2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım Allah’ın mucizesi çok. Herseyde vardır bir hayır. Üzülme desekte üzüleceksin. Senin ne hissettiğini en iyi anlayanlardanım. Ben de 5 ay önce kaybettim ikizlerimi. Ertesi gün kürtaj oldum. Şoku atlattıktan sonra tekrar ne zaman tedaviye başlarım diye düşünmekten kendimi alamadım. Çok şükür şimdi test sonucumu bekliyorum. İnşallah hepimiz sabrımızın da emeğimizin de karşılığını alacaz. İsteyen herkesin yüzü gülecek inşallah. Kendini yıpratma, Allah sana ve eşine güç kuvvet sabır versin canım. İnan bana sana dua edicem bol bol

Amin insallah . Ben istanbuldayim.suleymaniye kadin dogum hastanesi var biliyormusun bilmiyorum ama oranin tup bebek bolumunde. Sen hangi ildesin
Ayyy canım bende orda yaptirdim şansa bak yaaa
Belkide karsılaşmışizdir bu ay cok gittim oraya
Şener bey cok iyi bi doktor ben özeldeki doktorlardan bile bukadar memnun kalmamıştım

amin cnm gercekten etkileniyoruz aklima o takildi simdi zamn gecmiyor bi muayene gunu gelse rahatlarim gorunce
Öyle bu süreç ki görünce rahatlıyor sun ama ordan çıkınca tekrar başlıyor be cnm. 4 gün sonra 7.aya giriyorum nasip olursa. Ama yinede hep aklımız bebeklerde. Çünkü zorlu yollardan geçtik herbirimiz. Rabbim bu yoldaki herkesin yavrusunu sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin. Yani demem o ki sanırım o güne kadar biz hep böyle tedirginlik yasiycaz o yüzden sende içini ferah tut. Elini karnına koy hergün ayet el kursu oku. Hepsi Rabbime emanet...

Ayyy canım bende orda yaptirdim şansa bak yaaa
Belkide karsılaşmışizdir bu ay cok gittim oraya
Şener bey cok iyi bi doktor ben özeldeki doktorlardan bile bukadar memnun kalmamıştım

Aa sansa bak :) yok karsilasmamisizdir cunku ben 8 aydir falan gimemistim. Dosyam acikti ama. Evet iyi ama cok ayrintiya takiliyor baya ugrastim tup bebek onayi icin :)

Aa sansa bak :) yok karsilasmamisizdir cunku ben 8 aydir falan gimemistim. Dosyam acikti ama. Evet iyi ama cok ayrintiya takiliyor baya ugrastim tup bebek onayi icin :)
Aynen orası öyle canım prsodur diye girmedigin doktor yapmadigin tahlil flim o,bu kalmıyor insallah sonunda seninde yüzün guler
Allah yardımcın olsun

Merhaba ben 05/11/2018 tarihinde transfer oldum ilk tüp bebek denemem belirti var mı ben hiçbir şey hissetmiyorum hangi belirtileri yaşadınız Yardımcı olabilir misiniz
Canım belirtiler kişiden kişiye değişiyor. Kimisi hicbirsey yaşamıyor . Benim sadece adet sancısı oldu mesela. Sen kendini dinleme kafa dağıtacak birşey ler bul test gününe kadar. Yorulma , dinlen inşallah sonuç pozitif olur

Dualarımız seninle, Rabbim mucizeler gönderiyor sana da tez vakitte inşallah mucizevi verecek buna inan canım. Siz yeter ki vazgeçmeyin olur inşallah daha sağlıklı daha hayırlısindan. Rabbim hepimize yardım etsin bu yolda her türlü zorluk çekiyoruz ve sadece Rabbime sığınıyoruz elimizden başka bir şey gelmiyor.

Çok üzüldüm, Allah sabır versin canım. İnşallah da en kısa zamanda bu üzüntüyü unutturacak tekrardan sevinç yaşatsın...

Teşekkürler canım elimde değil korkuyorum her an adet olacak öış gibiyim 14kasım test tarihim ancak 11 Kasım normal şartlarda adet olma günüm ilk olduğu için hiç anlayamadım

Teşekkürler canım elimde değil korkuyorum her an adet olacak öış gibiyim 14kasım test tarihim ancak 11 Kasım normal şartlarda adet olma günüm ilk olduğu için hiç anlayamadım
İlaçların etkisiyle de adetin gecikebilir. Tabi inşallah bebiş olduğu için gecikir canım. O korku ve endişe oluyor insan kendini negatife alıştırmaya çalışıyor . Yani pozitif olmazsa çok yikilmayayim diye . Allah inşallah emeklerinin karşılığıni versin bebiş tutunsun sıkı sıkı

Kızlar merhaba dun 4 tane 5. Gun embiriyom donduruldu sizce iyimi az mi
benim 6 folikulden sadece bi tane olgun yumurta çıktı onunda döllenip döllenmeyecegi belli değil dondurma yada secme sansim da yok benim seninki çok çok iyi yani canım sağlıkla sana tutunsunlar insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…