2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Normalde olmuyordu hep hamileyken son ayda oluyor ara ara tekrarlıyor. Krem vermişti doktor 3 günde geçiyor ama o 3 gun işkence. Insan totosunun kıymetini anlıyor valla
ben ilk oğlumda yaşadım onu operasyon olmak zorunda kaldım sağlık en büyük servet kesinlikle

tugken Korbaykus A anneveoglusu kızlar bende yok hemoroid ama bir arkadaşımın normal doğum esnasında ıkınmaktan olmuştu. Aylarca çekti. Çok da rahat bir doğum geçirdi ama hemoroid olacağımı bilsem sırf bu yüzden normal doğum yapmazdım diyor şimdi. tugken normal doğum yapmayı planlıyorsan bu konuyu da konuş mutlaka doktorunla canım. İnşallah tez zamanda hayırlısıyla geçer ağrılarımız, acılarımız.

İnşallah Rabbim o güzel günleri gösterisin.
Amin herkese nasip olsun bu güzel duygular.
seninki çarpı 2 bi
Herşeyi zirvede yaşıyorum huyum kurusun
Geçmiş olsun bende ohss olmuştum herkeste farklı seyrediyor benimkinin geçmesi aylar aldı hastanelik oldum birkaç gün ama geçti çok şükür. Bundan sonra da ara ara şişkinlik hissi olabilir sancı gibi şeyler olursa uzun süreli mutlaka hastaneye git organlara vurabilir ohss.

Yarin gidecem doktorumun yanına canim şuan cok iyiym bol bol su iç dedi birde coraspirin verdi int okuyorum da cok şiddetli agrilaa geciren var benim yumurta toplama günü oldu dün ve bugün itiym şükür hafif geçiriyorum galiba transert de iptal olacak galiba

geçmiş olsun canım, ben de transferden 1 gün önce ohss olmuştum. Çok ağrım vardı. Ama transferimi iptal etmedi doktor. Sadece 2 transfer yapacaktı ohss sebebiyle 1 transfer yaptı. Benim 2 hafta falan sürdü ağrılarım ve şişkinliğim. İnşallah senin hemen geçer.

Bakalım canım yarın ak kara belli olacak doktorumun yanına gidecem

Ohss garip bir sendrom devamı sofradan gelebilir. Opu günü ve takip eden birkaç gün Zor oturup kalktım çok sancimalar oldu. Test günü sancı ile acile gittim yani belli olmaz sen takip et belki hafif geçer. Kan sonucunda göre erteleyebilir dr kötü bir şey değil rahat olmazsın zaten. Hayırlısı olsun.

Inşallah olmaz insanın kalbi totosunda atıyor resmen

konustuk canim engel degil dedi. zaten vajinal muayenedede gordu hep.yanlis ikinmalar da sebebiyet verebiliyirmus son dakikada.
hamilleikte zaten cogu kiside son aylar oluyor. sonrasi geciyor. cok az kiside kalici oluyormus. aci kanama kasinti yok. sadece goruntusu var mercimek kadar. hayirlisi bakalim saglikla kavusalim da diyorumya dibine kadar yasiyoruz

sagolasin canım.allah isteyen.herkese nasip etsin inşallah aratmasin kullarina,,çok şükür ilk doğum yapanlardanim bende grupta daha dün transfere gidiyordum şükür allaha bugünleri gösterdi,,
ay cnm sen dogum yaptin mi?cok sevindim ya.hatirlarsan ilk ogrenenlerden biri bendim pozitifi:)darisi dare inslalah miss gibi kokan bebisini benim yerime op op kokla

1. Merhaba, SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU'nun 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç özellikle tüp bebek ilaçlarının satışı başlıkları sitenin kapanmasına kadar yol açabilecek ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Tüp bebek ilaçları satış başlığının kapatılması keyfi bir karar olmayıp mahkeme kararına bağlı bir uygulamadır. Bu sebeple sitenin zarar görmemesi için bu uyarılara uymayan üyelerin (ilaç alıp satan) üyelikleri uyarısız kapatılabilceğini sizinle paylaşmalıyız. Lütfen bu uyarıyı dikkate alın !
    12:21 29 Kasım 2017 tarihli üye bilgilendirme bildirimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
selam tekrar..
2 gün önce kendiliğimden hamile kaldığımı yazmıştım
bugün tekrar kan testi yapıldı değer 320 çıktı
ilk gün 219 çıkan değerin şuan 800 lerde olması gerekirdi öyle değil mi..
bu sabahtan itibaren de göğüslerimdeki hassasiyet azalmıştı zaten
bu kadar mı çabuk kaybedilir inanamıyorum gerçekten
hcg si yavaş ilerleyip sonradan sağlıklı gebelik yaşayan var mı aranızda

Canim belki yukselir Allah buyukdur ama sen olumsuzada hazir olmaya calis. Moralini bozmak istemem ama.kimyasal.gebelik olabikir ilk denememde benimde artri sonra dususe gecmisdi tabi herkesde ayni olcak eiye bsey yok daha 3 gun once 30 degerle baslayp arada duzensiz yukselisle hala.gebeligi devam eden de oluyor..hersey nasip nasipde varsa olur insallah

Artık kısmet, yaptım çatlatma iğnemi, hemşire ya da doktor görmedi ama doktoruma mesaj attım sorun olmaz dedi. Başıma daha ne gelebilir dedikçe daha da beterleri geliyor :)
Öyle deme canım . Rabbim dermansız dert vermesin . Herşey yolunda gidecek inşallah. Bol bol salavat çek , besmele çek bugünlerde Allah işini gücünü rast getirsin

Arkadaşlar hemsire bugün progestan ı vururken.bunlar apse olur sonra ameliyat olmak zorunda kalırsınız falan diyo dağılmamis nerede yaptirdiniz falan dedi. Ama benim en başından beri böyle zaten biyandan sisiyor bu yandan iyilesen yerlere yeni igne yaptiriyorun bitek benim mi boyle

Allah yardımcın olsun canım. Az kalmış hepsi geçecek inşallah. Hemoroid için kabız olmamaya çalış , kayısı suyu iç bol bol. Dinlenerek geçir artık iki haftayı. Senin doğum sezeryan olacaktı dimi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…