2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Geçen gün ikiz doğum yapan arkadaşım 5.aydan itibaren kaburgalara baskı hissediyordu . Son aylarda nefes darlığı da eşlik etti buna. Normaldir canim ikiz gebelikte oluyor demekki. Ona da kız olan hareketli baskı yapıyor demişti doktor. Ama tabi doğumda ogrendikki ikiside erkekmis

Bizimde 4,5 ayımiz biri çok şükür.
Canım valla anlamadım oğlan sol altta başı yukarda o tarafta sorun yok gece üzerine yatınca tekme atıyor dönüyorum. Kız sağ üstte başı aşağıda eğer bir baskı olacaksa kızın ayakları olur başka bir seçenek yok. Dün eşime doğal yağlarla masaj yaptırdım kaburgada ki Ağrı hafifler belki diye uyuyacak kadar hafifliyor sonra gece yine başlıyor. Hiç bilemedim çok şükür tabi bugünüme bugünlerde aranacak yakında. Yuvarlanıyoruz durumundayim.
Senin nasıl gidiyor

Seninki de zor canım sağ sol rezerve etti bebişler :) aslında tahmin ettim arkadaşım dan dinledim çünkü sürekli. Ama seni korkutmamak için yazmamiştim buraya. Yavaş yavaş senin şikayetler de onunkilere benziyor . Şimdi o beşik sallıyor sabaha kadar uyumuyorlar eşiyle :) biri uyuyo biri uyanıyor diyor.. birgün senin de bu yakinmalarini okuruz inşallah..

Ben iyiyim yani bugün yine çok basım agridi eşime masaj yaptırdım bende o iyi geldi. Mide bulantısı aynen devam . Yani klasik gebelik şikayetleri . Allah beterinden korusun cumlemizi

Çok şükür dediğin gibi ararız daha yakında bugünü.
Seninde bulantı uzun sürmüş. İlk zamanlar çok vs ağrısı bende de oldu şimdi yok çok şükür.
Rabbim sağ salim kavuştursun hepimizi evlatlarına

Canım benim o haftalarda gebeliğe bağlı hidronefrozum vardı. Bebek büyüdükçe böbreğe baskı yapıyor ve böbreğim şişiyordu. Bahsettiğin gibi sağ tarafta sırta bele bacağa vuran bir ağrıydı. 3 ay falan çok büyük ağrılar yaşadım. Umarım senin öyle bişey değildir. Doktoruna gittiğinde bir sor istersen.

Başıma gelmedi canım ama yumurta büyüten iğneler hep ödem yapıyordu zaten. Hemşire birşey demediyse sorun olmaz herhalde. :/

Artık kısmet, yaptım çatlatma iğnemi, hemşire ya da doktor görmedi ama doktoruma mesaj attım sorun olmaz dedi. Başıma daha ne gelebilir dedikçe daha da beterleri geliyor :)

canım sağ tarafta ise sağ kaburga ağrısı olması normal benim paşada sağda ve sağ kaburgada ağrım var merak etme kuzulardan oluyor rahim bübüyor ve organların yerini değiştiriyor oda baskı yapıyor

çok zor allah kuvvetini arttırsın hemoroid yazdıkların arasında en zoru
az kaldı seninde arkadaşım sağlıkla kuvuşun

Yoğun bir ağrı sancı ile üç g gün hastanede yatmistim o ara hem usg hem mr çekildi bir sorun görülmedi benimde ağrılar bitince gönderdiler. O yüzden sanırım rahim büyümesine bağlı durum bende. Rabbim kolaylık versin hepimize inşallah.
Canım Rabbim şifa versin valla şimdiden zorlanıyorum o zaman olsa naparim bilmiyorum. Arada panik atak gibi nefes darlığı geliyor.
Bende öyle düşündüm canım sağolasın, garip bir ağrı zaten öldürmez süründürür havasında. Erken başladım diye düşünüyorum bu yakınmalara biraz ondan konduramadim sanırım.

canim erken baslamasi gayet normal 2 minnos var gobuste

çok zor allah kuvvetini arttırsın hemoroid yazdıkların arasında en zoru
az kaldı seninde arkadaşım sağlıkla kuvuşun
Normalde olmuyordu hep hamileyken son ayda oluyor ara ara tekrarlıyor. Krem vermişti doktor 3 günde geçiyor ama o 3 gun işkence. Insan totosunun kıymetini anlıyor valla

İkinin zorlukları imiş bunlar ama iki kat hareket iki kat heyecanda harika
degil mi canim : ) cok sukur ya nerden nereye bak. hamilelik sik8ntili agrilida olsa keyifli surec. sukurler olsun. rabbim isteyen herkese saglikli bebisler nasip etsin. iki tane minik saginda solunda yatacak annesi dogum sonrasi bi ona bir digerine bakacaksin gozlerin dolarak cok cok muhtesem birsey

Normalde olmuyordu hep hamileyken son ayda oluyor ara ara tekrarlıyor. Krem vermişti doktor 3 günde geçiyor ama o 3 gun işkence. Insan totosunun kıymetini anlıyor valla
gecmis olsun canim.bendede basladi . agrisi yok ama goruntusu var. dogum sonrasi geciyormus. hangi kremi vermisti sana

seninki çarpı 2 bi

KizlaK yumurta toplama günü çok agrin sancim vardi doktoruma söyledim ani kilom filan artmıştı sismistim doktor ertesi günü kan ver dedi ama dün herşey düzene bindi gayet iyiydim sancim yoktu kan değerlerim yüksek cikti ama iyiym bugün çok çok daha iyiym bi sancim filan yok kilomda normale bindi cuma gunu doktor yanına çağırdı galiba ohss olmuşum ama iyiym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…