2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

amiinn cumlemizin insallah. sende hamilesin galiba sağlıkla hayirla kavuş insallah bebegine. tup bebekle mi oldu canım?
geçtiğimiz mart ayında iki embriyo transferi oldum tuttu nisanda ani kanama ile kaybettim sonrasında hiç adet görmeden bu bebeğime doğal yoldan gebe kaldım canım
allah razı olsun güzel duan için

benim 7 yumurtam toplanmıştı. 7si de döllendi ve 5.güne ulaştı. Önemli olan sayı değil kalite canım. Zaten 1 yada 2 embriyo transfer ediliyor 1 tane olsun sağlıklı olsun.

geçtiğimiz mart ayında iki embriyo transferi oldum tuttu nisanda ani kanama ile kaybettim sonrasında hiç adet görmeden bu bebeğime doğal yoldan gebe kaldım canım
allah razı olsun güzel duan için
ne güzel dogal yoldan hemde böyle hikayeleri duydukça cok mutlu oluyorum Rabbim tamamına erdirsin İnşaallah canım

benim 7 yumurtam toplanmıştı. 7si de döllendi ve 5.güne ulaştı. Önemli olan sayı değil kalite canım. Zaten 1 yada 2 embriyo transfer ediliyor 1 tane olsun sağlıklı olsun.
evet canim sayinin cokda onemli olmadigini öğrendim aynen bi tane olsun sağlıklı olsun inşallah

kızlar birkaç gündür fena halde sağ kaburgam ağrıyor. İşyerinde oturmakta çok zorluk çekiyorum. Bugün kontrolüm vardı meğer hanımefendinin ayakları kaburgamdaymış, çekmiyor bir türlü :) vallahi hamileliğin her haftası ayrı bir zor. Allah hem bu yolda emek verenlere hem de hamilelere sabır, güç, kuvvet versin

o kaburga ağrısı bende 3 haftadır var benimkininde kafası sağ tarafta canım

@ceki
canim gecmis olsun dicem ama o bebisler dogmadan gecmeyecek o kaburga agrilari :)
benimde saga donsem sag taraf kaburgaya dayiyor ayaklari sola donsem sola dayiyor. acayip agri yapiyor . gece ozellikle resmen benimle ugrasiyor rahat vermemek icin )))

Aynen canım. Gece de kaburga ağrısına reflü eşlik ediyor bende. Doğru pozisyonu bulacağım diye dön dön uyuyamıyorum. Sonra sızıp kalıyorum :)

Oy onun minnos ayaklarini yerim ya. Aynen cnm stres hic bir zama bitmiuor Allah yardimcimiz olsun insallah

Aynen canım. Gece de kaburga ağrısına reflü eşlik ediyor bende. Doğru pozisyonu bulacağım diye dön dön uyuyamıyorum. Sonra sızıp kalıyorum :)
son aylarda reflu tekrar basliyor evet . vajinaya bicak batmalari da cabasi . en kotusu o oluyor az kaldi diyerek geciriyorum her geceyi .cok sukur varliklarina.

Kızlar selam bu gece çatlatma iğnesi yapacağım ama öğlen yaptığım iğne yeri çok şişmiş sıvı deri altında birikmiş gibi başına gelen var mı?

Canım hayırlı olsun öncelikle.. Ben havuç suyu içtim bir hafta boyunca hergün ve bol su.. İnşallah herşey yolunda gider.

Allah razı olsun canım benim amin inşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz senin paşalar nasıllar sen nasıl oldun Rabbim uzun ömürler versin minnoşlara
27 gunluguz bugün canım gece uyumuyoruz agliyolar hep gündüzde ben uyuyamıyorum uykusuz geceler resmen bugunumuze cok sukur amin canım

Kızlar selam bu gece çatlatma iğnesi yapacağım ama öğlen yaptığım iğne yeri çok şişmiş sıvı deri altında birikmiş gibi başına gelen var mı?
Başıma gelmedi canım ama yumurta büyüten iğneler hep ödem yapıyordu zaten. Hemşire birşey demediyse sorun olmaz herhalde. :/

nerde yptrdn cnm

o kaburga ağrısı bende 3 haftadır var benimkininde kafası sağ tarafta canım

Kızlar bu kaburga ağrısı bende bir haftadır neredeyse var çok erken diyorum ama sağ tarafta bildiğin Ağrı oluyor. Kız sağ tarafta yukarda onun minicik ayağı yapmaz herhalde sizinkiler maşallah büyüdüler de benim ki niye oluyor anlamadım. Evden dışarı çıkmıyorum, evde kombi açık, soğuk aldım desem mümkün değil ne ola ki bilemedim. Sağ tarafta kız arada baskı yaptıkça vajinaya doğru bir ağrı yürüyor ordan bele bacağa vuruyor belki sizinde başınıza gelmiştir damara falan mi baskı oluyor yoksa bunlar normal mi. Kafamda deli sorular.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…