2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar
Transferimin
8.günü10
10.günü60
12.günü190
14.günü565

Sizce bu değerlere göre ikiz olma şansım varmı?
2tane 3.gün emriyosu transfer edildi
Degerle alakalı olmuyor pek canım. 11.gun değerim 577 tek embriyo.
Keseyi gormeye gittiğinde anlaşılacak artik

Kızlar 6 kasım salı haftaya transferim var ilk denememiz sorunumuz morfoloji medikalparkta tedavi görüyorum hadi hayırlısı çok heycanlıyım
Hayırlı olsun tedavin inşallah. Bizimde sorun hız , morfoloji vs. Medikalpark ta tedavi oldum ilk deneme başarılı oldu darısı basina

Ben de 1 aydır oluyorum iğne, hiç ağrım sızım morluk yok. Sanırım herkesin farklı oluyor.

Uzun olsun çok çok değerli bilgiler bunlar yalnız okurken bir doğumhaneye gittim alıştırma yaptım geldim. Ama hayal ederken gülümsüyordum...

kinalikadin canım nerelerdesin nasılsın herşey yolunda mı seni merak ediyorum
Canım arkadaşım benim Allah razı olsun. Yatıyorum sürekli kuzum. Haftaya dr a gidecem inşallah herşey yolundadır. 30 lu haftalara bir gelseydim hayırlısıyla. Sen nasılsın kuzum Rabbim korusun

Saol kuzum. Bugün ilk kez doktora gidicem. Dün gece de terden sırılsıklam uyandm ilk defa ama böyle soğuk ter. O da olmuş muydu hiç sana?
Hatırlamıyorum öyle bir şey olduğunu ama sıcak basması oluyor bana. Mesela normalde eşim kolay kolay üşümez. Bu aralar soğuk hava diyor ben tam tersi yanıyorum hep

kizlar merhaba hayırli cumalar simdi kontrolden geldim pazartesi yumurta toplamam olacak insallah. deneyimli arkadaslar yapmam gereken şeyler varmi acaba?

Hayırlı olsun canım ,Allah tamamını edersin canim,sen bu çınar hastanesi ceyhanda mı geliyon?

hayırlı olsun inşallah sağlıkla ilerler hamileliğiniz. Ultrason ölçümüne göre 7 hafta 4 günlük çıkmış. Ancak gebeliğiniz boyunca bu ölçüm sürekli değişecek zaten. Normal haftanızla ultrason ölçümü arasında belli bir haftaya kadar oynamayı normal kabul ediyor doktorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…