2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İnşallah cnm çok tsk ederim. Allah razı olsun. Bende hepimiz için Duaciyim. Bu arada dilegi çok merak ettim giriyorum yazmış mi diye görmeyince aklıma kötü şeyler geliyor. Rabbim yardimcin olsun arkadasim. Bizi habersiz bırakma.

Kızlar şimdi farkettim koltukta uzandım göbegimde sağ kasıkta bir tümsek var. Sanki sağ tarafta küçük bir yumru oluşmuş sol dümdüz.. niye böyle olduki acaba

Kızlar şimdi farkettim koltukta uzandım göbegimde sağ kasıkta bir tümsek var. Sanki sağ tarafta küçük bir yumru oluşmuş sol dümdüz.. niye böyle olduki acaba
Bu konuyu zamanda araştıra araştıra kafayı yemiştim. Görünce hemen yazmak istedim. Aynı senin gibi erken haftalardan karnım belli oluncaya kadar yaklaşık 21-22 haftalara kadar falan hep bir tümsek vardı. Bir süre sonra yamuklasiyor hatta. Özellikle sırt üstü yattığımda çok belli oluyordu. Nedenini hiçbir doktor tam açıklamadı.
O minik tumsegi şimdi emzirdim yatırdım korkma bişey olmaz Allah'ın izniyle

Insallah yazdigin gibidir buna okadar cok ihtiyacim varki rabbim buyuk ben hep inandim vazgecmedim allahim insallah vercek...

Imsallah...rabbim hepimize versin sahlikli uzun omurlu evlatlar

Imsallah nasipse yarin burdan yazicam guzel haberi insallah olur hayirlisiyla

Günaydın kızlar cumartesi akşamı kendimi kurularken 4 5 defa pembe lekeler geldi olabilir dedim önemsemedim dün kesildi gece yine bi defa oldu sabah uyandım iç çamaşırı kirlenmiş pembe pembe olmuş Dr u aradım devam ederse öğleden sonra gel dedi ben çok korkuyorum inşallah bebeğim benimledir inşallah bizi bırakmıyordur dualarınıza ihtiyacım var canlarım çok korkuyorum umarım iyi haberlerle gelirim lekelenme devam etse de etmesede gideceğim ben çünkü gitmeden içim rahat etmiycek

Endiselenme cnim insallah iyidir seninledir Allahin iziniyle yaramazlik yapip biraz annesinin kalp atisini duymak istemistir minnos cadı :) kizinmi olacak acaba agzimdan cadi ciki verdi :))

Endiselenme cnim insallah iyidir seninledir Allahin iziniyle yaramazlik yapip biraz annesinin kalp atisini duymak istemistir minnos cadı :) kizinmi olacak acaba agzimdan cadi ciki verdi :))
Allah razı olsun canım benim daha geçen hafta keseyi görmüştük kalp atışları için haftaya çarşamba gidecektik ama bugün biraz korkuttu bizim minnak cadı valla kuzucum ne gelirse Rabbimden bin şükür ama benim de içime hep kız doğuyor Rabbim seninde güzel haberlerini görmeyi nasip etsin bakalım ben de öğlen gideceğim inşallah minnoş sadece korkutmak için yaramazlık yapmıştır

Insallah cnm vesvese etme cok okuduk kanamasi cok olupda hala annesini birakmayanlari tabi zor elde edince insan dahada cok korkuyor anliyorum seni. Allah cumlemize hayirli saglikli sihatli evlatlar nasip etsn en hayirli zamanda ins.

Kac haftaliksin cnm ?
Benim ilk kanamam 6+0 da geldi. Pembe leke geldi once hemen doktora gittim kalp atisini gosterdi ama bebegin kesesinin ustunde kanama alani varmis o yuzden gelmis o leke. Bir gun hastanede yattim ama o gece ben bir pedi dolduracak sekilde kanama yasadim. Daha sonra bir hafta gelmedi sevindim derken bu sefer de kahverengi bir cay bardagi kan bosaldi yine acile gittim Allaha sukur bebekte sikinti yoktu ama hala kanama alanim duruyordu dusuk riski olabilir dediler igneye basladim. O gun bugundur her gun her wc de araliksiz kahverengi pihti yada leke geliyor. Kalp atisini henuz duymadiysan yerlesme kanamasi olabilir icini ferah tut hamilelerin cogu kanama yasiyor

Cevap vermedi canım ya inşallah iyidir bende zaten dokunsan ağlamaya hazırım hayırlısı
Hemen bırakma kendini canım bebeğini de üzme inşallah güzel haber alırız. Öncelik bizleriz, biz sağlıklı olursak her zaman yeniden baslayabiliriz. Hastanede yatarken eşim de kayınvalidem de hep aynısını söyledi öncelik sensin önce sen iyi olacaksın. Yani biz önce kendimizi sonra bebeğimizi düşüneceğix. Biz iyi değilsek onunda iyi olması beklenemez zaten güzel düşün.
Canım o tümsek bende iki tane sürekli geziyor bir de bunlar ön rahim duvarına yakın bir yerde yerleşmiş demek ki düz yatınca hissetmen normal, gittikçe büyüyecek yumru özellikle sabahları daha belirgin oluyor sen yine de çok düz yatma yanlarına yat canım.
Canım 6. Haftası idi yanlış hatırlamıyorsam isem benim de su gibi Pembe leke gelmişti yani rengi çok belirgin değildi ama sulu olduğu kesin. Geçti gitti inşallah bebeğin sağlıklıdır pozitif olmaya çalış.

Kizlar merhaba ya bisey sorucam transferimin11.gunindeyim son uc gunden beri sag tarafimda batmalar krapm tarzi agrilar var bide sag bacagim agriyor sizinde boylemi olmustu gecen transferde hic agri yasamamistim bazen oyle bi agri giriyor kasigima 10 15 saniye surup bicak gibi kesiliyo

Canım adet dönemi ağrılarında bunlar varsa su anda da oluyor olmasi çok normal kasık batmalari rahimde hafif sancı gibi şeyler bana da oluyordu her adetimde bacak ağrısı olmazdı yoğun kanamalı adetlerde oluyordu o yüzden bacak ağrısı çekmedim ama normal olabilir. Adet ağrısı bir süre her ay geliyor gibi.

cnm test yaptinmi hic bebis sinyal yolluyordur belki

Adet dönemin yakınsa o yüzden olabilir canım. Benimde 2 adet dönemim geçti ikisinde de adet belirtilerimin hepsini yaşadım benimde bacak ağrım olurdu hala oluyor 2-3gün sürüyor hatta korkma yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…