2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Mrb herkese birsey sormak istiyorum.bn devlette tup bebek yaptiricam yani adeti bekliyorum kan alicaklarmis esimden benden ondan sonra surec basliyor galiba. Sorum devlette ne kadara mal oluyor tup bebek fiyatlar hakkinda bilgi verirmisiniz . Tskler

:KK43::KK43:bende haberlerkötü miniğim 2 hafta önce terk etmiş beni 8 +5 te kalmış kalbi durmuş bana düşen sabır sabır sabır :KK43::KK43:
Canım ne desek boş sen uzuntunu yine yasa ama tekrar denemek için güç topla :KK43: Rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin sağlıklı bir gebelik. Sabah kötü hissediyorum demiştin çok etkilendim şimdi nasıl içine doğdu :KK43:

Mrb herkese birsey sormak istiyorum.bn devlette tup bebek yaptiricam yani adeti bekliyorum kan alicaklarmis esimden benden ondan sonra surec basliyor galiba. Sorum devlette ne kadara mal oluyor tup bebek fiyatlar hakkinda bilgi verirmisiniz . Tskler
Merhaba Allah hayırlı bir tedavi süreci nasip etsin. Devleti bilmiyorum özelde 10000₺ tuttu bizim

kizlar ben korktum simdi ya benim 8 haftam bende mide bulantisi gogus hassasiyeti yok 6 haftamda kalp atisini duydum haftaya muayenem kalp atisi durmamistir deme

kizlar ben korktum simdi ya benim 8 haftam bende mide bulantisi gogus hassasiyeti yok 6 haftamda kalp atisini duydum haftaya muayenem kalp atisi durmamistir deme
Kötü düşünme canım Allahın izni ile herşey yolundadır inş. Buradaki kötü haberleri okuyunca etkilenmişsindir bende çok etkilemiyorum ister istemez. Rabbim hakkımızda hayırlısınısını versin.

Kötü düşünme canım Allahın izni ile herşey yolundadır inş. Buradaki kötü haberleri okuyunca etkilenmişsindir bende çok etkilemiyorum ister istemez. Rabbim hakkımızda hayırlısınısını versin.
amin cnm gercekten etkileniyoruz aklima o takildi simdi zamn gecmiyor bi muayene gunu gelse rahatlarim gorunce

Allah bilir bunun hakkında kimse bilgi sahibi olamaz yani kalp atışı devam ediyor mu etmiyor mu bilemeyiz. Onun nasibinde yokmuş devam etmedi. Sende de olacak diye bir şey yok. Çok kafana takıyorsan dr a gidip kalp atışını duymak istediğini söyleyebilirsin.
Böyle bir yorumun yeri değil aslında arkadaşımızın yaşadığı ağır, sorduğun soru zamansız

Rabbim sana sabirlarin en buyugunu versin canin çok zor:KK43:

Canım benim çok üzüldüm Rabbim sabir versin şifa versin sana ne kadar acı bir his bilirim 12 haftalık kaybetmiştim bende bebeğimi geçiyor ama acıtıyor kısmet değilmiş Rabbim tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. Vardır bir hayrı bunun da lakin biz bilemeyiz sağlıklı değildi demek ki. Rabbim sana eşine sağlık versin siz varsaniz yeniden olur.

Canim cok uzuldum ya heleki icimd

Canim cok uzuldum ya heleki icimde kotu his var dedigini okudum dahada cok Allah sabrini versin insallah cok zor :KK42:

offf offff canimmm allah yardimcin olsun. cok uzuldum cok nedesem bilemedim. rabbimmsabir guc versin sana. cabucak toparlan insallah.

Çok üzüldüm canım benim. Rabbim sabır versin vakti saati gelmemiş demek ki. Bundan sonrası için rabbim sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Rabbim sabir versin canim cook uzuldum gercekten..

Allah sana sabır versin canım cok çok üzüldüm, tez zamanda Rabbim yerini doldursun inşallah

inan okurken boğazım düğümlendi rabbim sana ve eşine sabır versin
yeniden sağlıkla nasip etsin inşallah
benimde iki kaybım var ama zaman herşeyin ilacı arkadaşım

çok üzüldüm canım. Allah size uzun ömürler versin inşallah.

Cnm cok üzüldüm :cry:ne diyeceğimi bilemiyorum. Ama lütfen kendini bırakma. Güçlü olmaya çalış. Rabbim sana en hayırlı zamanda sonuna kadar gideceğin bir gebelik, kucağına alacağın evlat nasip etsin inşallah.

