfer olcam, yok 2 gun oldu , yok tutmadı galiba , yok yok tuttu, sonuç pozitif ,kese, kalp atışı diye yazdıklarımi... zaman ne çabuk geçmiş. Rabbim şu güzel cuma gününde isteyen herkese nasip etsin insallah bize de sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin...

Canımm inşallah sağlıkla gelecek güzel kızın haberini bekliyorum. Dualarımdasın:dua::KK200:

Günaydın kızlar. Daha dün gibi hatırlıyorum şu gün transfer olcam, yok 2 gun oldu , yok tutmadı galiba , yok yok tuttu, sonuç pozitif ,kese, kalp atışı diye yazdıklarımi... zaman ne çabuk geçmiş. Rabbim şu güzel cuma gününde isteyen herkese nasip etsin insallah bize de sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin...
Maşallah canım zaman geçti gitti her şey yolunda sağlıkla da kucağına alacaksın ikinci prensesi inşallah. Dualarımdasın. Allah hepimizin yardımcısı olsun hayırlı cumalar..

X