2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bazen acliktan ama genelde wc için kalkıyorum hep bölük pörçük. Ama maşallah çok derin uyuyorum eşim de sağolsun ablamiz uyanirsa ilgileniyor. Sen nasılsa çok uykusuz kalacaksın diyor

Kızlar bugün su gibi bir akıntım vardı hastaneye geldim. 1-2 cm açılmam var. Şuan suyun yeterli ama azalabilir dediler. Ciğer geliştirici yaptılar. Yatış verdiler. Bebekte bir sıkıntı yok 2 haftada 440 gram almış 2.200 gr şuan. Ama çok küçük daha inşallah açılmam artmaz ve doğum olmaz dua edin benim için.

Canım benim geçmiş olsun allah yardim etsin. Bebeğinin haftası kilosu gayet güzel. Diğer yandan ciğer geliştirici iğne olmasida mükemmel birşey. Bunları düşün stres yapma.Bir kaç kiside daha duydum sızıntı şeklinde suyun geldiği ama sonradan kendiliğinden durdugunu. Ayrıca daha da çok açılması olan bile ayılarca o halde geç doğum yaptığını
Oyuzden stres etme. Allah şifa versin. Dinlen canım.suyunu ihmal etme
Gelişmeleri yaz

Canım çok geçmiş olsun
Allah miniğinin ve senin yardımcın olsun
Hafta olarak uygun korkma Allahın izniyle birşey olmaz inşallah
Kilosununda maşallahı var
Ciğer geliştirici çok önemli canım tedbiri almışlar

Kızlar yine hastanedeyim ben yatış yapıldı.
Öğleden sonra 2 gibi ani bir kanama başladı yine koştuk hastaneye, çok şükür rahim ağzı kapalı bebekler iyi. Kanama var takip edelim dediler yatırdılar. Azaldı ilk gelişine göre çok az yok gibi nerdeyse. Yarına tamamen geçer inşallah çıkarız.

Geçmiş olsun canım, dinlemeni istiyor bebeğin öyle düşün inşallah sorunsuz daha büyüyecek ama çok şükür su anda bile çok iyi kilosu haaftsı. O haftaya kadar gelmek mucize gibi geliyor bana. Bende hastanedeyim. Kanama oldu bugün iyiyiz ama çok şükür.

Allah yardımcın olsun kuzum hep duamdasın

Merhaba arkadaşlar. Bugün transferimin dokuzuncu günü kasıklarım da aşırı ağrı var sağ göğüsümde şişkinlik ve acı var gün içerisinde iki defa leke geldi sizce bu neye işaret bilgilendirirseniz sevinirim

Of valla bu kanama hepimizi bitirdi. Allah hepimize güç versin. Dua edecez bol bol çok şükür azalmış bir daha bir damla bile gelmesin inşallah. Canım acaba senin de plesentayla ilgili bir durum olabilir mi ne dedi dr

Of valla bu kanama hepimizi bitirdi. Allah hepimize güç versin. Dua edecez bol bol çok şükür azalmış bir daha bir damla bile gelmesin inşallah. Canım acaba senin de plesentayla ilgili bir durum olabilir mi ne dedi dr
Allah razı olsun canım benim amin. Plasentayla ilgili bir sorun yok biri sağda biri solda yerleşik devlet Hastanesi'nde ayrıntılı yapıldığında da dr bir sorun yok demişti. Bebeklerden biri haftasıyla tam uyumlu diğeri çok az geriden geliyor ama iyiler hep böyleydi.
Dr serviks kapalı sorun görünmüyor ama taze kan gelisi var dedi çok azalmıştı geldiğimde. Kistten şüphe edildi bakıldı sorun yok. İyi genel olarak ama takip edelim duruma göre çıkaralım dedi.

Çok geçmiş olsun. O halde şükür ki korkulacak bir durum yokmuş. Bol bol dinlenmeye devam. Bizlerin hamileliği böyle geçiyor işte sabredeceğiz Allah yardım etsin

Çok geçmiş olsun. O halde şükür ki korkulacak bir durum yokmuş. Bol bol dinlenmeye devam. Bizlerin hamileliği böyle geçiyor işte sabredeceğiz Allah yardım etsin
Evet canım bol bol dinlenmeye devam şükür ki artık bebeklerimiz hareket ediyor biraz daha içimiz rahat ilk zamanlara göre.
Sen nasılsın kanama durdu inşallah artık. Benimde ara ara gelecek herhalde en son 15. Haftada olmuştu galiba.

Ara ara lekelenme var. Benim durum baya riskliymiş bir anda ani yoğun kanama gelebilir gece uyurken farkında olmazsın çok dikkat et dedi dr. Kendimi hazırladım her duruma. Bakalım hakımızda hayırlısı. Duşta fazla kalma ve ılık su ile yıkan. Ayaklarını uzat dinlen

Çok geçmiş olsun canım, bebişler iyiymiş Allah'ın izniyle gerisi atlatilir. İkiz gebelik olağan durumlar sen daha iyi biliyorsun. Çok şükür hastaneye gidebiliyorsun hemen köylerde şehir merkezinden uzak yerlerde yaşayan kadınları düşün çok zor. Biz halimize vaktimize şükredelim Allah herkesin yardımcısı olsun. Senin bebişlerde tam vaktinde anne babasının kucağında olsunlar insallah

Canım çok geçmiş olsun
Bebeklerin iyiymiş çok şükür
Allah korusun canım seni ve bebeklerini
İkiz oldukları için oluyor galiba canım ara kanamaların
Doktorlar ne diyolar

Sık sık lavabo için kalkiyorsundur canım kontrol edersin zaten body uzun uyku yok her şekilde bir şey için uyanıyoruz. Emsan kendini yorma şunu da yerden aldım deme yatacaksin yapacak bir şey yok. Ben başından beri yatıyorum zaten esim ilgileniyor diye. Ilık su hızlı duş bende genelde öyle yapıyorum. Namazı bile oturarak kılıyorum korkudan. Öğle namazını kıldım kalktım üç beş adım attım tuvalete gidiyordum kapısından girerken bir sıcaklık hissettim öyle başladı. Olacak olana çare yok Rabbim şifa versin hepimize canım benim.

Allah razı olsun canım evet iyiler çok şükür. Neden direk su demiyorlar zaten önemli şeyler kontrol ediliyor onlarda sıkıntı yoksa takip ediyor dr lar.
Canım çok geçmiş olsun
Bebeklerin iyiymiş çok şükür
Allah korusun canım seni ve bebeklerini
İkiz oldukları için oluyor galiba canım ara kanamaların
Doktorlar ne diyolar
Allah razı olsun canım, ikiz zorluğu mu başka bir şey mi bilemiyorum artık bugünümuze çok şükür diyoruz. Dr lar direk bir şey demiyorlar bebekler iyi ise rahim ağzı kapalı üst takip yapıyorlar genelde. Kendi doktorum da baktı iyi görünüyor takip edelim dedi. Zaten azalmış kanama iyi dedi.

Merhaba arkadaşlar. Bugün transferimin dokuzuncu günü kasıklarım da aşırı ağrı var sağ göğüsümde şişkinlik ve acı var gün içerisinde iki defa leke geldi sizce bu neye işaret bilgilendirirseniz sevinirim

Çok geçmiş olsun, sağlıkla zamanında kucağına al inşallah canım.

Çok geçmiş olsun canım, bir an önce dursun kanaman inşallah, Arada buraya da yaz, iyi haberler olsun inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…