2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Akşam sana bakmak için girdim mesajını gördüm yazamadım ama çok sevindim canım artık rahat nefes al çok yıprandın bu süreçte maşallah kuzuya sağlıkla gelsin inşallah

Çok saol canım, valla kuş gibi hafifledim. İnternetten aldığım tulumları gelmişti, onlara bile keyifle bakamamıştım. Koltuğa serdim, sabahtan beri seyrediyorum.

Çok saol canım, valla kuş gibi hafifledim. İnternetten aldığım tulumları gelmişti, onlara bile keyifle bakamamıştım. Koltuğa serdim, sabahtan beri seyrediyorum.
canim benim cok tatliiiii. bende bazen aksamlari esime askim hadi oglumuzun kiyafetlerini dolaptan cikarip sevip tekrar yerlestirelim diyorum
artik kac kez demissem hiiii bisiy mi dedin uyumusum diyor bana duymamazliktan geliyor

canim benim cok tatliiiii. bende bazen aksamlari esime askim hadi oglumuzun kiyafetlerini dolaptan cikarip sevip tekrar yerlestirelim diyorum
artik kac kez demissem hiiii bisiy mi dedin uyumusum diyor bana duymamazliktan geliyor

Çok iyi fikirmiş örnek alabilirim Annemler alışverişlerde yardım edecek saolsunlar. Haftasonu İstanbula gidiyoruz yanlarına, hem hava değişikliği olsun, hem de arabasını, park yatağını ve odasını alıcam oradan. Dr u atlattık, ona çok heyecanlıyım şimdi.

canım benim artık doya doya bak satın al sağlıkla giydir evladına inşallah

ohh ne guzel canim
git gez dikkat et kendine siki giyin usutme
kapali ortamlardan uzak dur .
en guzel aylardasiniz hamillelikte :))
bu arada ben sanmistinizya dogum yaoan bir arkadasi altinda yorumunu gördüm fotona baktim egitimde gordum sanki seni ben:)) gec girdik salona haber veremedim burdan sana , boyunun masallahi var :))))

Sen de mi gelmiştin eğitime :) tüh keşke tanışsaydık. Sitah tayt, yeşilli siyahlı uzun gömlek vardı üzerimde. 1.70 im uzun sayılırım :)))
Tamam canım öyle yapıcam :) Zaten şu aralar en iyi alışveriş zamanı, biraz daha beklersem dolaşamıcam, hem belim çok ağrıyo hem de ben şimdiden nefes nefese kalıveriyorum...

keske canim evet gordum gibi resminden hatirladim. gec girdik salona herkes oturmustu coktan . yazamadim burdan egitim baslayinca da

Karnım tok gittim, altın vuruş olarak da gofretimi yedim. Midemiz var ve dolu şükürler olsun bugün 24+5 iz. 794 gr 32,5 cm olmuşuz.
Gözün aydın canım Rabbim bir daha korku yaşatmasın
Sağ salim evladını kucağına almayı ağlayınca o minicik mideyi sütünle doyurmayı nasip etsin

Geçmiş olsun arkadaşım. Allah sana güç versin bir daha yaşatmasın. En kısa sürede kavuşursun inşallah bebeğine

Geçmiş olsun arkadaşım. Allah sana güç versin bir daha yaşatmasın. En kısa sürede kavuşursun inşallah bebeğine
Allah razi olsun Canım Rabbim hickimseye yasatmasin bu Acıyı İnşallah İlk Ve Son kaybim olur Bir daha ayni Acıyı yasamam rabbim İsteyen Ve Bekleyen herkese nasip etsin İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…