2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

bende haberlerkötü miniğim 2 hafta önce terk etmiş beni 8 +5 te kalmış kalbi durmuş bana düşen sabır sabır sabır
Canım benim çok üzüldüm Rabbim sabir versin şifa versin sana ne kadar acı bir his bilirim 12 haftalık kaybetmiştim bende bebeğimi geçiyor ama acıtıyor kısmet değilmiş Rabbim tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. Vardır bir hayrı bunun da lakin biz bilemeyiz sağlıklı değildi demek ki. Rabbim sana eşine sağlık versin siz varsaniz yeniden olur.

bende haberlerkötü miniğim 2 hafta önce terk etmiş beni 8 +5 te kalmış kalbi durmuş bana düşen sabır sabır sabır
Çok üzüldüm canım benim. Rabbim sabır versin vakti saati gelmemiş demek ki. Bundan sonrası için rabbim sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

inan okurken boğazım düğümlendi rabbim sana ve eşine sabır versin
yeniden sağlıkla nasip etsin inşallah
benimde iki kaybım var ama zaman herşeyin ilacı arkadaşım

Cnm cok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum. Ama lütfen kendini bırakma. Güçlü olmaya çalış. Rabbim sana en hayırlı zamanda sonuna kadar gideceğin bir gebelik, kucağına alacağın evlat nasip etsin inşallah.

cok guzel canim bunuda atlattin . saglikla gelsin minnos

Rabbim sana sabır versin arkadaşım, inşallah en kısa zamanda daha güzel bir hamilelik yaşarsın, sağlıklı ve hayırlı bir evlat sahibi olursun, her şey bir imtihan,inşallah çabucak atlatırsın cnm

Ne yazacam bilemedim sabır versin Rabbim. Çok fazla hayalkırıklığı ve kayıp yaşayayan arkadaşla tanıştım. Hepimiz çok acı çektik sınavlardan geçtik hala da bitmiyor..Allah sabredenlerin yanındadır bir gün mükafatını alacaksın bir gün bebeğine kavuşacaksın. Ne hikayeler gördük burda aslında hiç bir şey bitmedi. Şuanda nasıl kötü hissettiğini biliyorum bende yaşadım aynılarını. Zamanla geçecek..canım kuzum benim

Son düzenleme:
Yani ne kadar içtiniz bardak olarak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…