2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ilk transferim basarisiz oldu. Dondurulmus embriyolarimla 2. Transfere ok vermesini bekliyorum doktorumun. Simdi adet oldum. Persembe kontrolum var. Doktorum bu ay bekleyelim dedi ama bakalim persembe ne diyecek. Bekleyis cok sinir bozucu. Insallah bu sefer basarili olur. Allah herkese hayirlisiyla nasip etsin insallah.

Günaydın kızlar, bugun transfer sonrasi 4. Gunum; yalniz inanilmaz bir regl agrim var. Bir de sol tarafimda kucuk bir cikolata kistim vardi, o bolgede de mutemadiyen bir sizlama ve batma hissi var, araliklarla da degil neredeyse surekli Dozu azalip artiyor. Acaba ilaclar kistleri buyutup agritiyor mu, hic boyle bisi yasadiniz mi?

Gunaydn canim ilk tedavimde kasik bel ve surekli sol kasik agrisi batmasi yasadim igne sizisi gibi hic gecmiyordu ilaclar yapiyordur yada bebisin sana tutunmaya calisiyordur insallahhhhhhhhhhhh Allah buyukdur.

tugken canım mutlu sona az kaldı Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah doğuma girerken beni dualarında unutmazsan çok mutlu olurum sağlıkla doğsun inşallah minnoş
allah razi olsun amin. unuturmuyum xanim rabbim saglikli hamillleik nasip edip 9 ay sonrada kucagina nasip etsin.

Canım sol tarafimda 4 cm kist var onceleri çikolata kisti dedi doktorlar şu an dermoit diyorlar. Benimde transferden sonra çok regl ağrım oldu. Çok şükür pozitif oldu , kistin akıbetini de bilmiyorum ama büyüme yapsa söylerdi doktor en son bebek ten göremedi. Kafana takma yani onu

Bu arada doktorum ile konustum, cikolata kistini bir sivilce gibi dusunun, tedavi boyunca ozellikle ostrojen ve progesteron iceren ilaclar sebebi ile bu sivilcenin etrafindaki kirmizi alanlar hassaslasir, ama kist buyumez dedi. Bu agrinin sebebi de odur dedi. Zaten 13 mm imis kistim, Parol ile kontrol edilebilecek bir agriysa, ates yoksa, kotu kokulu bir akinti yoksa endise edilecek bir durum yok, dinlenmeniz yeterli kizlar, size de bilgi vereyim istedim :)

kizlar ne yazdigini anlamadim ben anlayan varmi

Eklentiler

• 20181114_164727.jpg
    106,4 KB · Görüntüleme: 72
Kizlar kasik agrim var ilaclardan dolayimi sizce transfer cumartesi varmi oncesinde boyle bel ksik ahrisi ceken normalmi hemsire adet olursan transfer iptal ara dedi smdi kafama takildi agri. Olabilirmi dedim boyle yizde 1 de olsa soylememiz lazim dedi

İlaçlar olabilir ama bellide olmaz canım erken adet olduğun oluyormuydu benim düzensiz olduğu için her an şüphe edilebilir durumda idim. Çok kendini dinliyor olabilir misin, benim transfer öncesi bir hafta on gün hep ağrılı sancılı sıkıntılı idi zaten takılmamistim bir yığın ilaç aldığım için vücut siyirmis gibiydi. Oluruna bırak dinleme kendini. Yoksa her şey bir şeye işaret gibi gelir

4 gun geriden gidiyor o zamn bisey olurmu
Bir şey olmaz bunlar çok takılmaması gereken şeyler, mm cinsinden ölçüm yapılıyor yani doğru ölçüm yapılmamış bile olabilir her dr her usg de farklı ölçüyor. Sen normal gününe göre düşün. Büyüdükçe dahada açılabilir ara iki hafta kadar geride değilse dr lar pek sorun etmez diye biliyorum. Seninki daha çok küçük. Pozitif ol takılma bunlara bebeğini üzme.

Bende duzensizim ama aksine hep gec olurum erken olmam yani psikolijikde olabilir. Esimde hemen hemsire oyle dedi ya agrin olur diyor hayirlisi olsun insallah yarin smoflipid serum takilcak transferden once hakkimizda hayirlisi olur insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…