2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Benimde hulusi hoca, kendi göreceğini söyledi ama bilemiyorum..haklisin cok da arastirmamak lazim herşeyin hayrlisi insallah

Cok sagol evet herkeste farkliymis biraktim arastirmayi o yüzden ve dr ma da güveniyorum içten..zaten görünen bir prob yok 2 negatif olunca varmı diye bakılacak sanırım.. anestezili olacak..umarım benim içinde güzel sonuçlanır.. rabbim hepimizin yardımcısı olsun

ne kadar az kilo ile başlarsan o kadar iyi arkadaşım ben tüp bebek tedavisi döneminde ve gebelikti 10 kilo aldım boyum 174 cm kilo 74 iken 84 e çıktı tüp bebek düşüğü yaptım hemen o ay doğal yolydan gebe kaldım kilolu gebe kalınca daha az kilo alman bekleniyor. Amin arkadaşım sağlıkla kucağımaza alalım inşallah

Canim 1 hafta once oldum bende korkulacak hic birsey yok 10 dk surdu benim ki rahim temismis cizik atilms sadece. Sonrasinda hafif kanama 2 3 gun birde kasik agrisi bu kdr yani bisey yok korkulcak
Çok geçmiş olsun sanada sevindim inşallah bende de birşey çıkmaz tedavi yolunda gider..antibiyotik ilaç vs verildi mi sonrasına ?

İnşâAllah canım hayırlısı olsun sebep olsun bu histeroskopi de bebişin için anestezi alacaksan hiç sorun yok 10-15 dk bi işlem opu gibi düşün dediğim gibi uyanık bile yapılabiliyor şekil a ben :) sonrası daha kolay çokta araştırma bunlar en kolayı

Teşekkür ederim arkadaşlar su serptiniz valla içime transferim 5. Gün yerleşme kanaması bekliyor olmuştum resmen
İlahi :) herkeste olmaz ki bende de olmamıştı ki 11 haftalık kaybettim kalp atışı durmuştu rutin kontrolde farketti dr yine kürtaja girene kadar 1 damla bile kan gelmemişti herkeste olacak diye bişey Yok olmasında zaten stresimiz bize yetiyor yeterince :)

Aynen öyle ama şu bekleyiş günlerinde diyor insan bir işaret lütfeen her şeyi belirti mi acaba diye düşünmek çok yorucu . Okuyorum okudukça bu bende yok bu da yok acaba tutmadı mı diye düşünüyor insan. Daha 5. Günüm ve kendime söz vermiştim oysa asla belirti aramak yok diye ama işte..

ÇIKTI CANIM AÇLIK 85 TOKLUK 145 ÇIKMIŞ CUMAYA GÖSTERECEĞİM DRA
GÜZEL HABERLERİNİ ALALIM İNŞALLAH
amin canim insallah. dikkat etmeye calis karbonhidrata hos ne kadar dikkat edilecekse benimde aclik 73 tokluk 149 cikmisti. 100 luk tekrar yaptirdik ve dusuk cikti.
insallah canim sorunsuz bitiririz sureci kucaklarimiza aliriz

Evet bende çok dikkat ediyorum ama bugün anneme gittim dönerken markete falan uğradım şimdi sol kasigim ağrıyor uzandım kaldım öyle.. demekki her zaman dikkat etmemiz lazım . Bugün anladım gercekten

amin canim insallah. dikkat etmeye calis karbonhidrata hos ne kadar dikkat edilecekse benimde aclik 73 tokluk 149 cikmisti. 100 luk tekrar yaptirdik ve dusuk cikti.
insallah canim sorunsuz bitiririz sureci kucaklarimiza aliriz
bana inşallah 100lük yaptırmaz yaa
aslında seninde sınırda çıkmış benim gibi bahçeci grubunda gebelik diyabet yazısı okudum tokluk sınırı 50lik yüklemede 140 yazıyordu

amin canım. evet dikkat etmemiz gerekiyor paşam nasıl gece uykuların nasıl benim uyku kalitem düştü

Aynıyız galiba :) bende burda arkadaşlara hep moral veriyordum belirti aramayın diye şimdi ben okudukça moralim bozuluyor en iyisi çok okumamak ve tevekkül etmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…