2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

canım memursan 40 güne kadar tek hekim raporu alabilirsin sonrası için hakem hastaneye sevkini yapıyor çalıştığın kurum raporların gerçeklililğini soıruyor
eğer helet raporu alırsan bunun içinde iki yıla kadar süre var iki yıl geçip hala heyet raporu gelirse kuruma bu seferde görev yapabilirmi diye seni hasteneye yolluyor kurum bu raporu almasındaki maksat göreve devam edebilirmisin onu belirlemek 10 yılı geçmiş memuriyet varsa allah korusun çalışamaz raporu gelirsze malülen emekliye sevk yapılıyor

canım gebeler ve 18 yaş altı çocuklar bildiğim kadarı ile genel sağlık sigortası ile ücretsiz bakılıyor

Bende memurum. Heyet raporunda ikinci ayim insallah sorun cikmaz. Benim durumum da kritik oldugu icin hamileligim boyunca sanirim birkac kez daha almaya calisacagim rapor. Keyfi alinmis birsey degil sonucta bebeklerimiz icin Allah yardimcimiz olsun
canım sonuçta doğuma kadar en fazla 9 ay rapor alırsın heyet 2yıla kadar sıkıntı yok sen mernak etme

kizlar ben sabah jeli yapamadim vajinami zorladim gitmedi ama bende gittim progestan igne vurundum igneye devam edicem doktorum cvp atmadi bende saglik ocagina sordum bisey olmaz dedi bide gitmisken kan verdim

kızlar idrar güvenilir mi dün negatif çıktı yıkıldım resmen umutsuzluga kapıldım çok korkuyorum ikinci denemem ve cok korkuyorum 3 gün embriyosu

Tabiki para önemli değil ama ama olmadan da hiçbişey olmuyor yani dusunsene olmayan kişiler parasız tup bebek de deneyemez çok zor. Allah yardımcıları olsun. Sende gönlünü ferah tut hep güzel düşün ki sonuda güzel olsun inş.

Dün bende cok üzüldüm Benim tedavi yarida kesildi
Üzülmeyın bunda da bi hayir vardır. Sizi cok iyi anlıyorum. Benimde tedavi sırasında araya giren zaman beklemelerim oldu. Sabır ve dua. İnanın hersey güzel olsun hayırlısıyla hakkınızda inşallah. Rabbim yardımcımız olsun. Tüm bekleyenlerin tüm hamile arkadaşlarımın...

kizlar ben sabah jeli yapamadim vajinami zorladim gitmedi ama bende gittim progestan igne vurundum igneye devam edicem doktorum cvp atmadi bende saglik ocagina sordum bisey olmaz dedi bide gitmisken kan verdim
ya zaten şu jel basımıza bela bnmde dün kan geldi jel çubuguna iğneye razıyım bnde ama sen yınede doktoruna soyle canm onların dozları bir değil ya fazlasıda zarar olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…