Rabbim sana sabır versin arkadaşım, inşallah en kısa zamanda daha güzel bir hamilelik yaşarsın, sağlıklı ve hayırlı bir evlat sahibi olursun, her şey bir imtihan,inşallah çabucak atlatırsın cnm

:olamaz: Ne yazacam bilemedim sabır versin Rabbim. Çok fazla hayalkırıklığı ve kayıp yaşayayan arkadaşla tanıştım. Hepimiz çok acı çektik sınavlardan geçtik hala da bitmiyor..Allah sabredenlerin yanındadır bir gün mükafatını alacaksın bir gün bebeğine kavuşacaksın. Ne hikayeler gördük burda aslında hiç bir şey bitmedi. Şuanda nasıl kötü hissettiğini biliyorum bende yaşadım aynılarını. Zamanla geçecek..canım kuzum benim

Canım ne desek boş sen uzuntunu yine yasa ama tekrar denemek için güç topla :KK43: Rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin sağlıklı bir gebelik. Sabah kötü hissediyorum demiştin çok etkilendim şimdi nasıl içine doğdu :KK43:

Çok üzgünüm. Allah sabır versin. Tez vakitte sağlıkla doldursun kucagini

Canım benim inan çok üzüldüm boğazım düğümlendi okurken rabbim sana ve eşine sabır versin inşallah tez zamanda yüzünü güldürsün yaradan
Rabbim hepinizden razı olsun hepiniz sağlıcakla kucaklayin inşallah Rabbim hepinize sonuna kadar gitmeyi nasip etsin bana da sabır versin tekrar denemek için güç kuvvet versin inşallah birgun bende kavusurum kuzuma bana sabır için dua edin nolur yarın transfer olduğum masaya bebeğimi canımı bırakıp çıkacağım imtihan devam ediyor :KK43::cry:

Merhaba ben 05/11/2018 tarihinde transfer oldum ilk tüp bebek denemem belirti var mı ben hiçbir şey hissetmiyorum hangi belirtileri yaşadınız

Merhaba ben 05/11/2018 tarihinde transfer oldum ilk tüp bebek denemem belirti var mı ben hiçbir şey hissetmiyorum hangi belirtileri yaşadınız Yardımcı olabilir misiniz

Allah bilir bunun hakkında kimse bilgi sahibi olamaz yani kalp atışı devam ediyor mu etmiyor mu bilemeyiz. Onun nasibinde yokmuş devam etmedi. Sende de olacak diye bir şey yok. Çok kafana takıyorsan dr a gidip kalp atışını duymak istediğini söyleyebilirsin.
Böyle bir yorumun yeri değil aslında arkadaşımızın yaşadığı ağır, sorduğun soru zamansız
cnm biliyorum yeri degil yasadigi cok zor rabbim bidaha yasatmasin tez zamanda hayirli evlat nasip etsin ona bende 6 sene bekledim simdi icimi korku sardi bi belirtim olmayinca bende sizlere soruyorum icimi rahatlatmak icin

Rabbim hepinizden razı olsun hepiniz sağlıcakla kucaklayin inşallah Rabbim hepinize sonuna kadar gitmeyi nasip etsin bana da sabır versin tekrar denemek için güç kuvvet versin inşallah birgun bende kavusurum kuzuma bana sabır için dua edin nolur yarın transfer olduğum masaya bebeğimi canımı bırakıp çıkacağım imtihan devam ediyor :KK43::cry:
Canım benim dualarım seninle rabbim yardımcın olsun seni okadar iyi anlıyorum ki yaşadım ve inan tekrar denemek için gücünü kuvvetini yeniden toplayacaksın Allah'ın izniyle kucağına alacaksın yavrunu rabbim her anında yanında olsun

Merhaba ben 05/11/2018 tarihinde transfer oldum ilk tüp bebek denemem belirti var mı ben hiçbir şey hissetmiyorum hangi belirtileri yaşadınız Yardımcı olabilir misiniz
Kasık ağrısı olabiliyor kiminde. Klasik adet belirtilerini yaşıyorsun bunun sebebi de adet dönemine yaklaşıyor olman. Aslında belirtiler gebelik ilerledikçe ortaya çıkıyor. Ondan öncesinde ki belirtiler yanıltıcı olabiliyor. Hiç bir ağrı sızı olmadan gebe kalan belirtisiz gebelik geçiren de çok kişi var. Tek gerçek bhcg kese ve kalp atışı..

Canım merhaba
Ben bu ay devlette yaptirdım sukürler olsunki tuttu

Hastaneye 750 lira verdim sadece ilaçlarimda raporlu olarak 500 lira tuttu baska bi ucret ödemedim

Geçen sene 2 kere ozelde yaptirdım negatif oldu
Devlette nasip oldu bana pozitifi görmek

Canım merhaba
Ben bu ay devlette yaptirdım sukürler olsunki tuttu

Hastaneye 750 lira verdim sadece ilaçlarimda raporlu olarak 500 lira tuttu baska bi ucret ödemedim

Geçen sene 2 kere ozelde yaptirdım negatif oldu
Devlette nasip oldu bana pozitifi görmek
Allah kucagina almayi nasip etsin insallah. Sevindim fazla tutmuyormus ozaman . Tesekkur cvp icin.

X