2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

cok sagol cnm

Kızlar transferin 8.günündeyim sanırım adet oldum çok üzgünüm akşam olduğu için dr umuda arayamıyorum napıcam bilmiyorum
Kanamami var belli olmaz canim gecen bizim merkezde tedavi goren bir kadinada aynisi olmus fakat hamile. Adet kanamasindan bile daha cok kanama olmus dusuk igmesi vurulmus fln test gnu geldiginde hamileydi. Doktorunu ara aksam olsn nolcak cevaplar yani bn gece gunduz yaziyrm doktora

Günaydın canım. Ufak tefek kramplar dışında iyiyim. Dinlenmeye çalışıyorum artık. Sen nasılsın
az kaldı senin de kuzum çok heyecanlı ben de iyi sayılırım reflü, kaburga ağrısı gibi rutin şeyler dışında bir sıkıntım yok. Bizim de yarın kontrolümüz. Bakalım sezeryan için gün verecek mi.

Kontroller çok heyecanlı. Benim kontroller bitti artık pazartesi inşallah alacağım

Günaydın kızlar, hava soğuk çıkmaz kolay kolay o bebekler zorla almadıkça
Azıcık parmağını uzatıp bakmışlardir disarının havasına

Maşallah hepinize iyi olmanıza sevindim. Gece uyuyabilyor musunuz, benim şimdi bile sıkıntılı uyku durumum nolcak halimiz.

Günaydın kızlar, bol tekmeli kıpırdanmalı, az gazlı ağrılı, doğum bekleyenlere de sorunsuz, çarçabuk doğumlar dilerim.

Benim gece uykular biraz ağrılı oluyor, hep uyanıyorum dönmek için. Bazen de uyanınca ya koca horluyor, ya da sanki 14 saat uyumuşum gibi uykumu almış oluyorum. Bugün 4 buçuktan 7 buçuğa kadar uyanıktım. Sonra 10 a kadar uyudum...

Arkadaşlar bugün 7 haftalik hamileyim dün biraz kanamam oldu.kalp atışı için doktora gittik o kadar umitsizdimki kanamadan dolayı. Önceden de düşük yapmıştım. Bir anda kalp atışını duyunca nasıl ağlamaya başladım anlatamam size. Böyle bu his yok hayatta.Allah hepinize nasip etsin sağlıcakla. Dualarim hepinizls Doktor dinlenmemi söyledi yemek bile yapmıyorum evde.bir hafta böyle gececek

Sirtim ağrıyor dönerken karnım sancıyor Habire dön dur ki normalde yan yatmak kabus sevmiyorum kulağım ağrıyor yan yatınca niyeyse ona bile uyanıyorum. Gececek diyorum karnımı seviyorum yatıyorum tekrar. Rabbim kolaylık versin hepimize.
Dinlenmek önemli boşver ev işini falan, çoğumuzun başına geldi geçecektir inşallah stres yapma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…