2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

ya zaten şu jel basımıza bela bnmde dün kan geldi jel çubuguna iğneye razıyım bnde ama sen yınede doktoruna soyle canm onların dozları bir değil ya fazlasıda zarar olmasın
Diğer seçenek olarak progestan hap vajinal kullanılabiliyor. Dr una sor istersen, uygun görürse daha rahat oluyor.

Merhaba kızlar
Uzun aralıklarla yazabiliyorum,kusura bakmayın. Evimin küçük küçük mucizesi tüm vaktimi alıyor. Onunla vakit geçirmek paha biçilmez. kinalikadin da söylediği gibi epidural sezeryanm hiçbir komplikasyon yaşanmadan çok rahat gerçekleşti ertesi gün ağrısız bir şekilde taburcu oldum. üzerinden 23 gün geçti hiçbir şikayetim olmadı. Darısı başınıza. bebek sahibi olmak ile ilgili olarak atladığm bir husus olmuş bunu sizinle paylaşmak istiyorum, doğum sonrası çocuğunuzla yakınen ilgilenecek iyi bir çocuk doktoru arayışı doğum olmadan önce yapılması iyi bir fikir gibi geldi. Biz 20 günlük olduk ama çocuk doktoru konusunda arayışımız devam ediyor. sağlıcakla kalın güzel anne adayları

Diğer seçenek olarak progestan hap vajinal kullanılabiliyor. Dr una sor istersen, uygun görürse daha rahat oluyor.
sordum ama ıkı hafta sonra bakarız dedı hemsıre. bende çok ittirmeden yapıyorum çok şükür sabahkı de kan yoktu kesenın arka tarafında kanama alanı var o yuzdn korkuyorm büyürse diye yatıyorum su ıcıyorum sadece yemek ve tuvalete kalkıcam gerisi takdiri ilahi

maşallah nasıl geçiyor zaman çokhaklısın bunu araştıracağım canım

canım ne güzel sorunsuzca atlatmışsın doğumu. Darısı başımıza inşallah. Çocuk doktoruyla ilgili tavsiyeni kesinlikle dikkate alacağım. Ben hiç düşünmemiştim bunu. Doğumdan sonra çocuğun telaşesiyle doktor araştırmak zor olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…