2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Çok geçmiş olsun canım inşallah tamamen biter kanama en kısa zamanda ben de korkuyorum hep tekrarlar mı diye allah yardımcımız olsun
Sağol canım Allah razı olsun, her zaman risk var çok düşünmemek lazım. Olmaz inşallah hiçbirimize.
Canım çok şükür yine iyi büyüdü bebişin çok şükür bugüne inşallah sağlıkla doğacak. Hiç içini daraltma erken diye Rabbim hayırlı zamanı böyle vermiş daha uzun kalsa belki başka sıkıntılar olacaktı bir de öyle düşün. Hayırlısı ile sağlıkla gelsin minik prenses.

Canım benim çok geçmiş olsun inşallah hemen biter çıkarsın hastaneden bebislerini de seni de rabbim korusun

Canım geçmiş olsun inşallah açılma daha fazla olmaz rabbim yardımcın olsun

Canım Allah hayirli saglikli dogumlar yapmak nasip etsin Allahim saglikla kucaginiza aldirsn insallah canim benim. Bebis geliyor şükür dualarimiz seninle canim

İnan o haftalarda yine şükür uyku varmış son bir haftadır uyumak zor yatakta dönmek

Canım o yaşadığıni iki kere yaşadım bu gebelikte iki kere kanama gitti bebek derken o muhteşem kalp atışı sesi ve bende düygu boşalması rabbim sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin inşallah

Canım tehlikeli dönemi geçtin sağlıkla kavuşun inşallah mesleğine Korbaykus ve tugken i beklerken senin melek atak yaptı korkma Allah'ın izniyle güzel haberlerini alacagiz

Çok geçmiş olsun canım sağlıkla bunuda atlatin inşallah

Canım hayırlısı ile meleğin geliyor inşallah test yaparsınız çıkar gebe olup olmadığıniz

Çok geçmiş olsun

Bebek tutunduğu için leke gelmiş olabilir yani bu durum herkese göre değişiyor biz iyi düşünelim İnşallah güzel bir hamileliğin belirtilerini yaşıyorsunuz arkadaşım

hastanede olanlara,sancısı kanaması olan arkadaşların Allah yardımcısı olsun inşallah tez zamanda anneler ve bebişler sağlıcakla bu sıkıntılardan kurtulur Doğuma hazırlanan arkadaşlarında Allah yardımcısı olsun, rabbim bizede o günleri yaşatsın, sağlıklı bir şekilde kuzularımızı kucağımıza alırız inşallahAmin

Günaydın kızlar. Daha dün gibi hatırlıyorum şu gün transfer olcam, yok 2 gun oldu , yok tutmadı galiba , yok yok tuttu, sonuç pozitif ,kese, kalp atışı diye yazdıklarımi... zaman ne çabuk geçmiş. Rabbim şu güzel cuma gününde isteyen herkese nasip etsin insallah bize de sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin...

Canımm inşallah sağlıkla gelecek güzel kızın haberini bekliyorum. Dualarımdasın

Maşallah canım zaman geçti gitti her şey yolunda sağlıkla da kucağına alacaksın ikinci prensesi inşallah. Dualarımdasın. Allah hepimizin yardımcısı olsun hayırlı cumalar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…