2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım çok geçmiş olsun günlerimiz çok yakın9+6yım ben de. Malesef benim de kanama alanım var. Küçüldü biraz tam bitmedi. 3 hafta raporluydum.Doktor 1 Hafta daha yazmam için heyet gerekli dedi. İş yerinde sorun olacaksa bir hafta git bir bakalım sonrasında yormadan kendini fazla dedi. İnşallah sorun olmaz. Cumartesi kontrol var. Kan sulandırıcı cleaxne kullanıyordum ama onu tamamen kesti. Proluton depot yaptırıyorum haftalık. Progestan hap alıyorum sabah akşam fitil olarak. İnşallah hepimiz sağlıcakla devam ederiz sürece..

Evet canım yakın günlerimiz bana kanama alanların var hala dedi Ama büyümüşler de sanırım biraz sanki beni panikletmemek için çok yorum yapmadı. Bende 2 haftadır evdeydim şimdide 1 ay heyet raporu verdi. Sanırım böyle geçicek benim hamilelik. Ben hem corasprin hem hibor kullanıyodum corasprini kesti hiboru kesemiyor çünkü pıhtılaşma problemimde var. Pruloton iğneyi transfer öncesi başladım hala da 3 güne 1 vuruluyorum bakalım. Allah yardımcımız olsun.

Topu topu 2 embruyom vardi biri 3.gun digeri 5.gune gelemedi malesef. 3. Gun donduruldu ama kalite dusuk. Buna da sukur diyorum ilkinde hic dollenme olmamisti :) yilmak yok yola devam
Döllenme olmama sebebiniz tam olarak neyden kaynaklı.
Bizimde döllenmede sıkıntı oluyordu,döllenenen embiriyoların gelişimide duruyordu

Ne mutlu sana pihtilasma testi yapılmış. Bana gerek yok dedi hemde Bahçeci fulyada tedavi gördüm. Geçen hafta yaptırdım sonuçlarını 3 aya anca alirmisim artık bu doktorlara güvenmek imkansız resmen. İnşallah yattikca iyive küçülür hiç kalmaz kanama alanı canım..

Bende ilk 2 tedavimi orada güvenç beyde oldum. Genel olarak memnundum oradanda ilkinde hiç pıhtılaşma için bişey kullanmadım ikincide iğne kullandım ama doktorum pıhtılaşman yok önlem için veriyorum demişti. Bu sefer ki doktorumda pıhtılaşman var diyor baştan beri hem ilaç hem iğne kullandırıyor. Ben tüp bebek öncesinde kendim 2 kere hamile kaldım düştü. Tüp bebeğe karar verince de çapanın tüp bebek bölümüne gittim bütün testlerimi yaptırdım.

ay oylemi ınsallah benimde oyledir tatlım sanki seyirme var karnımda sen dede oldumu
Ben 12. Haftayı bitirdim şimdiye kadar göğüs hassasiyeti dışında hiçbir farklılık yaşamadım ... şanslı bir hamilelik dönemi geçiriyorum. allahın izniyle de inşallah böyle devam eder.
Açıkcası çok da düşünüp o mu bu mu dememek gerek sanki ... Rahat ol dua et gerisi gelir inşallah.

Canım hayırlı olsun bende daha önce pozitif aldığımda 9. Gün testinden 1 hafta sonra bulantı başlamıştı çok tedirgin olmuştum niye belirti Yok diye :)

Simdi nerde tedavi goruyorsn bende bahceci cem celikdeyim bnmde 2 twdavim istedi pihtilasma fln bakalim o cikmadi hebuzninsallah iyi cikar

Çok geçmiş olsun canım kaç dozla başladınız acaba bende ilk tedavimde ohss olmuştum çok zor gerçekten yüksek doz kullanmıştım femera gonal f 150 menegon sonraki iki tedavimde sadece gonal f 150 doz kullandım

Anladım canım ben de bir düşük yapmıştım onu arastirmadilar hiç. Geçen hafta tıbbi genetik doktoruna gittim. O da bir düşük var ve tup bebek tedavisi basliyacaksa keşke en başından pıhtılasmaya da bakilsaydi dedi. Kendi yegeninden örnek verdi. Kardeşi 9 ay boyunca kanama yaşamış ve sorun olmamış. Ki ben buradan bunları okuyup Bahçeci de sordum dr.a ve gerek yok dedi. İlk tedavi olduğu için ısrar da etmedim.

Ilk tedavide bakilmiyor bunlara cnm hersey sirayla diyor doktor yani olmadikca arastrcak iste bastan olsa hepsi guzel olur tabi

Genelde ilk tedavilerde çoğu test istenmiyo ki Bence baştan herşey yapılmalı. Ben tüp bebek doktoruna gitmeden kendi kafama göre gittim yaptırdım hepsini yoksa içim rahat etmezdi. Hayırlısıyla alırız inş kucağımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…